Atlético promrhalo nabídku Barcelony, Real Madrid ztrácí už jen bod

Posun na první místo? Díky, nemáme zájem! Fotbalisté Atlétika Madrid promrhali šanci posunout se po 20. kole na první místo španělské ligy. Po zaváhání Barcelony na hřišti Levante totiž také jen remizovali s FC Sevilla. Ztráty vedoucího dua využil Real Madrid, který rozstřílel Betis Sevilla 5:0.

T11o55m97á81š 66V55o16c44h38t79a 8697350179748

ještě, že jsem tu barcu na ten tiket nedal Rv

0/0
20.1.2014 15:28

T96o35m81á58š 86K13ř97e52l64i28n44a 2826412142238

Nj, Athléticu a Barce hold chybí ty góly z xtých minut nastavení a z penalt:-) Takže je vlastně obdivuhodné, že jsou pořád první:-)

F62i42l30i55p 88J30a92r63a67b 1153947880147

Kdyby alespoň hráli fotbal. Ale když od začátku druhé půle začal domácí gólman každou rozehrávku protahovat na 20 vteřin, docela mě tim otráviliRv. A až v posledních 10ti minutách, kdy to Barca vzadu otevírala, začali alespoň trochu útočit, či spíše nakopávat balóny na jednoho hráče na hrotu.

U týmů hrajících o záchranu nebo čelo tabulky se dá honba za každým bodem pochopit, ale Levante je v klidném středu a bod sem bod tam pro ně nic neřeší. Přitom ho slavili, jako kdyby vyhráli doživotní přísun piva Duff.

L75u65k56á97š 16H69r25a32z55d50i77r35a 4768598769859

Skvěle Real, ale mí tam lepšího útočníka, než je Benzema tak dají o 3 góly víc.

0/−2
19.1.2014 11:08

M24a62r37t82i47n 84B43r37o51u59k 9853112432

Benzema není dost dobrývútočník pro Real.

0/−2
19.1.2014 21:49

J90i58r82k54a 37F17a68j97k34o73š 5805674735617

Když tam je Ronaldo a teď ještě Bale, tak se ani nemůže víc prosazovat...

0/0
20.1.2014 0:07

J82i40r49k76a 82F49a11j33k24o90š 5215714475237

navíc dal v lize už 10 gólů, což je na tým, kde se hraje prakticky jen na Ronalda, super :-)