Mátožnou Plzeň probrala Koubkova rétorika, v Brně se zvedla po přestávce

Až důrazný hlas trenéra Miroslava Koubka o přestávce probudil mátožné plzeňské fotbalisty. Ligový lídr v sobotu v Brně zabral až ve druhé půli, i to mu však stačilo k vítězství 3:2 a udržení prvního místa.

P39a13v10e67l 48M47a64r76e97k 3189835839136

Zdá se, že paní Berbrová je zpátky ze služební cesty, a pana Hrubeše jistě pochválí.

+7/−1
28.9.2014 23:26

P23i65v20o54ň71k45a 33M16i24r27o88s60l38a80v 8512842331922

Já bych spíš řekl,že než trenérova rétorika Plzni pomohl "bezchybný"výkon sudího.Takhle tendenčně řízený zápas jsem dlouho neviděl.Penaltě předcházela jasná hra vysokou nohou Petržely,potom nádherné karetní vystoupení v prvním poločase,aby si Brno nemohlo moc vyskakovat.Vrcholem všeho byla nepotrestaná rána loktem Petržely na Schustera(jasná červená),dále faul ze zadu Tecla bez jakékoliv snahy hrát míč(nepotrestáno).Vrcholem pak bylo vyloučení Moukanzy když si Limberský sám přišlápl nohu.

Jsem moc zvědan co na to Dášenka.Asi nic.Akorát konstatuje,že si sudí zjednal respekt.

Plzně jsem se vždycky zastával,ale po včerejšku jsem se přesvědčil,že na těch řečech na jejich adresu asi něco bude.

A70l12e66š 27L20e61w90i14c46k76i 5255129341698

Máte recht,ono je pochopitelné,že si hráči Viktorky dovolují čím dále horší zákroky,když zjistili,jak jejich zápasy mají rozhodčí nařízeno režírovat,před týdnem Baník,nyní Brno,liga je k smíchu..A za rok se budou divit v pohárech,jako po výprasku s klubem z Rumunska...

D56a64n40i12e92l 53M72a67r76t96í75n58e24k 9152308456754

Penalta to byla. Dalo by se polemizovat leda o vysoký noze Pilaře nebo kdo to byl

+2/0
28.9.2014 12:41

P71i89v18o30ň83k60a 96M35i26r77o64s94l20a94v 8282122471572

Byl to sice Petržela,ale jeho vysoká noha byla evidentní a ještě před tím jasné strčení do Lutonského.

+6/−4
28.9.2014 13:21

J80i45ř22í 19F79o96g37e24l 2310691816952

Kdyby je nepodržel rozhodčí, který neodpískal Petrželův zákrok před tím "zpracováním", žádná rétorika by jim nepomohla. Mimochodem jsem si za ta dlouhá léta nikdy nevšiml, že by zrovna Koubek byl zdatným rétorem.:-P

+14/−3
28.9.2014 12:33

J41a84n 71P79o59s11p50í32š71i13l 5421769768749

Mně se líbí, jak to vyřešili v šatně "rétorikou", opravdu bych ji rád slyšel. Jaká slovní spojení asi hráče takhle nakopnou?

0/0
28.9.2014 10:55

S17t72a66n11i56s56l76a57v 48S98v62o62b19o20d91a 1693393366528

"Dnes nehrajete vůbec dobře! Jsem na vás rozezlen. Ve druhém poločase byste se měli zlepšit. Ukažte našemu soupeři, že fotbal hrát umíme."