Dněpropetrovsk s Mazuchem v sestavě remizoval s Kodaní

Fotbalisté Dnipra Dněpropetrovsk s obráncem Ondřejem Mazuchem v základní sestavě remizovali v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s dánským FC Kodaň 0:0. Ukrajinský celek, jenž poprvé v historii hrál předkolo Ligy mistrů, se prezentoval útočným fotbalem, většina šancí však skončila u pozorné obrany hostů.

V16a91c30l20a86v 14S28k17o20k89a81n 2586501415504

Taky jsem koukal jak karabach zavalel:-)Sparta hlavne jeste nesmi pristi tyden prohrat 2:0:-)jinak si bude moct nasadit maximalne z ostudy kabat:-))

R49a29d34e27k 19U56r75b58a25n 4829680164317

nadějný? Nejen že tři z pěti klubů prohráli, ale ti další dva jen remizovali a Celtic dostal čtyřku. Tohle už nemůže nevyjít, Sparta bude nasazená

V93l82a54d81i56m67i49r 52V67e40n10d82l 7839765650106

Celtic hrál od 44. minuty o 10ti. a pamatuju, jak Petržalka kdysi vyhrála doma nad, teď nevím jestli to byl Celtic a nebo spíš Rangers, doma 5:0. Na horké glasgowské půdě pak dostala 4:0 a prošla jen tak tak. Takže8-o

0/0
30.7.2014 22:48

M23a73r46t54i46n 14S95ý50k12o90r82a 1627758297777

Jo a loni prohrál 0:2 u nějakých kazašských pastevců. Ale nevěřím, že to letos otočí.

V47í60t83ě76z33s62l15a42v 71B33o41c78h 6792625375776

No, z pohledu Sparty rozhodně zajímavé výsledky, z týmů, které jsou v koeficientu nad ní:

Salzburg prohrál 1:2 na hřišti Qarabagu

APOEL 2:2 na hřišti HJK

Steaua taky 2:2 na hřišti Aktobe

BATE už včera 0:1 v Debrecenu

a Celtic prohrává 1:2 v 60. minutě Varšavě (Legia teď nedala penaltu) To vypadá nadějně, že by to jeden z nich mohl nedat a Sparta, když si to za týden v Malmö nezkazí, by se mohla posunout mezi nasazené R^ Jen mě z pohledu koeficientu mrzí výhra Besiktase 1:2 v Rotterdamu a bezbranková remíza Panathinaikosu v Liege...

+1/0
30.7.2014 22:02

M26i84c85h56a17l 39W32e68i76n45e40r 8160765607

Na druhou stranu, když se podíváš na ty výsledky, tak je podle mne asi jedno, na koho Sparta ve čtvrtém předkole, pokud postoupí, narazí. Ty týmy jsou v mistrovské části vcelku vyrovnané. Legie už vede 4:1. Dá se naopak říct, že ty dva/tři týmy, které svoje první zápasy vyhrály nad nasazenými, budou možná silnější nebo mají lepší formu než nasazení. Ale pro ten pocit a sebevědomí je to zřejmě lepší být nasazen, i když zase záleží na situaci.

+1/0
30.7.2014 22:32

V79l43a80d28i11m15i97r 96V24e48n75d37l 7489915300976

Asi tak, těžko říct, kdo je momentálně lepší nebo horší. Celtic hraje ale v DESETI od 44. minuty. Faktem ale je že výhodou to nasazení určitě JE!

V38í95t40ě27z64s27l98a29v 56B58o24c78h 6872595915896

No nevím, raději bych Debrecen (to, že porazil BATE, ještě moc neznamená, BATE mělo problémy i v předchozím kole s těmi Albánci), než Steau nebo ten Celtic, byť ten teď asi nehrozí.

Taky jsem si vždycky myslel, že je super výhoda začínat venku, to ten Celtic taky obrátil naruby ;-D

+1/0
30.7.2014 22:41

V55í40t37ě53z19s17l96a60v 73B65o16c48h 6112705655456

Tak nakonec Legia 4:1 Celtic a to Poláci nedali dvě penalty 8-o, pravda - Celtic hrál poločas o deseti

0/0

M20i71c39h36a53l 63H34i66r61k45a 4877776540333

Skutečně těžko říci, zda-li nasazení bude výhra, ono skutečně bude záležet na konkrétním losu ...ale týmy jako APOEL či Salzburg jsou hodně bohaté a to se může projevit i v zákulisí ... tyhle by zrovna mohly jít ven ;-D

0/0
30.7.2014 22:38

V50l28a61d72i53m83i55r 54V62e10n52d30l 7209675660346

Salzburg prohrál jen 1:2, ten určitě ven nepůjde. To je hodně solidní výsledek do odvety doma!

0/0
30.7.2014 22:50

M62i49c20h22a18l 31H23i81r28k26a 4147836880843

Vladimíre, já výsledky znám a znám i možnosti, co stačí k postupu. Ale přání snad mohu vyslovit, ne? ;-)

0/0
30.7.2014 22:56

V49l44a24d84i86m60i24r 60V51e13n72d66l 7879825810906

přání vyslovit můžeš;-D v tom ti opravdu zabránit nemůžu ani nechci;-D. Ale v tomto případě je na hony vzdáleno realitě!! Napsal jsem ti to, jakožto názor odborníka R^

0/−1

M63i81c46h51a77l 30H52i90r82k39a 4167536500393

Ááááááá, tady něco sm*dí, aha, ona je to samochvála ...Rv;-D

0/0
30.7.2014 23:14

M11i37c37h58a26l 62H45i69r32k52a 4497746870943

Zajímala by mě ta červená karta ve Finsku, docela podstatně ovlivnila výsledek ve prospěch bohatších hostů ... byla to sice druhá žlutá, ale přesto ... vůbec se docela červenalo ....ještě se nedohrály všechny zápasy a už za dnešek (12 zápasů)  je jich 6 ...