Příbram - Teplice 1:1, z výborné půle jen jeden gól, tak mají domácí bod

Zase ne. Tepličtí fotbalisté ani ve svém sedmém vystoupení na hřištích soupeřů nevyhráli. Ve 14. kole první ligy remizovali v Příbrami 1:1. Domácí v půli zaslouženě vedli po šťastném gólu Řezníčka, po přestávce se hosté zlepšili a díky Jablonskému vyrovnali.

T46o42m80á12š 43U95r61b52a17n 4449676410118

Na hřišti byl nějaký Vondráček?

0/0
8.11.2014 0:56

V49a14c26l35a13v 70P43e21r71o31u31t24k75a 6528687634241

viděl jsem do 60 min. a Teplice dnes jsou mužstvem, které je ostuda neporazit, ten tým je v krizi a osobně bych poslal trenéra do světa...

+1/−1
7.11.2014 22:33

J86a82n 10L81a50m62a96č 9694344396142

Teplice - ambiciozní mužstvo ?  Spíš snad parodie na fotbal. Nejhorší na hřišti byl opět Francek :-/.   Hrůza a bída.

+2/−1
7.11.2014 21:39

M85i15c38h27a72l 45Š72r14á43m90e53k 1563843305749

Nejlepší na celém zápasu byl komentátor Štěpán. Opět ukázal, že se na každý zápas, který komentuje, poctivě připravuje a také vysypal z rukávu pár povedených hlášek (Kdyby se mi všichni diváci, kteří dnes přišli na zápas, představili, tak bych je vám dokázal vyjmenovat ;-D). Vážně nechápu, proč mu ČT pořád cpe ty nejnudnější zápasy a po Bosákovi zastává pozici komentátora číslo 2 tragický Vlášek. Přitom Štěpán je o parník lepší než Vlášek...

+8/0
7.11.2014 20:55

V21á59c86l67a52v 92K88o92v56á83ř 4410284971518

Souhlas, ale mě chybí i Čapoun, vím má svoje mouchy, ale o proti Vláškovi je pořád mistr.

+4/−1
7.11.2014 21:36

V64a77c40l39a35v 65P91e14r51o39u79t63k29a 6328427354241

Čapek mi teda neschází, to měl člověk vždy pocit,že to co se děje na hřišti a to mele jsou dvě odlišné věci.

M36i75r26o55s94l18a28v 54M45e37t72e39l68k69a 5241570264674

Starka to dneska podcenil,asi u něho došlo po těch výhrách k uspokojení a krutě se mu to vymstilo.No krutě,bod mají.

+3/0
7.11.2014 20:02

E32r98n81e81s21t 52P28l38a53c21k70a 3198236166104

Je to opět na řešení komise rozhodčích, opakovaně došlo ke kardinální chybě při závěrečném nastavení: Rozhodčí měl nastavit minimálně 90 minut fotbalu.