Plzeň - Budějovice 6:0, na jasné výhře lídra se podílelo šest střelců

Plzeňští fotbalisté zahájili jaro impozantně, lídr tabulky v 17. kole první ligy smetl nováčka z Českých Budějovic 6:0 a na Spartu získali čtyřbodový náskok. Obhájce titulu má však pondělní dohrávku s Příbramí k dobru.

P34e76t89r 15B50a32u75e12r 1234204299

pohoda....

+1/0
22.2.2015 13:57

R92o73b65e31r94t 96B72a47l84a50b77á75n 9522613152

Budějky ale tu ligu stejně vcelku bez problémů zachrání.

+1/0
22.2.2015 9:51

D18a93n 98R38u15b41í26n 4613753159

Já měl vsazeno na 5:0. Achjo! O kousek. Jinak ty Budějice tam přijeli na výlet nebo co?

L28u37b73o63š 58M33o37t10l 9415380757733

No jestliže je to se srovnáním piv z obou měst podobné, asi bych měl přestat používat Budvar k čištění těch zubních protéz.

+1/0
22.2.2015 8:12

J18a77n 13N40o96v59á44k 6447710498133

Gratulace do Plzně, mile mě překvapil Aidin, pokládal jsem ho za vyloženě brejkového útočníka, který se moc nehodí pro postupný útok, natož "dobývání" soupeřova vápna. Včera (až na zahozené tutovky) nejlepší Viktorián.

J77a85n 28N95o56v68á69k 6137540908253

takový soupeř mu vyhovuje, může útočit. Podle mého je lepší v záloze, než na beku. Tam mívá problém s kvalitnějšími soupeři, nechává se strhnout útočením a pak je vzadu díra.

0/0
22.2.2015 13:39

F55r73a95n36t77i24š31e15k 43T14l93u80k13a 3647439922642

Souhlas s p. Novákem. gratulace Plzni a dobrý výkon Aidina. Ty zahozené tutovky, to by měla být inspirace pro další utkání !  Plzeň ukázala, jak říkal Vrba, dobrou práci v přípravě i podle Koubka  !!!!

J62o24s10e32f 80V67o14r94á54č61e29k 4974585952815

České Budějovice  hrají nedůstojnou roli kam se hrabou třeba na Jihlavu, Bohemku ,Příbram atd.

0/−1
22.2.2015 5:39

D63a62v62i14d 38L91á15b63r 2701730241795

Zvládnout ve 2 větách 3 chyby v začátku článku, to chce odvahu. Článek prošel aktualizací, ale autor nebyl schopen si jej po sobě ani jedinkrát přečíst....

PS: Válno? To smršť? České Buddějovice?

+1/0
22.2.2015 1:47

J60o84s79e84f 50D68o51r78a80z80í82n 5743884697845

jalo fanda Slavie jsem spokojen.SKS 3 body a Plzeň před Spartou už o 4 body:-) a 3 body pro Příbram a budu spokojen:-)

+8/−7
21.2.2015 23:38

P58e30t38r 94H84a76v61l23í39č38e17k 1717684989529

Vážený pane Vydra. Když jdu na fotbal chci vidět fotbal a ne nějakou kouřovou clonu, přes kterou není nic vidět. Asi myslíte jací jste borci, ale jste jen obyčejní tupci a škodiči.

+10/0
21.2.2015 23:28

Z36d17e11n17ě29k 24N69o21v59á56k 6784255100793

Vážený pane Havlíčku, na fotbale jste asi nebyl, jinak byste viděl, že dýmovnice byly ze sektoru hostů.

P36e97t29r 14H89r36a95b24á52k 6570287692450

Dneska to nebylo měřítko. Kdyby Plzeň nedala druhý gol, zřejmě by to bylo mnohem vyrovnanější. Jít za stavu 0-2 s  taktikou vabank, to si musel Urban něco šlehnout. Kdyby hrály Budějovice jako první půli celý zápas, dopadlo by to určitě jinak a ne takto. A to ještě Plzeň 25 minut ve druhé půli takřka vypustila. Jinak však nelze tento výsledek nějak moc přeceňovat.

0/0
21.2.2015 22:52

D21a89l56i24b50o26r 78K57u16r12b97e96l 1952815341145

Koukám, že dnes Jirkovi Kladrubskému zápas nějak nevyšel. Evidentně je pořád v šoku ze svého angažmá ve Slovanu Bratislava.

+3/0
21.2.2015 22:28

M20i77c72h97a49l 82P15i59n14d36j40a68k 5303304287107

Hozena rukavice Sparte...tesim se na jarni cast zase o trosku vice :-)

+5/0
21.2.2015 22:19

V47í57t 82K25a76p91o43u33n 7947648330109

Plzeň si tuhle výhru zasloužila, ČB nepředvedly nic coby jakkoli mohlo změnit průběh zápasu

ten nepochybně špatně odmávaný ofsajd by na průběh zápasu vliv neměl, Škoda by díky dnešnímu výkonu ohrozil leda tak tribunu;-D

+3/−1
21.2.2015 22:12

J32a18n 17H12a91ž14m74u83k30a 6293616155

Jasně že měl, mohlo být v púli 1:1 a ne 2:0.

D21a75n 53R77u42b25í82n 4823513959

Budějovice jsou takový lehký soupeř na rozehraní. Žádný závěry z toho nedělat. Stejně jako Příbram zítra. Jestli jim dáme míň než trojku tak budu hrubě zklamán. Takový soupeři ani do ligy nepatří. Zalezlý před vápnem odkopávaje soupeřovi útoky. Hnus.

D32r87a56h62o70m92í13r 90B88o31k72r 2955706936678

Ale zase se tam mezi diváky našli nějaký dementi s dýmovnicema.

+16/0

J38a89r78o20m63i92r 43V98y55d55r79a 6660351346390

pyro není zločin

+10/−18
21.2.2015 22:13

D19r75a18h29o63m25í36r 21B92o70k76r 2885106766868

Jo, ale kvůli takovým moc nescházelo, aby na podzim Viktorka prohrála kontumačně.

J84a65r73o94m30i25r 54V18y35d91r25a 6190541226190

já to ale moc dobře znám jaký to je, no bóže tak to snad pár minutek vydržíš ne,nejsme z těsta, pyro dělá lepší atmosféru.

+2/−20
21.2.2015 22:26

O27t77t54o 35H50a44l62í58ř 9263777218206

Dělá lepší atmosféru bezmozkům, kteří se do dýmu rádi schovávají.Normální diváky i hráče ruší, klub ohrožují takoví rádobydiváci možnou pokutou.

+21/−1
21.2.2015 22:47

J11i87ř88í 78K96v27ě93š 1883896802851

Jojo, v tom památném zápase se Spartou byla ta atmosféra tak úžasná, že kvůli ní rozhodčí několikrát přerušil zápas. Asi aby si jí taky užil..

+8/0
21.2.2015 23:00

O62t85t18o 71H25a27l65í47ř 9533117138306

Je to ukázka primitivismu. Svému klubu škodí jen hlupák.

+16/0
21.2.2015 22:46

J48a88r46o47m80i35r 48V95y82d19r23a 6650291556940

můžu se zeptat kolik vám je?

0/−15

O96t24t65o 31H38a41l25í68ř 9263787288446

To nezáleží na věku. Buď má člověk fotbal rád a pak chodí fandit svému klubu. Nebo se chodí exhibovat výtržnostmi včetně zapalování dýmovnic a nepatří na stadion.Atmosféru zápasu dokáže jen ničit.Podle blbého dotazu usuzuju, že je vám asi tak 15.Ale mne nenapadalo dusit diváky kouřem ani v těch 15...