Diskuze

Nedvěd dostal dvě žluté a musel ven

Pavel Nedvěd byl vyloučen v zápase Juventusu Turín proti AS Řím a jeho celek ve druhém poločase neudržel těsné vedení. Český záložník musel předčasně opustit hřiště v nastaveném čase prvního poločasu, kdy podruhé během sedmi minut uviděl žlutou kartu. Juventus v té době už vedl 1:0 díky Emersonovu gólu.

oligarcha

26. 3. 2006 13:04
proč???
jste to přepsali??? bylo tam že gol dal Kharja v 80.minutě, což by lo špatně, a teď je tam že ho dal Chardža v 85., což je taky špatně.. CHARDžA!! chjo
0 0
možnosti

S.O.B

26. 3. 2006 11:03
Škoda :-( Každá ztráta s průměrným týmem mrzí, zvlášť v domácím prostředí
Ale zraky černobílích fans už stejně míří k úternímu souboji na "Hajbery"
0 0
možnosti

oligarcha

26. 3. 2006 13:02
Re: Škoda :-( Každá ztráta s průměrným týmem mrzí, zvlášť v domácím prostředí
Když průměrný tým ten tvůj zbohatlický klub přehraje, t otě asi sere viď? cheche .. já vim, titul v kaspe, ale záoasy řím-juve jsou o něčem jiným.

NEDVED
byl vždycky svině, je to zákeřnej parchant. Naopak-když prchá na bránu soupeře a stíhá ho obránce-nalehne na něj a vymodlí si faul.