Ostrava - Ml. Boleslav 1:0, domácí odčinili debakl, prosadil se Šichor

Už s podporou skalních fanoušků vyhráli fotbalisté Baníku Ostrava nad Mladou Boleslaví těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 20. minutě Marek Šichor, když přesně pálil k levé tyči. Domácí tak alespoň trochu odčinili debakl z posledního kola, v němž prohráli v Liberci vysoko 0:6, a ukázali, že se jim na stadionu na Bazalech daří. Vždyť zde pošesté v řadě neprohráli.

A75n30t30o63n67i39n 97B65l26a94z30e71k 4468872907531

Kdo by rekl, ze po 7. kole budeme 2 body za Spartou?!R^:-)

+1/0
14.9.2014 4:45

Z54b16y35n96ě32k 17B42í97l70ý 1857930131235

Zajímavé, nečekal jsem že ta obrana bude tak pevná. I když je to docela nuda fotbal, efekt to má :)

+1/0
13.9.2014 21:38

J90o30s49e49f 42H10a95n69y78á98š 2194309163

Počet diváků 3 803 (22 % z kapacity 17 372). iDNES je prostě nepoučitelná a nebere v potaz max. kapacitu stadionu a kapacitu povolenou.:-/

+4/0
13.9.2014 21:30

A69n15t81o71n10i92n 88B52l98a54z19e67k 4518672867311

Vzdyt to je jedno.....dulezite je to cislo necelych 4000 fanousku, coz je ostuda. Ale co jsem si musel vystat hodinovou frontu na listek v obchodaku v centru Ostravy, tak nas....lidi chapu.;-€

0/0
14.9.2014 4:47

J91i80ř44í 94H51o35d73a79n 6324147863940

tak v oc jsem měl klid hdoiinu a půl před zápasem ale to před zápasem to byla hrůza

0/0
14.9.2014 6:41

F83i75l16i25p 75Č25e46r36n25ý 9972855105243

tak my viděli až druhý poločas...fronta jako kráva..děs. dokud se nezmění pravidla prodeje lístků, tak už tam nejdu. jedu docela z dálky a abych stál celý první poločas před branou....na to vedení z vysoka .se... druhý poločas a za plnou palbu...fakt smích. takže se vrátíme ke sledování po internetu. když to tak chtěj Rv

M11a49r94t15i92n 68S33ý48k92o90r35a 1317598167927

3800 diváků, já měl za to, že bojkot už skončil?

+2/0
13.9.2014 20:26

A94n44t79o80n43i97n 49B50l22a54z85e46k 4888872507501

Jenze zapasy bojkotuji i normalni fanousci.

M60i51r50o74s28l64a90v 44K14o49n59e79c74n70y 6129604565

Parádně Baníček, mám radost. jdu slavit !!

+5/0
13.9.2014 19:13

J43i36ř15í 94J64u21ř95i77c11a 2618613591

Baníčééééék. Není nad to nechat si nasázet 6 gólů v Liberci a kompenzovat to šesti (do budoucna) výhrama 1:0. R^