Dvakrát v Edenu, jednou na Letné. Fotbalisté znají program Eura

Mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let, které příští rok poprvé v historii uspořádá Česko, zahájí v pražském Edenu zápas domácího týmu proti Dánsku. Čeští mladíci v základní skupině odehrají dvě utkání v Edenu a jedno na Letné.

J50a89n 96M77y46s89l29í53k 2378812281322

Já bych viděl jiný problém...proč se hraje první zápas v Edenu a druhý na Letné??? S tím, jak dlouho to trvá MHD i při normálním provozu, se to dá stíhat s HODNĚ odřenýma ušima za předpokladu, že hned vypadnu..:-/

0/0
13.11.2014 16:34

J43i87n68d90ř82i89c28h 13M66u90s18í32l69e16k 5919501506

Předpokládám, že nadšenci co by v jeden den rádi stihli zápas v Edenu i na Letné příliš v potaz bráni nebyli. Druhé zápasy se hrají v sobotu, kdy MHD jezdí ještě méně a to stihnout přesun z Letné do Edenu bude tímto způsobem téměř nemožné.

0/0
13.11.2014 17:07

L78á28ď53a 85M25a73l98ý 5957296485265

Kde jsi viděl hrát dva zápasy hned po sobě na jednom stadionu?

0/0
13.11.2014 21:09

J44i32n52d68ř92i84c49h 69M94u70s36í56l35e83k 5179411676

Nevím jestli je na mém výše uvedeném příspěvku něco k nepochopení, já se domnívám, že nikoliv. Jednak jsem nerozporoval program Eura ve smyslu, že se jeden zápas v hrací den hraje na Letné a druhý v Edenu. Pouze jsem podotkl, že na případné nadšence, kteří by rádi v jeden hrací den viděli obě utkání příliš pamatováno nebylo. Dole sice píše Tonda Strejc jak se lze dostat báječně z Edenu na Letnou, ale klidně se s ním vsadím že od chvíle kdy ve středu 17/6/2015 takový nadšenec zvedne zadek ze svého sedadla v Edenu uběhne minimálně 45 minut než bude u vstupu na Letné. A v sobotu v opačném gardu přesun ani stihnout nepůjde. A přímo k otázce, vídal jsem ve druhé polovině 80. let v nejvyšší ligové soutěži v Ekvádoru, kde jsem žil, hrát na jednom stadionu i tři utkání za sebou a žádný problém s tím nebyl. Ani pro pořadatele, ani pro samotné kluby, ani pro místní fotbalový svaz. Všechno tam fungovalo. A fanoušek si mohl pořídit výhodný lístek na kompletní ligové dopoledne či odpoledne. :-P

0/0
14.11.2014 7:54

L37á71ď54a 48M77a74l18ý 5387416165685

To byla reakce na pana Myslíka, špatně se to zařadilo.

A k tomu Ekvádoru. Už jsme v 21.století. Máme tady nějaké bezpečnostní normy (prohlídky kvůli bombám atd.) další normy se vztahují na úklid (nerad bych si šel sednout na politou sedačku nedej bože se hned brodil na záchodě...) a samozřejmě se klade důraz na pořadatelskou službu. Ta musí být v kondici a ne utahaná po 5 hodinách.

0/0
14.11.2014 9:19

J88i72n70d44ř72i82c79h 23M32u25s47í29l45e95k 5789241326

K tomu Ekvádoru, ač je to doba před 25-30 lety, tam se ani v poločase třetího zápasu nikdo na záchodech v ničem nebrodil, kontroly diváků tam bývaly a poměrně důkladné už tehdy a pořadatelská služba byla celkem  precizní po celé dopoledne či odpoledne. Pamatuji si víc rvaček mezi fotbalisty než v hledišti. Největší záhul dostával trávník, to byl největší problém.

0/0
14.11.2014 17:02

A92n69t78o82n16í70n 34S74t98r48e69j24c 8245364855254

Jj, ze Želvy , kam jede z Edenu několik busů (dvě zastávky),  na Hradčanskou metrem těch asi 12 minut – celá věčnost...

J58i69n63d51ř25i67c61h 32M61u27s47í95l44e34k 5229641986

Věřím, že lidi v řádech desítek až stovek. Nadšenci co přijedou ze zahraničí. Ono ne všude, naštěstí, se považuje za největší fotbalový požitek se rozvalit doma na gauči, zapnout bednu a otevřít si k tomu pivo a okno. ;-D   Umím si představit, že i mimopražští fanoušci co si udělají výlet na fotbal budou chtít vidět obě utkání, když se hrají v jeden den. :-/

0/0
14.11.2014 8:16

M94i38l31o69s47l71a51v 60U58r46b98a93n 2664853626971

Metro A a potom na Floře na autobus 136, to trvá cca 35 minut. Vzhledem k tomu, že na Srbské fans je lépe zabezpečený stadion Sparty.

0/0
14.11.2014 8:47

J25i39n83d28ř98i55c73h 62M63u42s58í37l91e38k 5609891706

Proč první zápas ve skupině proti Dánsku ve středu hraje nároďák už od šesti a ne až jako druhý v pořadí od 20:45 h?! 8-o8-o8-o

0/0
13.11.2014 16:11

L86u97b47o87m85í27r 12K92r77ů68t67a 4656752635494

Asi abychom jako domácí hráli první zápas po slavnostním zahajovacím ceremoniálu :-)

+2/0
13.11.2014 16:29

J79i15n49d93ř65i52c30h 75M67u37s87í43l59e32k 5979551376

Tuto eventualitu jsem zřejmě podcenil. Bude defilé, slavnostní projevy a možná i slavnostní výkop. :-P

J87i77n19d56ř85i87c65h 34M28u68s21í40l20e10k 5529661796

Šestá je hraniční, ale ještě by šla. Jenže to bude o tom být na stadionu půl hodiny a spíš víc před začátkem zápasu, což už problém pro spoustu lidí bude. Já bych rád lvíčata viděl, snad to půjde nějak ošéfovat. :-/

0/0
13.11.2014 18:03

A94n31t40o63n85í86n 48S39t51r92e67j68c 8445644245784

To ani nemusí, :-)ale je letitou tradicí, že úvodní zápas šampionátu hraje vždy tým pořádající země.