Jako Van Basten. Svět se rozplývá nad gólem Cahilla. Prohru neodvrátil

Gól Austrálie střílí... Ano, Tim Cahill. Kdo také jiný, že. Ani nádherná trefa čtyřiatřicetiletého útočníka však na body proti Nizozemsku nestačila, Austrálie ve svém druhém utkání na mistrovství světa po sympatickém výkonu podlehla 2:3.

J61a96r78o85s16l82a17v 60Ř87e70h98á11k 1142620120889

a slabsi nohou :-)

0/0
19.6.2014 12:14

F43r48a13n82t89i62š76e81k 29N94o58v35o66t60n21ý 8694206715339

Hlavně minutu předtím dával gól po parádní individuální akci Robben. Po té 20.-21. minutě zápasu musel i nezaujatý divák chrochtat blahem, protože oba góly byly výstavní.

0/0
18.6.2014 23:28

J19i90r45i 84G70a97z71d73a 8934803774854

Po parádní individuální akci ? Dva poslední Australani se tam nepochopitelně navzájem pletli a robben mel pak dálnici až do vápna...

D34a62v22i12d 61A14u48l88i44c51k40ý 2647341575662

ten gˇol je parádní, ale srovnávat ho s Bastenm? co se týče náročnosti provedení, tak ten Bastenův gól byl z mnohem většího úhlu a

0/−1
18.6.2014 22:05

J97i29r63i 15G17a35z24d79a 8484203854954

Jenže pokud si pamatuju bastenovi to šlo prakticky proti noze, kdežto cahíllovi to šlo přes hlavu a ve směru je pohybu dopředu. Daleko těžší kop.

+1/0
19.6.2014 5:51

P84a16v84e87l 12P23o38s67p60í72š18i61l 3901284733475

0/0
19.6.2014 11:08

D66a40v71i53d 48A61u86l49i79c86k61ý 2147271365972

pořád si myslím to samé, stačí se mrknout na přiložené video :-) z velkého úhlu a ještě musel "přelobovat" brankáře. Tohle jsem od té doby neviděl nikde. Cahillův gĺ byl parádní, ale po technickém provedení se mi líbí víc ten Bastenův a nemyslím že se dají nějak srovnávat

M90i95r54o43s94l15a11v 53U55r34b41a66n 7335104620421

což o to Čapoun už takovej je..ale mě se nelíbí komentáře Bosáka včera když komentoval ty španěláky tak ze začátku utkání jakoby pro něj ti Chilani neexistovali,prostě pro něj bylo na hřišti asi hodinu jen Španělsko

M31a75r69e11k 85T33ů21m44a 4242898736892

Ano, ten gól byl skvělý.R^ Jestli nejlepší, to nevím, ale osobně řadím výš ten Van Persieho, který dal Španělům.