Diskuze

Ml. Boleslav prohrála, Liberec je blízko titulu

Liberec se ve 26. kole fotbalové ligy výrazně přiblížil k titulu. Zatímco lídr na domácím hřišti vyhrál 1:0 nad Příbramí, všichni jeho pronásledovatelé ztráceli. Slavia i Teplice získaly jen po bodu za bezbrankové remízy a Mladá Boleslav dokonce prohrála 0:1 v Mostě. Liberec tak vede čtyři kola před koncem o devět bodů! Sparta vyhrála počtvrté za sebou a má jen čtyři body na druhé místo.

barnabas_666

23. 4. 2006 22:52
Milánek Šedivý
Hehe Milánek se v Brně hodně snažil. Domácí dali dost pofidérní gól a když to nestačilo, tak se ještě nastavovalo 7 minut

0 0
možnosti

scartman

23. 4. 2006 22:55
Re: Milánek Šedivý
Ty se po tom co Šedivý nechal v Liberci tak dlouho opakovat standartku až se povedla ještě něčemu u něho divíš? Má rád k večeři kapra, no.

23. 4. 2006 22:59
Mozna na tom neco je, ale dneska v Mostu to bylo v pohode ne?
0 0
možnosti

katano

23. 4. 2006 23:06
Milánek je slušný člověk . V DERBY si s nastavením, které mnělo být min. 8 minut hlavu nelámal..... Po třech minutách to odpískl a šel slavit s panek Krondlem a Košťálem. Jak říkám, je to profík ten Milánek........... Ale Sparťani ho mají rádi .......... Aby ne, po tom co předvedl v DERBY.
0 0
možnosti

Buster

23. 4. 2006 23:21
Re: Re: Re: Milánek Šedivý
Milánkovi lze za derby vyčítat hodně věcí, ale zrovna prodloužení nebylo úplně na něm. Délku (třeba těch 8 min.) má ukázat hlavně 4.rozhodčí (ukázal 4). Dovedeš si představit ten cirkus, kdyby prodlužoval déle a padl gól (jedno do které brány). To by bylo obviňování daleko větší, než co předvedl v zápase.
0 0
možnosti

ehad

23. 4. 2006 23:46
Re: Re: Re: Re: Milánek Šedivý
:-))))) Tak bud jsi provokater nebo fotbalu nerozumis ... tak tohle me fakt dostalo :-D
0 0
možnosti

23. 4. 2006 23:51
Re: Re: Re: Re: Re: Milánek Šedivý
B je správně . Už jsem si tu všiml pár exotů, kteří si myslí, že čtvrtý rozhodčí má  na svědomí obsah té cedule, s kterou mává nad hlavou.
0 0
možnosti

ehad

23. 4. 2006 23:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milánek Šedivý
myslis, ze podobne koukaj treba na atletiku ? ;-)
0 0
možnosti

24. 4. 2006 0:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milánek Šedivý
Bohužel ne, kdyby to podobně fungovalo v atletice, tak by naši atleti neznali jiné než první místo. Kdyby se do toho pustil Horník, tak trhnem na Olympiádě i Amíky.