Vysoká, zasloužená výhra, hodnotil Vrba. I tak našel, co vytknout

Může být po vítězství 5:0 něco špatně? Ale ano. Kouč plzeňských fotbalistů Pavel Vrba našel pár detailů. Přesněji - pár minut. "Na začátku druhé půle jsme byli vlažní, Bohemians mohli dát kontaktní gól na dva jedna," připomněl Vrba.

J73a59r47o59s18l64a57v 57M79o76u30k46a 3229967855692

Pavlíku, vítězné utkání proti tragickým "nazdárkům" nestojí za jedinou větu!:-)V

0/0
20.7.2013 12:56

E47v10a 66P43e21t72ř81í81k54o32v35á 9518252761655

já si stále ale myslím, že měli posílit především obranu, hra obou vysokých stoperů dlouhodobě nestojí za nic

+1/0
20.7.2013 12:08

O98n95d42ř55e96j 44R64a17t20a36j 4170338956571

dal ještě jeden ze hry, který neuznali, takže by se to dalo počítat.

....I tak našel, co vytknout...

No "zaplať Pánbů"...být za hvězdu na malém českém dvorku, ještě neznamená, že záhy neselžete na dvorku "evropském"....:-)

Je hodně co zlepšovat a začít můžete brankářem a obrannou činností všech hráčů...