Krásný gól, dvě vyloučení, vyprodaný stadion. Podívejte se na všechny důležité momenty jarního šlágru fotbalové ligy Sparta - Plzeň 1:0, který v 8. minutě rozhodl gólem Tomáš Přikryl.

J52a31r91o80s17l53a57v 36B85a59š60n81ý 1510473427

Škoda, Plzeň  to prohrála, odteď bude liga jedna velká nuda se spoustou překvapivých výher týmů, které jsou na sestup...

+1/0
10.3.2014 5:53

M28í67r30a 31Z58i18k50m97u22n28d 2374658108549

Kdyby se rozhodčí nestyděl, tak nechá Plzeň dohrát o sedmi. Hnus made in Křetínský.

0/−18
9.3.2014 22:35

R72a76d10e14k 34B48o86r 2286683494615

Díky hnusu který plzen předváděla to tak taky mělo být. Kdyby se rozhodčí nestyděl dátvat karty jak má, možná by plzeň kvůli nízkému počtu hráčů v poli ani nedohrála...

R34o39b13i63n 24Ž16i97ž84k58a 2858554366426

Křetínský tedy může za to, že se rozhodčí styděl poslat Plzeňáky do sedmi?

R97o65b94i24n 77Ž75i74ž31k84a 2718214706646

A) Proč? a B) Jak to souvisí s dnešním zápasem?

J13a78n 23N75o63v25á50k 6137700798193

No, Míro, Limberský za šlapák na břicho tu kartu zasloužil taky a to bych velkoryse přehlédl jeho vulgarity vůči sudímu, v době, kdy hrála Viktorka o devíti podkopl Horvi Matějovského bez míče, za to taky mohl být velký žolík, o Čišovském nemluvě. To jste se nevydali nejlepší cestou, hledat vinu u sudího, který určitě příčinou prohry nebyl.

+7/0
10.3.2014 6:02

N79i14c56o90l18e 12O23l13e58j61n39i59k12o30v91a 6246798387890

na cem ten Uhrin jede? Plzen naprosto marna, tragicka. Pohyb Sparty a tymova hra naopak prijemne prekvapili. Ti zas maji problem, ze to nikdy neprodaji v poharech :-)EUR^

+11/−2
9.3.2014 22:24

R71a78d73e95k 61B55o30r 2566693674925

Njn plzeň nedala Spartě ve 3 utkáních ani gól. Holt když nepomůže nafilmovaná penalta nějak jim to tam nepadá

+18/0
9.3.2014 22:20

M32i37c36h90a15l 11V24r30c97h26o21t23a 8920830110588

Dušane, to vůbec nebylo dobry! Jak tohle můžeš říct do televize? Realne to vystihl Tecl, bylo to hrozny, hlavně první poločas - kvalita přihrávek, same odevzdane míče, male nasazení, přechod do útoku, hloupa vyloučení (Hořava to je na pokutu). Druhý poločas už sparta jen dohrávala.