Bohemians - Slovácko 1:2, domácí zahodili penaltu, rozhodl Břečka

Fotbalisté Bohemians opět potvrdili, že mají v lize aktuálně nejhorší formu. Na svém stadionu podlehli Slovácku 1:2, nevyhráli pošesté v řadě a po posledním podzimním kole jsou třináctí jen s dvoubodovým odstupem od sestupových míst. Hosté zabrali po dvou porážkách a poskočili na sedmou příčku.

J52i69ř60í 28B23a55j78e62r 1715269476

Místo trávníku vysázet erteple a bohémou vrátit druhé lize ..ta první liga je stejně jen omyl

+1/−1
29.11.2014 23:32

J48i47ř76í 81K12a50l33i86n61a 5308954926233

Bohemka mě dneska,vlastně nejenom dneska,zaujala docela dost cholerickým projevem. Některý zákroky byly až za hranou slušnosti a respektu k soupeři. I když Slovácko karet posbíralo víc,tak ty bohemácký fauly a vzteklý výlevy byly horší...jo a Došek byl fakt dobrej,neměl jsem ho rád když byl ve Spartě,tady mi nevadí ;-D jó a ve Slavii by se nám hodil;-D

B86a98r31b66o14r68a 86D65o77h43n34a29l39o24v17á 6505671329723

V prvním poločase o něco lepší Bohemka, ve druhém dominovalo Slovácko. S Doškem hrajeme o sto procent líp. Nepochopila sem, o co šlo Švengrovi, zákrok na červenou...tabulka je neuvěřitelně vyrovnaná, bude to ještě boj.

O35t80t46o 69P14e53t50e44r13k95a 4733271505758

Není to žádný míčový kouzelník, ale kopyto taky ne, loketník jeden:-)

0/0
29.11.2014 22:35

B62a76r50b16o33r44a 78D60o87h32n24a91l97o96v18á 6375971869413

podle mě je to komplexní útočník, který hraje výborně na zemi - umí kličky a udrží míč, umí dobře přihrát a je skvělý ve vzduchu. Říkat mu loketník je trochu passé, prostě je vyšší než ostatní, takže o mnoho výš vyskočí, že ano..

+2/0
29.11.2014 22:41

O48t44t13o 29P24e37t33e43r13k39a 4343511935128

Na zemi hraje s ohledem na jeho výšku průměrně, ale žádný míčový kouzelník není. A loketník se mu říká kvůli hře lokty, ne kvůli výskoku:-)

0/0
29.11.2014 23:30

B13a77r88b92o78r39a 90D80o56h29n57a47l89o61v52á 6475931689743

na zemi hraje průměrně? Chodím na každý zápas Slovácka a hrubě nesouhlasím.. vím, proč se mu říká loketník, ale těmi lokty si přece pomáhá do výskoku ;-)

M58a97r72e96k 95T92ů40m48a 4152188116562

Ostuda neskutečná! Proč ti hráči hrají jen jeden poločas?!Rv  S kým chceme jako ty body hrát?! :-/

+1/0
29.11.2014 22:11

M63i55l98a66n 89C43o81u59f90a40l 8813287703

Brankář Švenger měl dostat červenou kartu za udeření soupeře! Za co dostal soupeř ŽK ví snad jen rozhodčí. Třeba nám to řekne!