Kapitánka Slavie: Boj o barcelonské dresy? Kdepak, vážíme si našich

Tomu se říká smíšené pocity. Kapitánka slávistických fotbalistek Blanka Pěničková po utkání Ligy mistryň s Barcelonou na jednu stranu smutnila, její tým inkasoval chvíli před koncem a prohrál 0:1. Jenže v paměti jí nadlouho zůstane atmosféra, jakou ještě za celou kariéru nezažila.

R98o10m33a39n 50O93p30e15t 1501189265882

koukal jsem na to asi 10 minut a bylo to uplne hrozny. uroven okresniho preboru, a to jeste po grilovacce prasete a dvou sudech piva. fakt si myslim ze i chlapi na tech okresech hrajou lip s micem a lip se rozhodujhou kam nahrat

+6/−4
9.10.2014 11:20

V28i65n10c93e24n34t 39V42a97l66l68e45n88t66i26n95e 5772137577178

No, když do toho čutání ještě chodí do rachoty. Trenér taky nic moc ...

+1/0
9.10.2014 12:59

Z44d89e17n34e30k 84B14e53d89n39a62r 7767196497369

Jak je ženský fotbal normálně koukatelný, tak tenhle zápas nebyl. Škoda. Gól byl důsledkem únavy a pro mně nepochopitelného zaspání trenéra. Zatímco Barca to prostřídala a oživila, tak Slavie odpadala fyzicky a pak trenér nepochopitelně střídal do rohu soupeře. Což naprosto logicky přineslo gól v Slavistické síti. Odložení zbylých dvou střídání na 92 minutu, když prohrávají a spousta holek viditelně šlape vodu je pro mně už naprosto nepochopitelné.

Škoda, že možnosti prezentace před spoustou diváků nevyužili lépe.

+5/0
9.10.2014 8:24

J28i83n46d81ř76i78c12h 50M62u20s65í22l54e25k 5279561426

Viděl jsem pár zápasů ženského fotbalu, které byly velmi koukatelné. Ovšem včera to byla většinu utkání strašná holomajzna. Až ke konci, když holky z Barcelony začaly víc běhat se to malinko zlepšilo. Naprosto souhlasím, že trenér Slávie nepochopitelně čekal se střídáními až do konce. Na některých hráčkách Slávie bylo vidět, že šlapou vodu. Ovšem návštěva a atmosféra velmi slušná. R^

+3/0
9.10.2014 10:28

J73a35n 80F93r45ý25d88l 1694438982785

No holkám gratuluji, ale ženský fotbal je fakt strašná záležitost :-)

+4/−2
9.10.2014 1:05

J30a57n 29N19o70v82á78k 6237110338553

už jsem viděl holčičí zápasy, na které se dalo koukat a byly lepší, než některé z Gambáčligy...

+3/−1
9.10.2014 5:56

J66i80n79d50ř21i74c68h 85M95u57s65í37l94e24k 5149211386

Souhlas. Třeba MS v ženském fotbale nabídlo parádní zápasy. Včera to ovšem bylo strašná holomajzna.

D24a93v11i75d 91P55r40a81ž69á56k 6134732842426

Do 60. minuty vyrovnané utkání, pak Slavistky začaly odpadat fyzicky. Bylo vidět, že nemají dostatečně natrénováno v porovnání s Barcou. Chtělo to vystřídat mnohem, mnohem dříve. Ale i tak slušný výkon a slušná atmosféra. R^

+12/0
8.10.2014 23:41

Z51d34e42n25e96k 42B68e74d40n14a74r 7117456367399

Jednoznačně prokoučovaný zápas. Místo oživení střídáním s ním čekal na konec, aby následně vystřídal do soupeřova rohu a zcela logicky z něj dostaly gól.

To, že zbylé dvě pustil na hřiště až v prodloužení, které teda bylo nesmyslně dlouhé. 4. minuty? Za co?

0/0
9.10.2014 8:27

P66a77v44l54a 91S94k80l72e80n64á42ř44o63v35á 7499274492

"My si těch našich slávistických dresů vážíme a určitě je nebudeme rozdávat." - To je správný přístup :-)R^

+22/0
8.10.2014 23:21

R33o21m15a55n 16H24o67k98y20n29á98ř 8400651259738

no jestli to také nebylo tím, že jako neprofesionálky to prostě měly nařízené, aby se nemusely pořizovat dresy nové.

+5/−2
9.10.2014 0:17

T14o34m11á20š 78Š13l69a69p69á10k 4800437178282

přeloženo do češtiny: nemáme na novou sadu dresů...

+13/−1
9.10.2014 4:22

M56i90r58o50s88l39a79v 33K51o19n44e44c72n94y 6509174655

Slávistické holky jsou vzorem ctnosti a já jsem nesmírně šťasten a hrdý, že je mohu znát. Děvčata, děkujeme R^V

+14/−1
8.10.2014 22:23

J89a37n 19N62o24v70á23k 6787840638213

asi tě fakt znají a ta ctnost je z nouze. Tak jim přečti na dobrou noc alespoň pohádku...:-)

M60a27r79t83i48n 62H42a16l48á76š94e86k 2910422938284

Škoda, Erdo, že neumíš ani číst. U Švějka si to zase přehnal?

K92a82r72e87l 78F42r17á53ň37a 2282401766342

Blani gratulace i přes prohru perfektní výkon - škoda toho golu nebo spíš nedotažených akcí. První poločas dobrý a začátek druhého poločasu jste je dokonce přehrávali, ale pak mi přišlo že došli síly. Jejich střídání dodala kvalitu a sílu. Nechápu moc proč pan trenér nestřídal dřív zvlášť třeba Necky ;-) ale samozřejmě asi ví nejlíp.

+7/0

J36o35s39e12f 21Č47i15h19á65k 7321699460336

O tom si chlapy Slávie mohou nechat zdát. Jste frajerky a budu držet palce ve Španělsku.

+6/0
8.10.2014 21:51

P84e43t84r 59Z25l54á25m38a82l 5149106629934

+4/−1
8.10.2014 22:05

Š49t61ě84p20á26n 25F42r49a89n85c37l 8184599274670

Ono nejen chlapi Slávie - žádný tým české ligy není schopen hrát s Barcelonou více méně vyrovnané utkání a prohrát s ní jedním smolným gólem...

+2/0
9.10.2014 6:47

J94i33n45d49ř12i45c57h 56M37u81s13í12l92e29k 5369711456

Nevím co na tom gólu bylo až tak smolného. Spíš měly holky ze Slávie štěstí, že nedostaly před koncem ještě jeden a míč skončil na tyči.

0/0
9.10.2014 10:31

Š61t59ě61p93á92n 49F89r29a56n47c57l 8354349424560

Ten druhej bejt mohl, to je pravda a štěstí to bylo. A ten první jsem nazval "smolný" proto, že si v průběhu zápasu takovéhle standardky bez problémů hlídaly. A až po odeslání příspěvku mi došlo, že by bylo na místě jiné slovo (např. nešťastný).

+1/0
9.10.2014 10:47

J59i90n91d43ř11i63c15h 46M21u79s81í18l32e94k 5159761546

Nešťastný možná, určitě by to bylo vhodnější. Upřímně řečeno, od nějaké sedmdesáté minuty pár hráček Slávie začalo mít problémy s pohybem na hřišti a Barcelona to po prostřídání rozběhala. Začala mít převahu a šance. Gól nebyl úplně náhodný, ale vyústěním toho co se zhruba dvanáct až patnáct minut před tím na hřišti dělo. Já nechápu trenéra Slávie, že otálel se střídáními až do samotného konce. Musel vidět, že některé holky na place šlapou vodu.