Sparta - Jihlava 4:1, mistrovské oslavy zdobí vysoká výhra

Než do došli pro mistrovský pohár, potěšili fotbalisté Sparty sebe i své fanoušky vysokým vítězstvím nad Jihlavou. Výsledkem 4:1 dokráčeli za novým bodovým rekordem první ligy. Ziskem 79 bodů o tři body pokořili svůj nejlepší výsledek ze sezony 1999/2000.

V56á94c60l77a93v 33N24o92v28ý 4488469451818

Předem říkám, že Spartě titul za letošní sezonu přeju, byla nejlepší a měla nejvyrovnanější výkony. Na druhou stranu mě zaráží, jak se opět různě posuzují situace. Rozhodčí mají nařízeno za vulgarity přerušovat zápas, ale při derby rozhodčí výslovně řekne, že měl příkaz od Pelty posuzovat vulgarity benevolentněji. Utkání Sparty v Teplicích bylo na ukončení, ale rozhodčí neukončil. A pak samotný závěr sezony, fanoušci vtrhnou na trávník a nic, jen se chvíli počká přeruší se a slovy hráčů, zbytek se dohraje poblíž tunelu, aby mohli rychle utéct. Žádné ukončení zápasu, žádná kontumace, nic. Kontumace by přitom nic neřešila, o titulu bylo jasno, jen by jasně svaz ukázal, že to s těma svýma řečma o bezpečnosti na stadionech myslí vážně. Takhle dal Pelta jen za pravdu těm, kteří na něj kříčí Pelta ven a Pelta je čumák.

+1/−1
1.6.2014 12:59

P27e72t45r 23V40e97t63e43š42n55í30k 2155363689310

Konečně máme zase titul :-)

Vulgarity bych neřešil. Pokud na ně nikdo nebude reagovat (ani média) vyšumí. Ale za házení dělbuchů a světlic (Teplice) a za vniknutí na plochu (viz poslední) bych kontumoval.

M55a32r18t39i86n 65N91e10b55e35s85a33r 2861944138811

Souhlas. Clovek zajde na fotbal a banda blbecku mu totalne znechuti cely jinak super mac. HANBA.

+3/0
1.6.2014 0:06

J47a44k71u90b 47M59e34l27z93o63c25h 6415105575212

Děkuji všem těm bezmozkům, co 5 minut před koncem naběhli na plochu a zkazili tak všem ostatním oslavy titulu. Znechutili mi závěr natolik, že jsem ani neměl náladu čekat na předávání poháru. Fakt díky!

+9/0
31.5.2014 21:47

F92i96l43i80p 33M27u70s31i34l 8275332146869

Za titul jsem velmi šťastný. Ale dost mi jej zkazili ti bezmozci, kvůli kterým se dnes málem kontumovalo. Doufám, že se k tomu klub tvrdě postaví, a ti, co vběhli na hrací plochu před koncem zápasu, se na Letné na fotbal už nedostanou. Pokud se s tím nic neudělá, budeme mít zase zavřený stadion a platit jako mourovatí obrovské pokuty...