Chelsea pokračuje bez porážky, druhý Southampton vydřel remízu

Ani ve 12. kole anglické ligy nenašli fotbalisté Chelsea přemožitele a bez porážky vedou tabulku soutěže. Tentokrát porazili 2:0 West Bromwich. Southampton vydřel gólem v 81. minutě remízu 1:1 na hřišti Aston Villy. Na druhém místě tabulky ztrácí už šest bodů. Ve šlágru kola vyhrál Manchester United nad Arsenalem 2:1 a posunul se na čtvrtou příčku, která zaručuje alespoň předkolo Ligy mistrů.

J31o69s94e43f 96D18o22r50a79z61í28n 5193274867855

Kde je ten jouda co jsem si s ním psal?;-D nojo Arsenal,že vyřídí MU i s B;-D haloo pane kde jste?:-P

J94a77n 22N29o55v60á45k 6617960758223

Vinaři, nebyla to samomluva nad hlubokou číší?;-)

R50a96d97i41m 35Z49e79h53e12r 3794290233171

To nemusíte psát, že nechytal tankiste, to všichni víme. O Čechovi pište, jenom když chytal. Tzn. 4× do roka.

0/−7
22.11.2014 23:16

F16i74l39i25p 20J96a62r23a40b 1173507740377

Koukal jsem na půl oka, přišlo mi to jako smolný mač pro Arsenal. Většinu času byl lepší, měl i nějaké šance, ale de Gea již tradičně zachraňoval. A k tomu ten vlastenec... Jediný pořádný výkon za United v poli předvedl DiMaría, ten musel být nešťastnej, s jakýma to hraje kopytama. Na druhou stranu, takhle zdecimovaný United jsem ještě neviděl, co to tam měli za beky? McNair, to jsem v životě neslyšel.;-D

+8/0
22.11.2014 22:43

T97o22m29á84š 91N57a73g72y 3987316903708

Velmi výstižné. ManU je snad nejslabší za posledních 10, možná i víc let. A Arsenal je snad už prokletý. Jinak si tuhle prohru s průměrným mužstvem neumím vysvětlit ( plus ta zranění ). ;-€ Swansea v minulém kole i zaslouženě brala 3 body, ale ManU hodně trapní a to i když utratili sta miliony liber.

+2/0
23.11.2014 12:19

F55i28l84i36p 43J34a58r66a24b 1403727480747

Utratili, ale právě ti nově příchozí (Falcao, Blind, Rojo, Herrera, vlastně i Shaw) včera nehráli, chyběl Mata... to bylo jen torzo špičkového týmu, který mají.

T43i16b53o47r 54V64i77z77v86a95r82y 9904174233665

Straky po mizerným začátku neuvěřitelně nahoru..jak dlouho to vydrží? Howay the Toon!

+1/0
22.11.2014 20:46

M48a79r19t81i70n 73R30y88š42k44a 7146588768276

Další zápas kdy přísné vyloučení poznamenalo zápas. :-/ První poločas super fotbal a druhý bramboračka. Hlavní je, že je výhra. R^