Děláme z toho NFL, zuřil kouč West Hamu. Sudí podle něj moc nastavoval

Ještě devět minut před koncem to vypadalo, že trenér fotbalistů West Hamu Sam Allardyce bude utkání na hřišti Tottenhamu hodnotit s úsměvem. Nakonec byl ale zklamaný: jeho tým ztratil v závěru dvoubrankové vedení a vyrovnávací gól na 2:2 inkasoval z penalty v šesté minutě nastavení.

P56a52v53e78l 75H72o18l56m71a34n 8887116685879

To Jílek je jiný bourák, klidně nechá ošetřovat hráče na hřišti! cca 8 minut a pak nastaví 1 minutu

Z40d57e37n27ě73k 56B43ř29í88z39a 8506785549366

brankář Adrián totiž Kaneův pokus vyrazil. V tu chvíli měl podle Allardyce rozhodčí zapískat konec. Místo toho nechal pokračovat ve hře a Kane vlastní nepovedený pokus pohotově dorazil do odkryté branky.

=======

dela si srandu? V tu chvili mezi vyrazenim balonu a dorazky bylo necelych pul sekundy. To se rozhodci ani nestihne nadechnout, natoz odpiskat konec

L75e10o24š 63E81x41n75e61r 1837938408482

To nastavování je děsně nefér. Buď by se mělo hrát na čistý čas a nebo vůbec nenastavovat. Vždyť to nastavování je značně neobjektivní a mnohdy se nastavuje tak dlouho, dokud favorit (či oblíbenec) nedá gól. Rv

+3/−1
23.2.2015 18:01

J60a84n 52M20a90z27ů92r12e57k 2338154648365

nenastavování povede jen k dlouhým rozehrám a střídáním...osobně bych dal automaticky minitu za každé střídání a ošetřování a pokud hráč či golman nerozehraje např. do 30 vteřin, tak kartu.

+2/0
23.2.2015 18:27

M56a52r44t84i88n 68B30u91r46e22š 3396355258721

Nastavuje se jen promarněná doba a o nastavování rozhoduje rozhodčí dle svého názoru a jak uzná za vhodné.Může se vám to nelíbit, ale stejně subjektivně se dá rozhodovat o některých sporných zákrocích zda to byl faul či nebyl anebo zda to bylo na žlutou nebo červenou. Jinak zdá se mi, že v některých zápasech je nastavování naprosto zbytečné zvlášť když tým vede o 5 branek tak pokud tam nebylo vyloženě přerušení hry(to je tehdy pokud se nehraje 5 a více minut v jednom okamžiku) tak bych to uťal už v 90. minutě, protože pak není důvod nastavovat. Jinak svůj smysl nastavování má.

+3/0
23.2.2015 22:02

R94a33d61i94m 75B61á78r67t11a 4695423462876

Souhlasím, ovšem na to nenastavování rozhodnutých zápasů Vám zas jiní řeknou, že v té době může dát gól aspirant na krále střelců, nebo může hloupě někdo faulovat, a právem svůj tým oslabit do dalšího zápasu. Já jsem pro stejný metr pro všechny, proto by se tedy mělo nastavovat přesně tolik, kolik se promrhá. Když už to tak tedy funguje...

A mělo by to být i zpětně trestatelné u rozhodčích (ty evidentní případy), aby se báli rozhodčí nastavovat nespravedlivě...

+1/0
24.2.2015 1:25

M42a48r33t52i93n 59B36u34r87e41š 3756935348201

Kéž kdybyste měl pravdu opak je ale pravdou viz zápas Plzeň-Budějovice od stavu 5:0 Plzeň přestala hrát a zápas se už jen bez jakékoliv šťávy pouze dohrával. Ono musíte si položit také otázku zda je to nastavení za takového stavu účelné. Dle mě nikoliv neviděl jsem, že by i v takových zápasech hráči hráli o nejlepšího střelce anebo skóre spíše se to jen dohrává z povinnosti a prodlužovat tu agónii je zbytečné.

0/0
24.2.2015 6:55

Z55d23e72n23ě83k 74B53ř97í78z95a 8376395139576

nastaveni bylo predem jasne, rozhodci signalizovali 5 minut uz pred uplynutim 90.minuty, a penalta byla odpiskana v case 94:46, cili jeste v dobe predem aqizovaneho nastaveni. Pokud je v nastaveni odpiskana penalta, tak se necha dle pravidel penalta dohrat i po vyprseni nastavene doby..

+4/−1
23.2.2015 20:43

J88i50ř73í 52L52a80t86o53ň 4226689449756

Prosím naučte se pravidla a pak o nich diskutujte. Zápas měl být ukončen okamžitě po vyražení míče brankářem. Následný gól neměl být uznán.

0/0
24.2.2015 8:05

M87a47r16t90i84n 10B50u51r32e53š 3386565578701

Ve fotbale neexistuje a nikdy neexistoval pojem čistý čas ten patří do jiných sportů. Navíc fotbalová pravidla jsou stejná jak pro nejvyšší soutěže tak pro nižší a jsem zvědavý jak by v nižších dodržovaly čistý čas.

+1/0
23.2.2015 22:03

J43a44r68o37m24í63r 56P78o45s47p66í33c51h52a32l 1117111138776

úplně stejně jako ho dodržují při jiných amatérských sportech jako basketbal nebo futsal, ale jinak jsem rovněž toho názoru, že čistý čas do fotbalu nepatří

M81a46r51t84i84n 54Č80a28r19n11e68c34k60ý 2585964289315

on snad dneska rozhodčí nepíská s hodinkama, kde si stopuje čas v případě přerušení atd.? Hodně zvláštní argument.

0/0
24.2.2015 7:58

M52a35r78t48i83n 38B52u81r25e86š 3746945538101

1, jak kteří rozhodčí někteří mají v hodinkách stopky někteří mají klasické hodinky 2, Fotbal nezná stopnout čas. 3, Pokud by jste chtěl hrát na čistý čas tak by rozhodčí celý zápas nedělal nic jiného než neustále stopoval stopky a znova je pouštěl. Sporty jako futsal,hokej či basket se hrají v hale kde visí velké stopky u kterých sedí ČASOMĚŘIČ, který je zastavuje a pouští nedělá to rozhodčí ten se na hřišti zabývá jinými věcmi.

0/0
24.2.2015 8:06

M35a49r38t69i15n 80Č26a25r58n96e88c76k13ý 2325624599785

Jedna blbost vedle druhé. V zápase Sparty s Příbramí byl záběr na ruku rozhodčího, jak mám stopnutý čas, když se ošetřoval hráč hostí, když mu Vácha otevřel hlavu. A pokud by rozhodčí nestihl stopovat čas, tak čemu brání to, aby na té vesnici měli jednoho časoměřiče, který bude mačkat stopky?

0/0
24.2.2015 8:28

M90a42r13t91i85n 47B55u96r18e97š 3136685668151

1, Všiml jsem si toho, že cosi ukazoval na hodinkách, ale čas vykazoval v zápise o utkání musel být nestopnutý. pravidla fotbalu totiž v žádném případě neumožńují stopnout čas. teoreticky lze přerušit zápas tedy i čas ale to je tím stylem, že hráči odchází ze hřiště do kabin a to bu´d kvůli řádění fanoušků anebo kvůli povětrnostní situaci.Přečěte si pravidla a přečtěte si metodiku vykazování časových údajů v zápise o utkání. 2, Hrál jste někdy nižší soutěže ve fotbale někde na vesnici anebo jste je někdy pískal??