Vávra dal Slavii čtyři góly, platily dva. Nejlepší zápas kariéry, řekl

Úsměv mu zdobí rovnátka, je to vlastně ještě kluk, ale v pátek na Slavii si 21letý brněnský fotbalista Stanislav Vávra počínal jako zkušený mazák. Na vítězství 3:1 se podílel dvěma góly. „Zatím je to nejlepší zápas v mé kariéře, ale snad přijdou ještě další takové,“ věřil.

J29o71z43e81f 73R44y70b89á47k 6347325934149

Neuznané dva regulérní góly, to je zatím největší zářez ročníku. V součtu se dvěma neodpískanými evidentními pokutovými kopy proti Slavii na Slovácku už se jendá o jasný trend. Slavia opět uplácí rozhodčí jako za Pučka.

M19a43r69e95k 38N46o50v72á26k 5638525370721

Mně se hlavně líbí věkové složení útoku Brna: 19 + 20 + 21 let :-). Mládí vpřed i bez kvót R^

+3/0
15.9.2014 20:58

F84r43a92n10t34i86š64e34k 97T83l22u11k35a 3747869922222

Dosud jsem žil v poznání, že rozhodčí pomohli Slavii, jen neodpískáním  3 penalt ?!

(2x na Slovácku + 1x s Plzní). Dnes se dočítám, že podobnou pomocí to bylo také, při utkání s Brnem, i když tentokrát nešlo o penalty. Tak jsem zvědav, jak bude rozhodčího v  tomto utkání hodnotit KR a pí Damková ? Alespoň, že "fotbalový bůh" přinesl čestné vítězství pro Brno  !!R^

S71t15a77n95i62s54l88a50v 57S34v80o62b25o27d94a 1543193706228

Tak ono to asi bude pod Berbrovou taktovkou, už pomáhá Spartě, tak proč by nepomohl i Slávii

D54a45v18i98d 40M27u36n77z43a15r 3718302974516

Vávra dal Slavii čtyři góly, platily dva. PLATIT MELY VSECHNY CTYRI!

A TO JE REALITA ! ERIKU

+15/−1
15.9.2014 15:34

V63o45j76t33ě38c30h 68H70u78b61á94l55o70v62s98k33ý 3826588

erik a konečný nejsou žádní slávisti.. ale jen trolové co chtěj lidem a hlavně sparťanům lézt na nervy. To už by tu lidem mohlo docvaknout.

+2/−1
15.9.2014 16:52

D84a42n 37R91u18b79í18n 4953233909

Nováčkům to nedochází. Dokonce si myslí, že to je víc osob a nikoliv jedna.

P75e47t30r 78N32o79v17á80k 2152479473482

Na to se historie neptá a pamatujou si to jen tobe podobni bemoz..

0/0
15.9.2014 18:32

L66e30o18š 83K25o57f22r72o57ň 6869269602732

Třetí zápas ze sedmi, který sudí hrubě ovlivnili ve prospěch Slavie. Tentokrát naštěstí ani tohle nestačilo a Brno po zásluze zvítězilo.

+19/−2
15.9.2014 15:27

M41i19l33a92n 63C82o64u94f63a40l 8833147703

Přesně tak! To se to potom hraje a navíc mudruje!

D57a12n 21R12u89b42í61n 4703163759

Proč se s tímto rozhovorem čekalo až do pondělka? Vávra jinak zahrál dobře. Ještěže Řebíček zvládl uplatit jen první poločas jinak by se cinkalo celých 100 minut a tribuna Seven by začala snad i trhat sedačky.

+13/−4
15.9.2014 13:19

Z70d81e54n82e64k 11B35e54d53n41a53r 7517966227279

Čí byla ruka netuším, ale proč to dopísknul je snad jasné, protože se k míči dostal Slávista, těžko mohl rozhodčí tušit , že to Vávrovi namaže.