Fotbalová jednadvacítka remizovala v přípravě s Německem

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravném duelu v pražském Edenu s favorizovaným Německem 1:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na letní mistrovství Evropy na domácí půdě, vedl díky brance Michaela Krmenčíka, hosté ale po přestávce vyrovnali zásluhou Moritze Leitnera.

F53r55a92n13t82i14š47e63k 75N91o25v95o34t55n30ý 8514846595209

Oba týmy nebyly v nejsilnějších sestavách a šlo o přátelák, takže se z toho nedá moc vyvozovat, ale remíze 1:1 se silným soupeřem je vždycky slušný výsledek a v první půlce (druhou už jsem nestíhal) tam od našich byly fakt pěkné akce.

0/0
18.11.2014 23:24

R52a26d28e89k 65U95r53b52a56n 4339500544957

Na to, s jakou sestavou a kádrem vůbec jsme do zápasu šli, je to velice dobrý výsledek a hra taky nebyla vůbec špatná.

0/0
18.11.2014 19:57

D76a24v47i46d 50S41c85h45n78e75b21e42r36g67e89r 9205288723873

Byli jsme přímo na stadionu, první poločas se nám líbil, naši hráli pěkně, v druhém poločase převzali hru Němci a měli jsme problémy. Ale i tak je remíza s Němci dobrý výsledek.