Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kapitán Slavie: V kabině jsou spory

Ve fotbalové Slavii to vře. Vztahy mezi hráči jsou nenapravitelně přetrhané. Když někteří odejdou, může zavládnout opět klid. Tohle si myslí kapitán Radek Bejbl. První, na koho dolehla hutná atmosféra, byl symbol týmu, Pavel Kuka. Chystá se odejít. Problémy bobtnají i kvůli dluhům a nejasné budoucnosti Slavie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Licous

Stadión - Leška
Dokud nebude stadión nezlepší se to. Moc bych Slávii přál pěknej stánek. Vždy't i Č.Budějovice rekonstruovali, v Drnovicích mají krásnej stadión, jen Blšany a Slávia jsou vyhnanci. U těch Blšan je to ještě pochopitelný, ale u Slávie?  A tohle je na vedení a bojím se, že P. Leška není dost ráznej na to, aby to změnil, je potřeba vyměnit vedení a dosadit tam dobrý lidi, kterým nebude stačit to, že Slavia přežila sezónu, ale půk¨jde jim o dlouhodobej rozvaj klubu. Spory mezi hráči je jen logický vyústění celý situace. PANE LEŠKO, POKUD VÁM JDE O DOBRO SLÁVIE, ODSTUPTE!
 
 
0/0
11.11.2003 11:37

Toli

Slávistický homelessák
Musím souhlasit s předeělými analýzami, už se víc ani nedá dodat. Přece ještě malá poznámka:
 
to stphn: jestli je opravdu hráčská kabina rozdělená na dva tábory, které spolu nemluví, tak to tedy je právě trenérova chyba. Právě tréner má kompetenci tuhle hrůzu nikdy nedopustit - ne někdo z vedení. Je vidět, že Beránek staví prostě raději hráče, kteří mu navenek nedělají žádně problémy - na rozdíl od druhé skupiny hráčů. kteří pořád spekulují, jak by se něco mělo dělat líp. Nebo prostě Beránek s jednou skupinou více-méně drží.
0/0
10.11.2003 10:51

mateja

Respekt Pavlu Kukovi
Kdo v sobotu slyšel Pavla Kuku v rámci televizního přenosu Sparta - Ostrava a jeho slova k událostem okolo jeho případného odchodu ze Slavie, musí objektivně říci, že jeho vyjadřování je na úrovni lidské i profesionální. Myslím, že pavel Kauka a jemu podobní  lidé mají být obrazem Slavie a ne nějaké podivné postavy z Anglie a zdejší pan Leška.
0/0
9.11.2003 21:21

rakuz

Re:
No. Já bych ale také rád slyšel z médií i někoho ze Slávie, kdo má jiné názory než Kuka, mediální hvězda. Nemyslím, že by na hřišti byl až tak vynikající.
0/0
9.11.2003 23:13

NevěřícíTomáš

Slavia
Jsem Liberěčák a je asi jasný, který klub je můj favorit. Ale je mi líto co se děje ve Slávii. Je neomluvitelné, jak vedení Slávie prošustrovalo výsledky dosažené v minulých letech. Podle mě je problém v tom, že Enic nemá moc velkej zájem a Slávii nechali v rukou vedení, které nemá zájem na jejím dalším rozvoji. Kam se poděly všechny peníze od roku 1996? Slávie byla úspěšná v pohárech, prodala spoustu hráčů za velký peníze. Nechápu, jak může mít Synot takovej stadion a Slavia ne. U nás taky není špatnej a na jaře se má začít dodělávat a pak to bude pecka.Připadá mi to, že si (záměrně nikoho nejmenuju, ale dosazení jmen není těžké) někdo ze Slávie udělal byznys. Koupit mladýho kluka, ukázat ho a hned prodat. A hlavně si pohlídat procenta. Nějak to tam v Edenu (na Strahově) hnije.
0/0
9.11.2003 20:51

vincekk

Krize
To co se nyní děje ve Slávii není bohužel žádná náhoda,ale prohloubení několik let se táhnoucí krize.Já už ani nepamatuji opravdu výraznou sezonu ze strany Slávie.Podle mě by měl do Slávie přijít na trenérský nebo managerský post nějaký bývalý sparťan,protože jen ti mají u nás tu pravou výtěznou mentalitu,a nemají pocit méněcennosti.
0/0
9.11.2003 17:19

honza_

Re:
já pamatuju, bohužel, výrazně posranou sezónu (2001-2002), kdy jsme navíc pět minut před koncem ligy pomohli Spartě do LM (vlastně k ostudě s Genkem a pak s Denizli, takže to zas tak podělaný nebylo :-)
0/0
9.11.2003 20:37

frkac

Leška
Mile rád uvidim na odchodu Dostálka a T. Doška. Chci aby dostal šanci Fořt vedle Adauta a aby Kuka skončil s fotbalem a dostal funkci ve vedení Slavie. To by ovšem myslim taky znamenalo konec Lešky a to pro Slavii bude jenom dobře. Každej nadává na Košťála ale jedna věc se mu upřít nedá. Vlastně tři věci: Oddlužení klubu a následná ziskovost, tréninkový centrum. Co zůstane po Leškovi když teď odejde? Dluhy a klub bez stadionu. Nikdy mu neodpustim že po 96 nezačalo vedení Slavie pracovat na Edenu. Byla na to tenkrát ta nejlepší příležitost a on toho mohl hodně ovlivnit. Kdo jinej to měl do pr... bejt když ne šéf klubu?!
0/0
9.11.2003 16:44

Semik 1979

Re:
Nemam Kostala rad, ale jako manazer je proste kapacita, dostane prachy tam, kam potrebuje. A na rozdil od LeŽky to dela pro dobro Sparty...
Jinak co se tyce Slavie, rekl jste to naprosto vystizne
0/0
9.11.2003 16:52

blazena

Leska
Srovnejte Leskovy "vysledky" s tim jak ridi Kostal Spartu, srovnejte Leskovy sliby a makety s realne stojici Letnou atd. A vyjde Vam jedine - Leska ven! Atmosfera v muzstvu je problem, ale jeste vetsi a dlouhodoby problem je celkova image klubu, ktera napr. za Spartou diky Leskovi a spol. propastne zaostava.
0/0
9.11.2003 13:22

PUMA-KING

SPRÁVNÝ KAPITÁN
Ahoj Radku ! Předem Tě chci pozdravit za celou odbočku přátel SK Slavie z Poděbrad a poděkovat že jsi jako opravdový kapitán řekl pravdu o dění v naší milované SLAVII resp.situaci v ní. Paradoxem je že pokud nebudeme mít štěstí  a nebudou se díky Vám (Tobě a Pavlu Kukovi) věci ubírat správným směrem tak jsi pouze urychlil ten scénář který jsem předpokládal a to že jsi v Beránkových resp. LEŽkových čistkách na řadě Ty. Jsi pro jejich záměry a tudíž tento team neperspektivní a nepomůže Ti ani to že máš výbornou formu a jsi nyní (dle mého názoru ) druhý nejlepší hráč SLAVIE hned po Karlu Pitákovi. Tomuto vedení nejde o úspěch SLAVIE např. ziskem titulu což prokázalo rychlým a za směšnou cenu udělaným prodejem Rudy Skácela ale pouze o to nahrabat si za každou cenu. Proto se také panu LEŽkovi hodí schopnosti pana Beránka, který staví na mladých, dokázal přivést do Slavie esa z "21" a také zapracovat další mladé hráče. Což by i pro nás SLAVII bylo dobře kdyby ti kluci vhodně doplnění o Vás zkušené borce mohli ve Slavii něco dokázat. Toto se ovšem nestalo a za éry Enicu ani nestane neboť jakmile začne někdo z kluků být trochu nad ostatními a je možný jeho prodej ihned se tak stane a je jedno jestli je hráč prodán pod cenou jestli se mu vůbec již chce odcházet ze Slavie jestli je vůbec možné za něj sehnat aspoň částečnou náhradu a i to jak dlouho se mužstvo v tom složení budovalo. Navíc chyba p.Beránka je v tom že si příliš utvořil svůj team nedával šanci náhradníkům resp.pouze náhrad. "mladíčkům" vše postavil kolem Ríši Dostálka a začal se zbavovat (ku radosti LEŽky) staršich ale vcelku dobře placených hráčů kteří by nám ale nyní moc pomohli (např.Kuchař) Dnes "jim" jde pouze o to nechat hrát "prodejné" hráče. Ty které chtějí prodat (Ríša Gedy Adam atd) nebo zapojit budoucí "prodeje" (mlaďáky). Proto hráči (a můžou mít super formu) jako Ty či Pavel Kuka jste jaksi mimo a budete odstraňováni. Měj se co nejlíp a ať se má prognoza nesplní! KAREL Fráňa
0/0
8.11.2003 22:14

coolJ

Sparta
Jsem sice srdcem a ostatnimi organy SPARTAN, ale predevsim jsem fanousek ceskeho fotbalu. Uprimne receno, je mi Slavie lito, protoze vyhravat ma Sparta nad Slavii na hristi a ne diky hadkam ve slavisticke kabine nebo diky Leskovym napadum.
0/0
8.11.2003 18:37

MaRaB

To vypad8
na to, ze Dostalek je peknej .., donasec a rozvracec. Mel by byt vykopnut. No a jak tu nekdo psal, ze Beranek vinene neni, tak naopak, ten je vinen a dost, mozna by stalo zato zvazit, zda i v soucasnosti je jeste prinosem pro klub.
0/0
8.11.2003 16:45

blazir1

Re:
Proč nepíšeš česky ale cesky, ty jelito s CZ klávesnicí
A ještě ty překlepy...
0/0
8.11.2003 18:18

MaRaB

Re:
Mam rozstelovanou klavku, slack jeden ..., proto.
0/0
8.11.2003 18:21

mazut

Ríšo come home. Tvůj post nám v Brně chybí
0/0
8.11.2003 16:39

Avant-garde

Jako u blbejch na dvorečku...
To je pak člověku líto, že je Slávista... Tenhle klub je nepoučitelný a pokud se dál půjde cestou takovéhle pokoutné šeptandy, pak i pověst věčně druhého bude pro Slávku nedosažitelná. Jsou tu jinší sekáči a pokud se něco nestane (prodej jistých hráčů - zvenčí opravdu těžko soudit kterých - potažmo prodej klubu), čekají nás trudné časy...
0/0
8.11.2003 13:18

JfV

Poděkování za upřímnost
Jsme na tom, my Slávisti, opravdu hodně zle, když jsme vděčni i za takováto nepříjemná slova. Vždyť prostředí okolo Slávky je tak husté, že takovou mlhu ani Angličani z ENICu neznají. Vím, že je to jen nicneříkající tabulka, ale pokud jsme podle ní mezi kluby světa dvacátí, porovnejme to s okolo nás seřazenými kluby. Je tam ještě někdo hospodařící s tak malým rozpočtem ? To neříká ENICu nic, nebo jim to Leška ani neřekl, koho to vlastně vede ? Pořád věřím v to, že Pavel Kuka v nějaké funkci /nejlépe v té nejvyšší/ ve Slávce zůstane. Ale nejradši ho vidím v dresu na hřišti...
0/0
8.11.2003 12:50

Martin HSJ

Kotva
Jsem přesvědčen (jak čtu tak nejen já), že největší pruhovanou kotvou z řad hráčů je Dostálek. To je opravdu Jackyl a Hayde. Když má formu a dobrou náladu, tak patří mezi nejlepší evropské špílmachry. Když ne, tak je jeho přínos nulový, no řekl bych dokonce záporný. Na hřišti se jen tak prochází a kazí na co sáhne. To takový věčně kritizovaný Došek sice posere na co sáhne (v podzimní formě), ale alespoň se snaží. A jak tak těď čtu patří Dostálek i mezi hlavní rozvraceče v kabině. Díky tomu a poslední dobou naprosté nadvládě pana Hayda, bych co nejdříve Dostálka vykopnul.
0/0
8.11.2003 12:30

sumýš

Stadion
Dokud ti šmejdi z Enicu společně s panem LeŽkou nepůjdou do háje a nebude novej stadion, tak se nezlepší zhola nic...
0/0
8.11.2003 11:39

fuozx

Zmena
Dlouho jsem o tom pochyboval, ale ted si zacinam myslet, ze by pomohla zmena majitele a managementu a nove vybudovat klub. Priklad tu je: Ostrava s novym majitelem ma elan a tah, ktery Slavii chybi.
0/0
8.11.2003 10:52

JakeTramp

Problém je jinde
Já si nemůžu pomoct ale příčinu těhle trablů vidím pořád stejnou. Slávia má poslední dobou velmi matné výkony (tedy až na výjimky) jenže jak se mají hráči motivovat před prázdným Strahovem. Plně souhlasím s názorem, že současné vedení Slávie to jsou v první řadě obchodníci a teprve potom slavisté. Ve finále rozhodují o nákupech hráčů oni, nikoli trenér. Pokud jsou jejich nákupy víc finanční investicí než snahou získat hráče, kteří budou platní pro tým, snadno zapojitelní do kolektivu spoluhráčů a do filosofie herního projevu Slávie, tak se není čemu divit, že to v týmu neklape. Druhou příčinou je absence diváků. Slávia ať jsou její výkony jakékoli má teď velkou šanci dostat se na druhé místo v lize a to není špatné. Přesto se mluví o krizi. On totiž i horší výkon se dá přežít bez ztráty motivace, když na vás příjde 10000lidí. Jenže jsme zase u toho. Kdyby ve vedení klubu byly opravdu slávisté, tak už dávno stojí v Edenu nový stadion na který by chodilo mnohem víc lidí.
0/0
8.11.2003 10:14

rakuz

Dostálek
Nevidím do toho. Fakt ale je, že když přišel Beránek, udělal z Dostálka hlavního tahouna. Ten jím byl, dařilo se mu a dařilo se vcelku i  Slávii. Dá se říci po řadu měsíců. Vypadalo to vcelku perspektivně. Pak se ale něco stalo, došlo ke kofliktům a to se projevilo i na jeho výkonech a na celém týmu. Jestli je to ale především jeho vina, to bych se vůbec neodvážil tvrdit. Je to těžké hádat, když Bejbl řekne, že někteří by měli odejít. Začnou spekulace a hádání. Každý tam bude vidět někoho jiného. Kuka je inteligentní a profesionál, ale kdoví, jestli na tom také nemá kus viny. Ta jeho ukřivděnost, že nehraje celé zápasy je trochu neadekvátní. V jeho věku je to normální. Buď hrát takto a nebo v celé zápasy v nižších soutěžích. Od Suchopárka ani Bejbla jsem žádné stížnosti neslyšel.
0/0
8.11.2003 9:58

Pinturichio

Re:
tak v tomhle s tebou nesouhlasím, Pavel Kuka je určitě soudnej a když vidí jakou "formu" a herní kvalitu mají jeho spoluhráči v útoku a on jenom sedí na lavičce, tak by asi nebylo normální kdyby se neozval. toť vše.
0/0
8.11.2003 13:41

pa3k

kometnar ze zahranici
opet mam sanci pozorovat deni v cesku ze zahranici... slavie to je jako cesko, kazdy proti kazdemu a smeje se nekdo jiny... pokud vim, ve slavii se seslo mnoho nekdejsich spartanu / cinovniku/ bez vztahu k slavii... jako by slavia nemela slavisticke srdicko; a to bohuzel plati dodnes /..i o hracich.... / kuka; symbol se vrati do slavie a je znechuce, ze chc pryc, to mluvi za vse...!!! a to ze mnozi talentovani hraci nehraji ve slavii co umeji a mnoho se jich ve slavii utopi a dva jedini co neco hraji jsou prodani to jen dokresluje chaos jmenem slavie.... skoda, ale jak chceme pokrok i  ze strany ENIC; kdyz jim referuji srdcem spartane..../ nyni v triku slavie.../ ;; a na letne se jen smeji
0/0
8.11.2003 9:24

CFC

Re:
Jmenuj alespoň nějakeho "činovníka"ve vedení SKS.....tohle už je opravdu síla,že se všechno svádí na Spartu potažmo sparťany jsem si už zvykl,ale svádět špatnou situaci ve Slávii na Spartu je opravdu drzost hrančící s paranoiou.Prober se.....
0/0
8.11.2003 10:42

Pinturichio

Re:
to spíš ve Spartě je ve vedení klubu víc slavistů ...
0/0
8.11.2003 13:43

honza_

Re:
Ve vedení jsou: LeŽka, Ondříček, Kulička, Říčka, Jinoch, Jakubec a taky Vrba. Kdo je sparťan???
0/0
9.11.2003 20:28

Alláh

Jsem Sparťan
a tak problemy Slavie mě těší,ale někdy je mi jí až líto.
0/0
8.11.2003 8:29

.šamot.

možný řešení
V první řadě by měli okamžitě vyhodit Dostálka z A-mužstva. Po tomhle rozhovoru mě z toho vychází, jako jeden z hlavních vyníků téhle krize v kabině. Buď ho prodat za jakoukoliv cenu kdo nabídne a v případě že by ho nikdo nechtěl tak rozvázat smlouvu.  A pokud by se nepostoupilo přes Levski tak  i okamžité odvolání Beránka.....................po tomhle si myslim že by se atmosféra docela uklidnila
0/0
8.11.2003 7:44

stphn

never ending story
tohle je problém slávie již několik let. ale je jasné, že:
a) ryba smrdí od hlavy. čili ENIC-Leška-peníze-stadion
b) to nebrání hráčům podat kvalitní výkon
c) Dostálek na podzim nehraje zhola nic a Kukovi se už dlouho taky pořádně nedaří, několik dalších hráčů neodvádí to, co v nich je
d) v trenérovi chyba není
Řešení:
a) výměna hráčské generace, prodej hráčů, kteří jsou víc odboráři a bonzáci než mistři na hřišti
b) nákup mladých talentů
c) dorovnání dluhů
d) odkoupení Slávie od tak trapné společnsoti, jakou je ENIC
e) vyhazov Leškovi a snad to bude lepší KONEC
0/0
8.11.2003 5:37

Le Miserable

Tak tohle je dost HUSTY! No, hlavne, ze se slo s pravdou ven. Jsem zvedav, jak se budou hraci....
0/0
8.11.2003 3:21

Le Miserable

... profdavat. Urcite opet pod cenou :-/.
0/0
8.11.2003 3:22

tahwir

:-(
Tak to je hodne smutny.......ale je to stale dokola a prameni to jedine z Enicu.....z toho plyne Lezka....neni stadion, ale dluhy atd...........to pak musi byt radost za Slavii hrat.....a pak se nejakejm hadkam nedivim :-(..........jediny co Slavii zachrani je prodej !!
0/0
8.11.2003 3:17

Le Miserable

Mas recht - ENIC je za LEZku zodpovedny. Horsim majitelem uz muze byt nad jedine Rezes :-).
0/0
8.11.2003 3:24

Najdete na iDNES.czmobilní verze