Bayern Mnichov nasázel Drobnému osm gólů, Dortmund už není na sestup

V jednoznačnou exhibici proměnili fotbalisté Bayernu Mnichov zápas 21. kola německé ligy proti Hamburku, který porazili 8:0. Druhý Wolfsburg rozhodl o vítězství 5:4 nad Leverkusenem až ve čtvrté minutě nastavení. A pokračuje vzkříšení Dortmundu, který porazil 4:2 Mohuč.

M30a74r16t17i94n 38D40u22f67e98k 3162257678684

Strhující rytmus Guardiolova fotbalu! Nepomohla zahuštěná obrana, protože Hamburští obránci jsou marionety. Ke všemu dal Robben gól pravou nohou!

0/0
14.2.2015 20:09

J61a41n 14N86o95v52á33k 6627660168553

do penalty byl Bayern jalový, pak to bylo jako wrestling;-)

0/0
14.2.2015 20:14

M11a49r38t44i70n 69D61u84f82e12k 3572477938634

Bylo to jako když přichází sněhová bouře...nejdříve pár vloček, pár drobných vloček a pak....se roztrhne peřina.

0/0
14.2.2015 20:30

K10a93r46e29l 69M79a75c96a32k 1807433616299

Prohrát 4:5 v 94. minutě ve fotbale, to asi dost nasejří....Zvláště když branku dal dobrý Dost.

J92a13n 26N56o11v19á49k 6797970258943

Jj, je to o psychice, ten tým má na to hrát o poháry.

P38a56t50r69i63k 85L41e33d74v36i31n28k95a 6825828698632

Zatím pro mě, fanouška BVB, byla tahle sezona hodně depresivní. Nezbývá, než doufat, že tohle je ta chvíle, kdy se ten tým zvedne. Už moc nedoufám, že by mohli v lize skončit tak vysoko, aby si zajistili evropské poháry i za rok. Teď hlavně doufám, aby nespadli. Dneska rozhodně dokázali, jak kvalitní mají tým. Prohrávat celý první poločas a nakonec neprohrát rozhodně není nic lehkého. Budu věřit, že zlepšené výsledky se projeví i v utkáních s Juventusem. :-)

P58a32t49r61i51k 51L74e34d92v98i37n12k43a 6825918718362

To bych byl hodně naivní, kdybych v to věřil.

+1/0
14.2.2015 12:30

F42i19l50i19p 72J97a45r80a94b 1373477230507

12 bodů na LM v tuto chvíli. Kromě Wolfsburgu (Bayern ani nepočítám) budou ostatní ještě masivně ztrácet, pokud BVB udělá vítěznou šňůru 3-4 zápasů, jejich akcie půjdou rapidně nahoru (viz Brémy). Byla by obrovská škoda, kdyby tenhle tým příští rok v LM chyběl.

+1/0
14.2.2015 13:32

P36a40t41r31i77k 97L78e43d41v41i94n39k41a 6795948138982

Ale to, že ta ztráta na LM není tak velká si říkám od začátku sezony. Po těch prvních dvou jarních kolech už jsem se na to radši začal dívat jinak. Ale je pravda, že ty další dva zápasy se začal zvedat Reus a hodně se mi od začátku líbí Kampl, to je výrazná posila.

J36a20r52o72m95i69r 22C15e92r92m91a11k 7779554788402

To uz nedotahnou, i kdyby vsechno vyhrali, tak budou mit 61 bodu.

+1/0

P28e49t77r 95F91e37i38g63l 5208503900862

Pro mě jako fanouška BVB byla trochu schizofrenní...v Evropě v pohodě, doma tragédie...Podle mě se teď zvednou a budu štikou druhé poloviny sezóny...pokud to tak bude, tak se ukáže jak labilním týmem jsou...

J26a90n 93U25l21m 7930649546152

Doufám, že ne! To by byla pro Juventus pěkná potupa, vypadnout z posledním z bundesligy

+1/−1
14.2.2015 20:56

M62a12r59t31i97n 81D87u61f54e77k 3352227298274

V tu dobu (24. 2) už nebudou poslední. A potupa....to se někdy stane.

M63i59l27o95š 73Š65t97ě60p17á13n14e93k 8226664491694

V sestupovém pásmu je pořád, jen už není na sestupové pozici.

+6/0
13.2.2015 22:46

V86o43j28t66ě26c80h 13C75e61l15l76e91r 1649270242491

Vzato do důsledků, začíná "sestupové pásmo" někde 8-9 místem...

+2/0
14.2.2015 7:22

V65l95a80d59i43m25í72r 13K95a77l89n28ý 2421727987

Od 7. Hoffenheimu dolů ... a to teď kromě Dortmundu a Mohuče mají všichni ještě zápas k dobru.