Jablonec - Olomouc 2:1, hosté v závěru srovnali, pak rozhodla penalta

Fotbalisté Jablonce porazili ve 20. kole první ligy Olomouc po divokém závěru 2:1. Domácí vedli od 41. minuty díky brance Tomáše Čížka, Hanáci ale tři minuty před koncem dokázali zásluhou Jakuba Rolince vyrovnat. V poslední minutě ale rozhodl o výhře Severočechů z penalty kapitán Luboš Loučka a prodloužil tak čekání Sigmy na body ze stadionu na Střelnici na osm zápasů a devět let.

J23o64s51e83f 15M60i58š51k62o77v36s15k35ý 6152716963881

Ta byla přísná.

0/0
16.3.2014 22:53

M59a13r49e53k 52Z51á66p78o26t84o17č33n36ý 3801588618536

Ty vole, to uz je poctvrte v poslednich letech, co Sigma prohrala v Jablonci Peltovou penaltou. Takovemu klubu se da fandit? Nedivim se, ze tam nikdo nechodiRv

0/−1
16.3.2014 22:29

K28r93y51š27t24o50f 29H58l67a20v52á95č 9142109648202

penalta 8-o kolik v tom bylo jablek, pane Jílku?

J77a54r55o19m53í69r 64K60u31b38i11s 1328178202157

Rozhodčí věděl jak má pískat aby se zavděčil majiteli klubu,FAČR.

J40a27r29o43m96í86r 65K18u43b15i47s 1878578922697

Bylo vidět u rozhodčích jak se zavděčit majiteli klubu.ČMFA.

0/−1
16.3.2014 20:18

J39a41n 84K68u29b43l59a83s 8511380178222

Penalta sporná, faul jsem neviděl, říkám jako příznivec Jablonce. Ale domácí se hned unisono vztekali, takže nějaký zákrok tam asi být mohl.

P82e23t44r 36A10c31h60i46l19l94e79s 6406802950710

V poslední minutě odpískal rozhodčí Jílek nedovolený zákrok na půlce domácích. Ti si v poklidu rozehráli zcela jinde a po souboji ve vápně nařídil Jílek pokutový kop, který Loučka proměnil. Byla to jediná střela domácích ve druhém poločase mezi tři tyče ...

0/0
16.3.2014 17:54

P32e53t28r 68A96c22h11i34l32l88e45s 6406532620310

V nastaveném čase ještě měli hosté dvě standardky, na ty šel i brankář Blaha. Bylo tam několik strkanic a pádů, ale penalta už ani jedna ...

tak ted jeste video,kde by byly i tyto situace a muzem zhodnotit,jak velkej smejd,ten pelta je.