Nejsem smutný, ne opravdu nejsem, řekl Simeone a ocenil svůj tým

Když přišel do tiskového sálu, uslyšel dlouhý a uznalý potlesk. I novináři před ním smekli. Trenér Diego Simeone málem opentlil úžasnou sezonu fotbalistů Atlétika Madrid triumfem v Lize mistrů.

J61a61n 47H64o13r60á81k 3723180590451

Real az do 60 minuty nic neudelal, jen Bale kopnul dvakrat mimo branku... pak zacal tlak a likvnidacnich 5 minut prodlouzeni pod tim obrovskym tlakem zpusobilo, ze se hracem zapasu stal rozhodci, kterej tohle nastaveni vymyslel

0/−5
25.5.2014 13:10

P32e17t64r 31K61o51z77l36í20č53e30k 2516966528251

Tohle nemůžete myslet úplně vážně, řekl bych. Pět nastavených minut si hráči Atletika udělali sami povalováním po trávníku, které bylo někdy tak okaté, že ho prostě nemohl přehlédnout ani rozhodčí, který se pro Atletiko snažil dělat opravdu hodně. Například ho mohl po tom prvním faulu na DiMariu poslat do deseti v podstatě na začátku, ale nechtěl červenou kartou poznamenat finále. Atletiko bylo kompaktní v obraně, ale Real byl jednoznačně lepší po celý zápas.

+3/0
25.5.2014 13:50

V35a85c19l60a12v 78P72e73r53o68u87t69k60a 6318687604731

no trenér co nedokáže posoudit stav hráče a pošle ho na hřiště ve stavu kdy ho neviděl v tréninku jet naplno je dost neracionální..

0/0
25.5.2014 12:36

J21a90n 12P77r18o70v57a41z93n38í42k 6738354500921

Pokud jde o finále LM a o nejlepšího hráče, dá se pochopit, že to riskne, když ho to přinejhorším bude stát jedno střídání.

0/0
25.5.2014 12:56

S44e60b63a38s56t81i73á35n 71P14l85u58s87k96a19l 6470491918975

Simeone je opravdu borec na svém místě, srdcař co pro tým a týmový výkon dělá vše. Navíc umí uznat kvality soupeře a jeho zasloužené vyrovnání, potažmo výhru. Přeju mu i Atléticu další úspěchy v následujících sezónách.:-)

0/0
25.5.2014 11:49

R45o78b14e43r83t 41R52u41m30a40n 2781258351238

Velky rešpekt pred trenerom Atletica,Simeonem......Zhodnotil to velmi objektivne,bol si vedomy toho,ze od 70 minuty mleli z posledneho a v predlzeni uz odpadavali uplne,co mali take krče,ale uznanie aj jeho muzstvu,dobre finale.

+1/0
25.5.2014 10:48

A20l37e34s 98B19a81d43u29r13a 9816987520545

Simeona jsem obdivoval uz jako hrace, vzdycky nechal na hristi uplne vsechno.

+6/0
25.5.2014 10:24

M45a50r44t64i86n 10J10e45z77e28r59s52k48ý 9884937282722

Simeone - " ne nejsem smutný, opravdu ne bla bla ...."  - a teď ještě tu o Sedmero krkavcích

.

pruhovaní zoufalci z Atlétika od druhého poločasu svým betonem a pobíháním jen po své polovině a pouze odkopy na nedostupnou polovinu soupeře dokázali nemožné a překonali nemohoucí výkon čechů proti slabým finům ....

.

v prodloužení již byli tito zoufalci odhaleni, když při přechodu na fotbalové "plazení" ( gól na 3:1 ukázkovej )  dostali naloženo o parník .....

+3/−14
25.5.2014 8:51

J64a27n 18P81r82i33b14i81l 4695578455686

Tomu říkám kvalitní rozbor. Měli by si Vás pozvat do studia.

A36l88e31s 90B32a90d79u24r87a 9796797890275

Nazval bych ho jinak, posledni 2 pismena sedi.

F41i38l75i93p 24D17o23b11r19o41v70o41l89n31y 2311485138852

Hodně ho uznávám za to co s Atletikem dokázal, klobouk dolů R^ Ale i kdyby Varane provokoval sebevíc, trenér by takhle reagovat neměl a bohužel by měl přijít trest za to :-))

+1/0
25.5.2014 8:18

T66o53m 89S86a48u56e41r 3605665222302

A proč by neměl reagovat na provokaci 19 letého hejska? Snad je to také jenom člověk nebo ne?

+2/−1
25.5.2014 11:20

P40e49t52r 75H77o88r46á58k 1769633989614

Pak může reagovat každý na každého a můžou se tam fackovat celý zápas. Trenér tohle nemůže udělat.

0/0
25.5.2014 11:55

O57l35d54ř23i67c67h 46B52í33l60ý 7408585914396

Rozhovor kterej se hned tak nevidí. Navzdory své výbušné povaze ukázal, že má srdce na pravém místě anemá problém se sebereflexí ani uznáním kvalit soupeře.