Liberec - Ostrava 6:0, kanonáda zajistila první vítězství v sezoně

Liberečtí fotbalisté se radují z prvního ligového vítězství v nové sezoně. A dosáhli ho s pompou! Na domácím stadionu smetli Baník Ostrava 6:0. Hattrickem se blýskl Josef Šural. Další góly přidali Martin Frýdek, Tomáš Ďubek a Jiří Fleišman.

J67i37ř42í 20J94u50ř72i14c15a 2418443191

No nic Baníčku, stalo se a snad se z toho poučíme. A Metelka je jelito.

H82o24n81z12a 38K93ř75e22n64e22k 7644144564818

Neuvěřitelné a rozhodně nepřijatelné, jsme Baník a v každém zápase to musí jít vidět, jestli hráči neznají význam toho slova, tak ať si ho koukají najít...S Bolkou toho budete mít hodně co napravovat. Liberci gratuluji.

0/0
30.8.2014 23:19

B76o34r47i67s 25Z46a36k47o12u27ř12i89l 1369386111119

"... já bych jim ukázal, na šachtu s nima. Dobrý den sportu Zdar, fotbal je príma."  :-)

M48i82r63o20s55l25a12v 60M85e32t14e67l70k17a 5521300814894

no jo,Liberecký odchovanec Šural zajistil výhru ;-Dšašci,do 2.ligy s vámi.A nebude to dlouho trvat.

D13a55n95i94e35l 27C20v60e28j21n 9424203549490

Tak, doufejme, že se to odšpuntovalo a Slovan už bude hrát tam, kam patří.

+5/−3
30.8.2014 20:01

M32i75r46o45s11l13a71v 51M45e26t17e39l54k28a 5391820474334

přesně,opět ukáže že je to mužstvo,kterému každý normální přeje sestup.

+1/−6
30.8.2014 20:18

J28i72ř43í 52Š21r34á73m77e61k 3678847549791

Metelko, Metelko. Tak nám tu radost neberte.

+2/−1
30.8.2014 20:35

M23i71r58o64s92l97a43v 91M46e25t40e14l60k77a 5271860644424

vlastně jo,užívejte si ji,mužstvo jako Liberec patří historicky do 2.ligy a níže,takže užívejte kluci,užívejte.Na úspěchy Baníku už nikdy nedosáhnete.

+1/−4
30.8.2014 20:41

J87i38ř94í 86Š36r76á87m32e35k 3218367359191

Neklame-li mne paměť, nebyl to Slovan, který do posledních chvilek uplynulého ročníku trnul, zda-li zůstane v nejvyšší lize.

+4/0
30.8.2014 20:45

M82i60r71o37s25l82a68v 74M88e48t88e35l35k27a 5221170734954

neklame,neklame,letos to bude jinak a tomu Vašemu dítěti,až bude mít 4 roky budete po večerech místo pohádky říkat,jak to bylo,když Liberec hrál hokej v ELH a fotbal v 1.lize.Bez Brna už si nepomůžete a Krakonoš to sám nedá.;-D

0/−4
30.8.2014 20:50

K59a74t12e51ř66i50n28a 83P32é87r15o75v18á 2800198897305

no tebe to ale muselo sebrat! neboj, jsi mladý, to přebolí.

+3/0
30.8.2014 21:13

M30i98r15o89s70l81a72v 22M49e55t97e10l50k70a 5201280474404

Kateřino děkuji,děkuji,jsem fakt hodně mladý,nejste volná,žebychom to dali dohromady?

J73i89ř69í 13Š29r77á53m11e71k 3848317479431

Krakonoš fotbal nehraje. Na stráních mu ujíždí míč. A k fotce... S nejstarším (7 let) už chodíme fandit a holky nám také dělají samou radost. Mimochodem, na konci října bude další klučina. Co Vy, nebojíte se podělaných plínek a dětského hlaholu?

+2/0
30.8.2014 22:22

M65i89r43o78s23l85a48v 90M10e13t73e82l36k36a 5651820274554

odšpuntovalo,to je to pravé slovo.Teď se z toho konečně poserrou.;-D,Libe-Libe-Liberečáci.Jak se takový póvl mohl dostat do ligy ví jenom jistí lidé,ale už těm dochází naštěstí finance.

0/−5
30.8.2014 20:46

P34e43t28r 41N72o49v16á41k 2602399603842

metelko  a komuže ty vlastne fandis?jestli jsi baníkovec..tak je mi te lito..fotbalistu ne..ale tebe ano

+1/0
30.8.2014 23:20

M35i22r24o48s49l17a89v 20K46o23r15d47u82l88a 2657398456513

Zápas jsem neviděl, až teď o něm čtu. To je pěknej nářez.

Konec poločasu - za tři minuty dva góly a začátek druhého - za sedm minut tři góly.