Arsenal otočil finále FA Cupu a slaví zisk první trofeje od roku 2005

Po devíti letech se konečně dočkali. Fotbalisté Arsenalu sice prohrávali po osmi minutách finále FA Cupu s Hullem 0:2, ale během normální hrací doby zvládli vyrovnat a v prodloužení dokonali obrat na 3:2. Český záložník Tomáš Rosický odehrál posledních patnáct minut a s londýnským klubem slaví první trofej.

R76a39d98i86m 19B24e60n92i67c36e49k 8678333968104

Arsenal asi nakonec vyhrál zaslouženě, ale nemůžu si pomoct, rozhodčí v Anglii sice penalty moc nepískají, ale kdyby dávali striktně žluté za simulování, tak v tom zápase nemohl dohrát ani Giroud, ani Cazorla. A to radši nebudu komentovat to šlápnutí Girouda na Bruce. Jediná penalta, která se dala pískat, byla ta ruka Livermora, druhý gól padl z vymyšleného rohu, prostě Arsenal už dlouho nic nevyhrál, tak šel štěstíčku naproti.;-D

0/0
19.5.2014 8:41

R79o66m23a97n 10O88p67e47t 1301289635542

chudaci hull city fans, ty breceli radsi uz 5 minut pred koncem prodlouzeni docela mi jich bylo lito. ale stejne tuto soutez nechapu. to nasazovani a los tymu. zatimco Hull city mel za celou soutez nejtezsiho suopere nejakej sunderland, a jeste v semifinale hral proti tretiligovymu tymu !!! tak arsenal musel prejit pres tottenham, liverpool, everton. Nejvetsi favority se mezi sebou vymlatej uz v prvnim, druhym kole... no kdyz je to bavi, ze ve ctvrtfinale hraje jedinej poradnej klub, kterej nekoho mimo ostrovy zajima, tak at si to tak hrajou dal :-)

0/0
18.5.2014 15:13

F20i22l58i80p 66J90a24r71a22b 1163307490437

Ty vole, dyť na koukalo 300 miliónů Číňanů ! Ti museli bejt nadšený, Arsenal tam bude prodávat trička jak divej.

R16a59d18i91m 78B68e55n68i49c80e19k 8558823768194

Arsenal měl možná těžší soupeře, zato nevystrčil paty z domácího prostředí, takže bych o těžkém losu moc nemluvil.