Real vyhrál zaslouženě, uznal kouč Barcelony. Ancelotti tým chválil

Žádné výmluvy. "Real vyhrál zaslouženě," prohlásil Luis Enrique. Pro něj to bylo první El Clásico v roli trenéra fotbalistů Barcelony, celkově šlo o 169. vzájemný souboj v lize. Real dosáhl na 71. vítězství, Barcelona jich má o pět méně, dvaatřicet duelů skončilo remízou.

T56o39m 22S27a87u19e31r 3715165792752

Barca narozdíl od Realu nemá problém přijmout porážku se ctí. To bylo vždycky nářků v posledních letech, když Real prohrál.

+2/−4
26.10.2014 13:05

P82e71t66r 17V65o83n13d74r89á62č49e75k 3292586942899

Další fanoušek Barcelony s růžovými brýlemi. Pokud si to nepamatujete, Barcelona břečí po prohraných zápasech úplně stejně jako Real, ať už to jsou Xaviho nářky na trávník nebo celého družstva na rozhodčí (a že jich bylo!) nebo hru soupeře.

+2/−4
26.10.2014 13:41

A53n78t32o60n13í44n 85U53r54b44á72n44e86k 9313828406918

Pane Vondracku, to co rikate, neni pravda. Barca prave narky moc nedela. A ten rozhovor se Xavim prosim nevytravejte s kontextu. Pokud chcete hodim sem odkaz na cely rozhovor.

+2/−3
26.10.2014 14:54

P71e93t69r 11V78o92n59d92r93á12č22e37k 3792266372439

Barca dělá nářků více než dost, stačí si vyhledat reakce hráčů po prohraných zápasech.

M96i81c91h59a70l 77V80a58k56u25l95a 2929842383575

No nevím jestli úplně se ctí, každopádně těch nářků má určitě méně než Real.:-)

+1/−1
26.10.2014 21:06

M89i17l16o36š 27F10i42a45l75a 2270471507622

Mít takovou převahu jakou měla Barca v prvním poločase a být o tolik lepší a přitom skončit po poločase 1:1 se nevyplácí ani proti Slávii natož proti Realu - to už vůbec ne. Po poločase se už Barca nedostala k nějaké kloudné akci a Real vyhrál naprosto zaslouženě.

+2/−2
26.10.2014 10:38

J35a79n 81K21l67e43č32k82a 9535186179322

Jsem slávista a Slavii bych do jakékoliv diskuse o kvalitním fotbale fakt netahal.

+7/0
26.10.2014 11:10

P32e76t42r 84V35o51n15d33r59á38č82e35k 3862606882769

Vy užíváte nějaké návykové látky? Protože jinak si váš pohled na první poločas asi nelze vysvětlit. A to ani tradiční neobjektivitou barcelonských fans.

+5/−1
26.10.2014 11:54

M23i14l20o66š 60F55i50a33l93a 2610561237342

A Vám se ten fotbal, co předváděl Real v prvním poločase jako líbil, pane Horník ? :-) No nikdo Vám to nebere ale jestli nejste schopen přiznat, že Barca byla mnohem lepší tak jsme asi koukali na jinej zápas. Nejsem nijak velký fanoušek ani jednoho, fandím víc Atleticu a Valencii ale fotbal to byl výbornej.

+1/−3
26.10.2014 12:00

P25e12t30r 55V55o67n54d23r12á62č38e62k 3972106752219

Líbil, i když podstatně méně než ve druhém poločase. Jde ale hlavně o vaší představu nějaké extra převahy Barcelony a o tom, že byla jasně lepší, což je hloupost. Měla větší držení míče, což je obvyklé, ale kromě šance Messiho toho moc nepředvedla, Real zahrozil jen Benzemou, který trefil dvakrát za sebou břevno. Z toho plyne, že skóre 1:1 bylo zasloužené a odpovídající dění na hřišti.

+1/0
26.10.2014 12:22

P69e21t18r 17K58u42h51n 3568761686971

Myslím, že ta převaha nebyla zdrcující, byla to prostě jen převaha. Barca odešla ve druhé půli především fyzicky. Real jasně dominoval a kdyby hráči Realu nezmrvili několik jasných finálních přihrávek, mohlo to skončit klidně 5-6:1