Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Předpojaté rozhodnutí, tvrdí Bohemians

Nesouhlas s rozhodnutím disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu vyjádřilo vedení pražských Bohemians. Klub, jenž je potrestán za incident během utkání se Spartou, se proti verdiktu komise ohradil a své stanovisko publikoval na webových stránkách. "Vedení FC Bohemians Praha, a.s. odmítá rozhodnutí disciplinární komise ČMFS a verdikt považuje za předpojatý." Těmito slovy začíná vyjádření, pod nímž je podepsaný ředitel klubu Jan Kavalírek.Dále čtěte: Fotbalová Sparta je mistrem ligy x Za inzultaci půl milionu a zavřené hřiště

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jenda I

JUDr Kavalírku ...
V kterých letech jste vystudoval práva, a na jaké škole? Překrucovat fakta v dogmatické a nesmyslné nářky není důstojné. Postavme se k tomu čelem. Pořadatelskou službu jsme sice pečlivě zařídili, ale ona nám jaksi nefungovala. Celý rok jsme kopali tužku, a teď nás poslal z ligy svazový komplot. A my tu ligu kdysi dávno tak vydřeli a nekoupili, jako někdo. Takže co dál podle JUDra Kavalírka: "Hnusnou Spartu necháme kontumačně prohrát, protože už má titulů dost a další nepotřebuje. Bohemians dáme finanční injekci, aby měla víc peněz na zkvalitnění své pořadatelské služby. Panu rozhodčímu Talpovi příkladně nařežeme, až bude modrej. Aby věděl, co je sktečně výprask, a nestěžoval si kvůli malichernostem. A z JUDr Kavalírka uděláme mezinárodního velvyslance fotbalového svazu. Pokud promluví tak moudře jako u nás i v cizině, vystoupí kredit českého fotbalu na samou špičku fotbalového Olympu. 
0/0
25.5.2003 23:17

JANOŠÍK

ČESKÝ FOTBAL
CO VLASTNĚ PO ČESKÉ KOPANÉ CHCEME . JAKO BÝVALÍ TRENÉR ŽAKŮ VÍM JAKTO CHODÍ UŽ OD MLADEŽNICKÉ KOPANÉ. UŽ OD MLÁDÍ JSOU CHLAPCI VYCHOVÁVANI K PODVODŮM.NAPŘIKLAD STARŠÍ HRAJÍ ZA MLADŠÍ, ROZHODČÍ KTEŘÍ JSOU ZNÁMÍ S ČINOVNÍKY KLUBŮ..... NASAZOVÁNÍ ROZHODČÍCH,KTEŘÍ ANI NA ZAPASY NEPŘIJEDOU,A PROTO PISKAJÍ LAICI,KTEŘÍ PISKAJÍ PRO SVÉ.TOTO JSOU ZKUŠENOSTI Z OKRESU BLANKO,KDE OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ NEODEBERE BODY ZA INZULTACI ROZHODČÍHO ZDUVODU ŽE TYM LIPUVKY VYHROŽUJE ŽE PŘEJDE DO OKRESU BRNO VENKOV,TAKŽE SE BOHEMIANS ANI NEDIVÍM ŽE PROTESTUJÍ.
0/0
24.5.2003 13:54

JANOŠÍK

ČESKÝ FOTBAL
0/0
24.5.2003 13:32

ples

Hysterie jenom proto, že v tom je Sparta?
 No...tak jsem pozorně poslouchal televizi, četl příspěvky tady i jinde a nabyl jsem dojmu, že je to tak napjaté jenom proto, že díky tomuto rozhodnutí, už má Sparta titul. Kdyby v tom byla Slavia nebo třeba Olomouc, kdyby to neposlalo Bohemku dolů, nikdo by se nad tímto rozhodnutím ani nepozastavil. A myslím si, že kdby se to stalo na Spartě, bude rozhodnutí stejné. Nebuďte hyteričtí a neobjektivní. Vběhl na hřiště a za asistence pořadatelů zmlátil sudího. Jasné jako facka. Chyba pořadatelů, tudíž Bohemky. Totéž rozhodnutí by určitě zaznělo, i kdyby na místě Bohemky byla Sparta. A poukazovat na sparťanské "dlouhé" prsty už se mi zdá poněkud paranoidní. Je to naprosto jednoduché. Běžte dneska na Spartu, zmlaťte sudího a uvidíte. Je to velice snadno zneužitelné. Tady u nás je asi jedinným řešením postavit třímetrové ploty. Doporučoval bych i elektriku, ale to už by asi neprošlo  Druhou možností, asi i účinější, by bylo, kdyby vběhnutí na hřiště byl trestný čin. Jak na ostrovach. Obdivuju angličany. Jsou dva metry od hřiště, nadávají, ale nevběhnou. Ochranka sedí co dva metry, nečumí na zápas a hlídá to. Když už tam někdo vletí, jsou hned u něho. Napadení rozhodčího? Nemyslitelné. Mentální úroveň anglických a českých "hooligans" je asi opravdu rozdílná....
0/0
24.5.2003 13:26

pobuda

podívej se na to
Možná že se pletu, ale když se podíváte na záznam toho momentu kdy byl rozhodčí napaden tak o kousek dál stojí jeden až dva pořadatelé a nečině koukají jak je rozhodčí napaden. A to jestli já se opravdu nepletu už o něčem svědčí nemyslíte pane Kavalírku
0/0
24.5.2003 10:53

rzlm

Re: podívej se na to
Kavalírek totiž nemyslí vůbec, jinak by z něj nemohlo něco takovýho vypadnout :-)))
0/0
24.5.2003 12:24

Petar

To se dalo čekat...
...vždyt tonoucí se stébla chytá! Jo a Kavalírku, co ten incident ve Zlíně, tam se taky nic nestalo???
0/0
24.5.2003 10:47

quiKrtek

Kávamlínek
Kavalírku nemel a sestup hledej ve vlastních řadách. Jedině že by za to mohlo ňáký UFO co? Jinak už fakt nevím...
0/0
24.5.2003 9:58

rzlm

Co ten magor pořát kafrá????
Jednoznačná chyba pořadatelské slubžy. Vždyť ti pupkáči v reflexivních vestách se jen koukali, jak se to pako snaží trefit rozhodčího a nic neudělali pro to, aby zajistili nedotknutelnost pana Talpy. Kontumace je zcela regulerní. Tak co ten plantážník pořád vybuřuje?? Nic jsem proti Bohemce neměl, ale keci tohodle Joudy ve mě probouzí akorát averzi vůči klokanům. Myslím si, že by měl okamžitě odstoupit.
0/0
24.5.2003 9:52

Caine

Re: Co ten magor pořát kafrá????
Tohle tvrzení je nesmysl. Právě proto, že místo BYLO střežené a člen ostrahy nezabránil vniknutí je na vině dotyčný strážce. Pokud se podobná rozhodnutí budou opakovat a budou poškozovány domácí kluby stejně drastickým způsobem, může se klidně stát, že pár fanoušků Sparty příští sezónu podobným způsobem ukončí zápas na Slavii a zcela jí tak vyřadí ze hry o titul. Nebo obráceně - i když si nedokážu představit, že by podobný verdikt byl za jakékoli provinění vyřčen proti Spartě. Svou roli tu sehrál fakt, že Bohemians dělali komisi problémy v dřívějších zápasech a ta se rozhodla jich zbavit. Ve skutečnosti je pravda to, že pokud se rozhodla k nejpřísnějšímu trestu, měla přísně posoudit také jednoznačné a úmyslné ovlivnění zápasu domácích proti Blšanům - dodatečně vyděná ruka při rozhodujícím gólu a následné peripetie s vymýšlením si autora ruky, aby nemohl být omyl dokázán záznamem také nemají obdoby a jsou stejně nebezpečné. Protože rozhodnutí nebyla v obou případech stejně přísná, je zde zřejmá jasná zaujatost a snaha zbavit se nepohodlných.
0/0
24.5.2003 10:50

rzlm

Re: Re: Co ten magor pořát kafrá????
Ale to není pravda, co tvrdíš. Už při podání přihlášky do soutěže se klub zavazuje, že bude plnit daná pravidla a regule soutěže. Právě zde je ukotveno to, že diváci nesmí na hrací plochu a je pouze věcí vedení klubu, jak si danou věc zabezpečí. Na Bohemce pořadatelská služba selhala. Podobný výrok proti Spartě?? Prober se chlape!! Pokuta za ubohé hučení na černocha je málo?? Zde nemohli pořadatelé nic dělat a já sám si ani nedokážu představit, že by někdo mohl fasnoušky za to hučení trestně stíhat, na rozdíl od dané inzultace rozhodčího. Co se týče neuznaného gólu, souhlasím, ale je to zase trochu jiná záležitost, která se týká jiných regulí než je zabezpečení bezpečnosti rozhodčích, hráčů a realizačních týmů, takže se patrně bude řešit v jiném měřítku. Každopádně bych byl rád, kdyby se konečně začalo hrát a pískat fair-play.
0/0
24.5.2003 12:22

Jan.h

Re: Co ten magor pořát kafrá????
Jsem srdcem Bohemak ale mas bohuzel celkem pravdu,Kavalirek se Svarcem na to kaslou.Takovy maler byl uz drive a nic se nezmenilo.Nas slusne fandy Bohemky  tyhlety individua pekne stvou.Ale zase ho pochop  ze se snazi uhrat co nejmensi trest,takovy blaboly pronasi kazdej druhej funkcionar,ale to jen na okraj.My by jsme radi videli nase vedeni co nejrychleji pryc,to me muzes verit.
0/0
24.5.2003 14:27

Kotlík

Kavalírku Kavalírku,
asi by bylo dobré si dát na jednu kazetu sestříhat všechna Vaše vyjádření a stanoviska a o parádní silvestrovskou zábavu by bylo postaráno. Nejdřív útok Poláků, pak  spiknutí jakési, teď zase předpojatost. Co se Vám ještě v hlavě narodí? Pospěšte si, čekám netrpělivě!
0/0
24.5.2003 8:52

Tomas

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 8:49

rzlm

Re: Regulernost ligy...
Nejsi slávista?? Už nebreč, sestoupíte a příští rok budete vyhrávat vy :-))
0/0
24.5.2003 9:56

quiKrtek

Re: Regulernost ligy...
Jo tak pánovi se zpovídají zkorumpování rozhodčí. Ty budeš asi hodně důležitej!!!
0/0
24.5.2003 10:01

Peppas

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 7:59

NaWRC

Re: Hanlivé vyjádření
No, nebudu se zastávat nějakých činovníků, kteří si v každým klubu hrabou pod sebe, jak jen to jde. Nepochybuju, že Kavalírek a spol. jedou v tomtéž. Ale chtěl bych vidět, jak byste se tvářili, kdyby takhle zařízli váš klub. Představte si, že jste fandou např. Hradce, kterej je na hranici sestupu, a najednou vám napařej pokutu takovou, že je jasný, že nebudete mít příští rok na výplaty hráčů, který by jinak zůstali a vykopali zpátky 1. ligu. To je zářez. Já su Brňák, ale cítím v tom dost velkej podraz vůči Bohemce, ke které jinak necítím zhola nic.
0/0
24.5.2003 8:35

Fanda

GRATULUJU SVAZU (konecne spravny rozhodnuti)
jen tak dal, preplacenejm funkcionarum hezky pekny pokuty. Oni si pak konecne musej uvedomit, ze musej investovat penize do pohodli a bezpecnosti fanouska misto do vlastni kapsy. Vubec bych se nebal davat vetsi pokuty a ac spartan, tak bych si pral aby Sparta dostala za rasisticke hlasky pokutu jeste 10x vetsi. JEN TAK DAL!!! Dekujem
0/0
24.5.2003 2:38

rzlm

Re: GRATULUJU SVAZU (konecne spravny rozhodnuti)
Di do pr*ele, retarde!! Z čeho myslíš, že by ten flastr jako zaplatil třeba Zlín, kdyby se liberečtí ozvali a dali to k disciplinárce?? Zcela evidentně bylo slyšet huhuhuhu a nebylo z toho nic. Tady totiž žalují akorát ubrečení slávisti s ufňukaným Pleškou v čele. A dle úrovně tvého příspěvku bych se klidně vsadil, že jsi jeden z těch, co tam hučí s bandou vylýzanců taktéž.
0/0
24.5.2003 10:02

f333d

Jsou proste v kreci
Je to jasne, Bohemka jako klub prakticky konci, nemaji ani tu povestnou korunu. Druhou ligu hrat nemuzou, protoze proste na to penize nemaji. Bohamka bankrotuje a jeji vedeni to vi, ted se snazi svalovat vinu na nekoho jineho a odvadet pozornost od tohoto faktu. Bohemka mozna zanikne a nebo dopadne jako Dukla. Prapodivne financni machinace potopily tento klub
0/0
24.5.2003 1:31

Eda

Re: Jsou proste v kreci
No já bych spíš řekl, že jsou prostě v p..i
0/0
24.5.2003 9:06

Logic

Spravne rozhodnuti a Slavia
Pochybila poradatelska sluzba, a tak se musi platit. I kdyby rozhodciho inzultoval fanousek se spartanskou salou, tak to na veci nic nezmeni. Je dobre, ze se k tomu svaz takhle postavil. A taky je dobre, ze dal pokutu predtim Sparte za rasisticka vyjadrovani fanousku.Poznamka k lize.Sparta vyhrala pro svoji duraznost a zdravou agresivitu. Nejvice me ale pobavili poznamky nekterych zakomplexovanych slavistu (tim, ze se Leska jediny pridal na stranu Bohemky, tak tim to jen potvrdil), kteri tvrdi, ze Slavia neco dokazala v Evrope. Tomu se fakt mohu jen ze srdce zasmat. Vzdyt Slavia ma horsi poharovy koeficient. Nikdy Ligu mistru nehrala. A to, ze v Evrope postoupila do 4.kola poharu, ktery zadny velkoklub nehraje, to je jedno velke nic. Vzdyt tam byla v semifinale treba i Boavista Porto. Z toho si Evropa na zadek nesedne. A penize z toho nejsou. Slavia nevydelal nic, taktak pokryyla naklady. Fanousci venku Slavii vubec neznaji (i na rozdil od Sparty). Ne, panove, Slavia nic neznamena.
0/0
24.5.2003 1:23

el..Pepe

Re: Spravne rozhodnuti a Slavia
A co minulý finalista Dortmund, nebo vítěz Feyenoord. Nebo týmy jako Olympque Lyon, Mallorca, Porto, Celtic, a další... Možná to nejsou velkokluby na úrovni Realu (to je málokterej klub), ale určitě se minimálně vyrovnají Basileji, Dynamu Moskva a jim podobní. A taky by mě zajímalo, proč, když  UEFU hraje žádnej velkoklub, se Sparta dostala tak "daleko"?? Dovol ať se tentokrát zasměju já .
0/0
24.5.2003 14:01

el..Pepe

Re: Re: Spravne rozhodnuti a Slavia
Jo a zapoměl jsem hlavně na Liverpool, kterej hrál UEFU tenhle rok, a bude ji hrát i příští sezónu.
0/0
24.5.2003 14:20

vlamar

nevim no
Abych pravdu řekl, tak už mně ani tolik nevadí co se stalo na tom hřišti, ale spíše začíná být hodně trapný co předvádí vedeni Bohemians v tuto dobu. Chápu jejich situaci, ale co je moc to je moc. To je tak těžký přiznat chybu??? Celej rok nic nehrajou ... 21 bodů je fakt dost málo a teď se začnou objevovat kecy o tom že je svaz posílá svým rozhodnutím do druhé ligy. Prostě je to asi fanoušek Bohemians, kterej se vožral a neunes situaci padající Bohemky. To ho naprosto neomlouvá a myslím, že trest v nejvyšší podobě by mu slušel. Ale tak snad přiznám svoji chybu. Policie:  Teď to na ní házet, že meli stát jinde? Tak si je tam pořadatelská služba, která to má na starosti měla postavit. Pořadatelé: V záběrech je vidět stojícího pána, kterej mává na někoho a  přihlíží jak dostává rozhodčí přes hubu. Nefandím žádnému klubu v naší lize. Jen když se nějaký dostane do Evropy a tak na to koukám trochu s nadhledem, ale podle mě je tady naprosté selhání ze strany Bohemians. Jak organizátrské při hře tak diplomatické nyní. Kdyby vážně o něco šlo!!! Ale klub kterej hraje celý rok prd a pak ještě předvádí takovou zbabělou hru mimo trávník nemá v první lize co dělat.
0/0
24.5.2003 1:00

Daryl van Horn

Re: nevim no
Ty jsi doopravdy svatecni fanda,tady vubec nejde co kdo hraje ale o rovny pristup v potrestani to ti trochu unika.Kdyz nevis o co jde tak neplacej takove nesmysly jako zbabela hra mimo travnik.
0/0
24.5.2003 1:15

Kitty

Re: Re: nevim no
Jake "jedine spravne" reseni bys tedy navrhoval? Dost dobre si neumim predstavit, ze by se neco podobneho obeslo pouze v rovine domluvy. Nehlede na to, ze prave Bohemka uz v minulosti podobne excesy na svem stadionu mela. Ac nejsem spartan, nenapada me jiny mozny trest nez ten, ktery byl nakonec vynesen. Ani o vysi pokuty se tady vlastne nikdo nebavi. Uprimne receno, opravdu netusim, co by vlastne pan Kavalirek rad. V sezone prohrali skoro co se dalo, pak prijde takovy ulet na jejich vlastnim stadionu, neodiskutovatelne pochybeni poradatelu (nejde vubec o to, kolik tam bylo lidi, ale o to, aby byl zajisten klidny prubeh zapasu, coz se evidentne nestalo), a ted akorat hazi vinu na vsechny ostatni. Prijde mi to neskutecne trapne. Kdyz uz se neco takoveho stane, tak to maji vzit jako chlapi, uznat pochybeni a snazit se, aby k tomu priste nedoslo. Sebekritika je prvni krok k naprave. V pripade funkcionaru Bohemky jeste ani k tomuto prvnimu kroku nedoslo a vi Buh, jestli nekdy vubec dojde. To prece vsechno oni, my muzikanti...
0/0
24.5.2003 7:33

Daryl van Horn

Re: Re: Re: nevim no
Mas sice v leccems pravdu ale ja rikam rovne potrestani a tim myslim napr rasisticke urazky,to se nezlob ale to je daleko horsi nezli nejaka facka.Nebo se snad domnivas ze je spravne ze treba u Sparty to je nekolik let urazeni napadani a je ostudne a nehorazne ze nebyla Sparta potrestana drive a jeste ktomu takovy trest ktery je vysmechem.Tohle jsem myslel.Potrestat ano ale kazdeho a nejen nekoho jako obetniho beranka,jako je v tonhle state zvykem.
0/0
24.5.2003 14:36

Kitty

Re: Re: Re: Re: nevim no
Rozumim Ti, ale prusvih je v tom, ze kvuli rasistickym nadavkam (ktere se mi pochopitelne hnusi, ale kdyz rve cela tribuna, je to problem vyresit; asi kamery, ale to je na jinou debatu...) jeste nikdy nikdo zapas neukoncil, radny a klidny prubeh zapasu v podstate nenarusujou. Daji se vyresit pokutou po zapase a neni duvod ho prerusovat (i kdyz i k tomu mozna casem bude dochazet). Proto to svaz zas az tak nepali, stejne jako policii, zrejme stejne jako vetsinu spolecnosti (priznejme si to). A navic, rasisiticke nadavky se uhlidat nedaji, na rozdil od behani na travniku a mlaceni rozhodcich...
0/0
24.5.2003 16:48

Jura

Český klubový fotbal je na hovno
Nikoho operetní liga nezajímá. Průměrné návštěvy 3000 lidí na zápas, ve 2. lize kolem 45O na utkání. V evropských pohárech to nevytrhne nikdo - ještě, že se dá dívat na Brucknerovce! Ti se ale vypracovali na svoji úroveň v cizině. Suma sumárum - máme výtečnou práci s mládeží a skvělé hráče venku. Ti, co hrají 1. Gambrinus ligu, si nezaslouží ani průměrný plat, dosahovaný v zemi. A ať nikdo nevykládá, že ceny ve fotbale určuje trh. Ten už na produkt zvaný česká fotbalová liga dávno neslyší. Takže: rozpustit pseudošampionát s 16 kluby a zavést soutěž s 10-12 nejlepšími nebo přibrat zpět Slováky a možní ještě 2 vídeňské kluby. Atd...
0/0
24.5.2003 0:15

mil, Brno

Re: Český klubový fotbal je na hovno
rakušáci už se radši spolčují se švýcarama :-). Ale když sleduju jejich ligu, tak kromě 2,3 týmů (hlavně Austria) je kvalita rakouské ligy docela o ničem
0/0
24.5.2003 12:19

chrpa

Spartu neberu,
ale přesto, jen tak mimochodem: myslíte, že by se Bohemka v lize ještě zachránila? Stejně by jela do 2.ligy. Za celý rok mužstvo nic nepředvede a pak to prezentuje, jako že sestupuje v důsledku poškození...
0/0
24.5.2003 0:14

šáfa

Re: Spartu neberu,
souhlasím, i kdyby se zápas dohrál, tak to neotočí.Myslím, že tímto zápasem B.nesestoupila, co těch 27 kol?
0/0
24.5.2003 12:46

jarda

nevěřím
že ten co to udělal je dooopravdy fanda Bohemky, ne že bych jim nějak fandil ale mrzí mně že vlastně prohrává fotbal! Já vím že řeknete že žije a padá s fanoušky....
0/0
23.5.2003 23:59

Klokan

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
23.5.2003 23:18

Fanda

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 2:40

MartinB

............................................................
KONEČNĚ OBJEKTIVNÍ POSUDEK (PRO VŠECHNY) 
Sezona 2002/2003 je za námi. Co Sparta za celou tu dobu předvedla, ať u nás či v Evropě ???? PRD. Co je mi potom, že má zase ten svůj kalich ???? Vždyť ho má každý rok, koho s ním chce pořád oblbovat ? Ať už si ho nechá napořád, někde ve vitríně, ať s ním už konečně přestane otravovat slušné a poctivé fotbalové diváky, zkrátka zájemce o fotbal !!! Předchozí sezona byla v jejím podání bezvadná, ikdyž nic nevyhrála. Mohla mít alespoň dobrý pocit. A teď ? Dobrý pocit mám ze SLAVIE (mimo jiné) a to i co se týče perspektivy. SPARTA, ta ať přestane slavit a přemýšlí co dál .
0/0
23.5.2003 22:53

Dr.M.

Re: ............................................................
Jo jo dobrý pocit ze Slávije a kdy?Když jste roztříleli Hradec,Budějovice a potom absolutně odevzdanou Ostravu?Jinak výkony nic moc.Ty to opravdu nezkousneš co?A přitom už bys mohl být zvyklej bejt pořád vzadu.Určitě seš mladej,proto ta zášť,ti starší se už na to vykašlali,poněvadž jim je přednější zdravý.Ale ke článku-osobně bych byl pro zápas dohrát,ale bohužel to nejde.Bohemky mě je opravdu líto,ale letos DK nešetřila nikoho a už vůbec ne Spartu viz.hučení 100.000.- Poborský za poslání novináře do pryč 60.000.-,Michalík 35.000.- a musím zmínit i pana Uličnýho ten dostal 35.000.- taky za kulový.Tak vcelku nechápu to prskání Bohemáků.Slávisty chápu ty jsou a vždycky budou ty ublížený,nermůžou zkousnout,že jim byl prd platnej "patička"Vachoušek,rozčilují se že Sparta má titul od DK,ale trošku rozumnej fanoušek uzná,že Sparta žádnou DK nepotřebuje.Bohemka byl a doufám jednou zase bude hrdej klub,ale ne se Švarcem a Kavalírkem.Vůbec má ta Bohemka smůlu na fukcionáře-Lacina,Sanytka rozstřílenej......
0/0
23.5.2003 23:10

MartinB

Re: Re: ............................................................
Končím svou misi, je stále těžší najít společnou řeč. A můj jmenovec Luther King se jistě obrací v hrobě. Možná jsem přes své mládí už příliš stár a unaven a taky bych si dal ještě pivo. SEJDEME SE V CHAMPIONS LEAGUE. TAK ŠŤASTNÝ LOS.
0/0
23.5.2003 23:14

Hyper TAC

Re: ............................................................
Ty jsi asi viděl jen tři, čtyři zápasy Slávie!! Jinak si to neumím vysvětlit s tou jejich kvalitou!!
0/0
24.5.2003 8:22

Boda

Takhle krásně brečely jenom sešívky! Ale asi je to "národní" vršovická slabost (nebo jediná silná stránka) a tak se klokani přidali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak štastnou cestu do dvojky! Ona je ta podobnost vršovická celkem výmluvná - druhá liga a věčně druzí!
0/0
23.5.2003 22:49

BOBY BRNO

SPARTA LIGU NIKDY NEVYHRALA POCTIVE !
CAJZLI ze Sparty maji prsty vsude kde se neco deje.A co se tyce svazu , tak tam maji prsty v konecnikach Karolyiho a Obsta a hlida je tam CAJZL Kostal. Kdyby Bohemka v tomhle spilu nad Spartou vedla , tak by se musel zapas opakovat ! SPARTA JE NEJVETSI EVROPSKEJ HNUS ! A PROTO AT ZIJE BRNO A BOHEMKA !!!!!!!!!!!!
0/0
23.5.2003 22:45

Kotlík

Re: SPARTA LIGU NIKDY NEVYHRALA POCTIVE !
No nejdřív jsem chtěl opáčit, že největší evropskej hnus je Brno, ale teď pochubuju, že vůbec je v Evropě. Podle tvého příspěvku je spíš někde v Chocholouškově!!!!
0/0
24.5.2003 8:48

Kotlík

Jestliže
potopí Bohemku půlmilionová pokuta, tak nemá v lize co dělat.
0/0
23.5.2003 22:36

jarda

Re: Jestliže
a ty na netu priteli, jses nejak uzkoprsy a Sparta te nejspis inponuje s ne zrovnva cistejma .....
0/0
23.5.2003 23:55

Kotlík

Re: Re: Jestliže
Kecáš kraviny jak malej jarda. Nevím jak souvisí finanční potíže Bohemky s mým napojením na net. No a pokud ti je něco známo a špinavých penězích, tak bys to měl oznámit orgánům činným v trestním řízení. Mimochodem tvůj boss Leška je v tomhle zářivým příkladem!
0/0
24.5.2003 0:52

spalda

rozhodci
jak tak sleduju celou tu kauzu, tak me zarazi, ze se porad resi dusledky, ale na pricinu se nikdo nepodiva. nechtel bych obhajovat toho utocnika, ale myslim si, ze svuj dil viny na tom nese i rozhodci, ten zapas jsem sice nevidel a nevim, zda napiskaval jednem nebo druhym. ale kdyby piskal ferove, tak by asi nebyl duvod mu rozbit hubu, ne? narazim tak na silenou korupci ve sportu. znam par rozhodcich a ti mi rikali, ze bez uplatku se ani neda hrat, podplaci se uz mladsi, starsi zaci, cela liga je podmaznuta. sam to vidim, kdyz hraje nase vesnice. v hazene ovlivni rozhodci dost, je zajimave, ze kdyz hrali s bohatsim tymem jako je banik ostrava, tak banik mel asi 15 sedmicek a ti druzi ani jednu, ze porad nekdo sedel to ani nemluvim. ja se na takove zapasy divam s nadhledem, sam nehraju, tak to tak nezeru, ale je mi proste lito tech "vidlaku z dediny" kteri nemaji na uplatky a vubec si nezahrajou, kdyz byli na turnaji v praze, kde uplacet tak snadno neslo tak skoncili velice dobre, takze se neda rict, ze by se jenom vymlouvali na rozhodciho. samozrejme, ze stadion ma byt zabezpeceny apod., ale taky by se melo neco delat s rozhodcima, prece jenom je to jedna z pricin teto bitky.
0/0
23.5.2003 22:33

Tomáš VLk

Co si mysli?
Co si ten senilni dedek mysli? Ze se bude opakovat zapas, nebo ze by ten urban mel neco platit? Proc? To bylo jasne selhani poradatelu, za to, ze tam vleze fanousek odpovida poradatel a ne policie nebo o sam. Kdyby ten kavalirek zamestnal jako pradatele nejakou firmy a ne duchodce, studenty a bezdomovce, tak by to vypadalo jinak. Jenom plat ty dedku
0/0
23.5.2003 22:23

Jirka

Re: Co si mysli?
Máš pravdu stačí platit firmu která to zajistí a ta by pak při špatnym zásahu i zapaltila škoady ale ta firma něco stojí a na to Bohemka asi nemá ale  nevim co teda dělala s těma penězma za hráče který prodala no asi je má pan Kavalirek doma v sejfu!!
0/0
23.5.2003 22:30

Najdete na iDNES.czmobilní verze