Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Rozhodčímu Benešovi hrozí, že na jaře skončí

Nejlepšímu domácímu fotbalovému sudímu Michalu Benešovi hrozí, že pro něj předčasně skončí sezona. Předseda komise rozhodčích a místopředseda fotbalového svazu Milan Brabec včera v deníku Sport prohlásil: „Nemůže si dovolit tolerovat takové evidentní prohřešky vůči pravidlům, jakých se opakovaně dopustil liberecký hráč Koloušek.“ V pondělní dohrávce 26. kola Beneš pouze žlutou kartou napomenul Kolouška poté, co strčil do žižkovského Saboua po odpískání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vyjimecne udelali na svazu podlouhe dobe neco spravne.

eetwfth
Vyjimecne udelali na svazu podlouhe dobe neco spravne.
0/0
17.5.2003 2:15

Pravda+Rozum

Mafiáni ze svazu se opět chtějí zbavit toho kdo s nimi netahne !!!
 Další hnus ze svazu  Páprdové jsou opět přesvědčení, že mají patent na rozum !!! Ať si každý ze svazu šáhne na srdce jak jsou čistí !!!
0/0
15.5.2003 20:35

Krížeček

Koloušek je psycho
Naprosto správné rozhodnutí. Koloušek je děsná primadona a psychopat, který by měl dostat za vyučenou. To je věcí sudího. Beneš selhal, proto mu trest náleží. Nervím proč je Koloušek tak nesnášenlivý. Pořád na hřišti někomu nadává, neusměje se, filmuje. Je to zakomplexovaný člověk.
0/0
15.5.2003 15:26

Radek B.

Re: Koloušek je psycho
Nemyslím si že je to zakomplexovaný psychopat, jen se Liberci tragicky nedaří a on jako hlavní a nejdražší hvězda je pod obrovským tlakem vedení a kritiky. Holt má z toho nervy v kýblu, no...
0/0
16.5.2003 14:02

Přítel

Za Bohemians - Blšany si to moc škaredě odskáčeš!!!
Poslal jsi VĚDOMĚ klokany do 2. ligy a ksindla Chvalovskýho jsi zachránil - moc se na tebe těší kolega z UKRAJINY!!
0/0
15.5.2003 14:53

hajkos

Re: Za Bohemians - Blšany si to moc škaredě odskáčeš!!!
Bohemka se tam svym anti-fotbalem poslala sama.
0/0
15.5.2003 15:07

Krampulec

Beneš je klasa !
Pan Beneš je pan rozhodčí, čestný,  tak nějak lidsky spravedlivý, odborně i fyzicky na výši, inteligentní, pohledný, vzorný otec rodiny, prostě špičková osobnost.  Synonymum pro fair play. Když se řekne Beneš, vybaví se mi rovina, když se řekne rovina, vybaví se mi Beneš.  To by nebyl člověk, aby neudělal nějakou malilinkatou chybičičku.  A člověk, to on je - a charakter. Mít víc takových Benešů...
0/0
15.5.2003 14:35

Jakeš

Re: Beneš je klasa !
Jistě, soudruhu, máš pravdu, vzal jsi to sice trochu ze široka, ale správně, tak nějak politicky. My totiž s těmi šmejdy soudcovskými musíme tak nějak po leninsku zatočit!
0/0
15.5.2003 15:29

Radek B.

Re: Re: Beneš je klasa !
->Jakeš: Trpíš samomluvou? Nebo je to tím, že po revoluci když si se (jako mnoho tobě podobných) změnil z oddaného bolševika na přesvědčeného pravičáka(vsadím se že si skalní příznivec ODS) tě po letech přepadl pocit odloučení..... ?
0/0
16.5.2003 13:59

pepino007

Zkusme být neubrečení a soudní
Vážení sportovní přátelé, jsem udiven, jak lidé, kteří zřejmě nikdy v životě neodpískali ani jedno jediné utkání, můžou kritizovat někoho, kdo je v daném oboru uznávanou kapacitou. Je to něco podobného, když člověk, který si přečte leták z lékárny chce být chytřejší než profesou na lékařské fakultě. Michal Beneš Je jenom člověk, on sám tvrdí, že není nejlepší rozodčí. Měl jenom více štěstí, které se od něj bohužel možná odvrátilo. Je to však bezesporu jeden z nejlepších rozhodčích, kteří u nás jsou. U nás jsou zcela určitě lepší rozhodčí, než v mnohých evropských fotbalových soutěžích. Že je nevidíme na evropských pohárech, evropském či světovém šampionátu? Není to tím, že by neuměli pískat či mávat. Ale to je jedno. Nelíbí se mi, že si chce kdekdo otevřít pusu. Nemyslíms i, že by kterýkoli rozhodčí dělal cokoli úmyslně. Jestli udělá chybu, tak zcela bez jakéhokoli záměru. Taky si nemyslím, že by někdo z rozhodčích odmítal postih za pochybení. Ale nechal bych to čistě na komisi rozhodčích, jak případně rozhodčího potrestají. Jsou tam lidé, kteří jsou na svých místech, pískali, vědí, co to je řídit utkání první ligy či evropského poháru. Já jen všem přeju, aby se jim fotbal pořád líbil, měli jej rádi, a zkusili se někdy vžít do role fotbalového rozhodčího. A ne, aby jej pořád kritizovali a hanobili. To není umění, věřte mi.
0/0
15.5.2003 14:16

Kule

Re: Zkusme být neubrečení a soudní
Tak věta "nemyslím si, že by kterýkoliv rozhodčí dělal cokoli úmyslně" mě opravdu přesvědčila o tom, že jsi veliký  šprýmař. Vopravdu na světě neexistují čestnější lidi než naši fotbaloví pískalové. Pardon, zapomněl jsem na Vláďu Železnýho.
0/0
15.5.2003 14:37

pepino007

Re: Re: Zkusme být neubrečení a soudní
nejsem žádný špýmař. jsem praktik. když chci někoho soudit, musím mít i názor druhé strany. u nás v republice se však toto nenese. stačí bulvární zprávy na jisté tv stanici či v nějakém tisku. to, že mnohé články jsou v tisku na zakázku jistých lidí, jen aby poplivali jiné, to je fakt, skutečnost, nikoli výmysl. ale jak už jsem napsal. v případě, že udělal chybu, dostane trest. ale problém není jen v rozhodčích. myslím si, že kdyby disciplinární komise potrestala hráče i bez toho, aniž by jej musel na hřišti potrestat rozhodčí, jako je to i v jiných ligách, byl by klid. hráči by si nic nedovolili, protože by nda nimi byl jistý meč. takto, vědí, že se jim nic nestane, když je nepotrestá rozhodčí. je to chyba, byl by tak totiž potrestán svěrkoš a mnoho dalších provinilců. jenže, pak to stejně odnesou jen rozhodčí.
0/0
15.5.2003 15:40

Kule

Re: Re: Re: Zkusme být neubrečení a soudní
třeba něco rozhodčí odnesou, ale oni si ty prachy získají jiným způsobem. Pohybuju se ve fotbale už dost dlouho a o charakteru sudích toho vím skutečně dost. Nerad bych někoho čestného mezi nimi urazil, ale myslím si, že jich je opravdu mizivá menšina. Bulvár fakt nesleduju, spíš si člověk různý věci odvodí. Taky je docela směšný, jak z nich děláš oběti, na který jsou pořádaný hony. Mohl bys mi sdělit. kdy byl sudí pravomocně odsouzen soudem za braní úplatku. Asi těžko, takže nevím, že by něco odnášeli. A nesnaž se tvrdit, že je to proto, že nic neberou. Nejsi náhodou jedním z nich? 
0/0
15.5.2003 15:57

pepino007

Re: Re: Re: Re: Zkusme být neubrečení a soudní
nejsem obhájce, to v žádném případě. máš pravdu, jsem rozhodčí. taky z nikoho nedělám oběti. naopak, když se na to podívám z druhé strany, všichni z nich dělají úplatné svině, mafiány, a já nevím, co ještě. nebudu se bavit o tom, jestli úplatky jsou či nejsou. v případě, že někdo ví o trestním činu, má to nahlásit. proč to teda třeba neuděláš, víš-li o nějakém? jo, ještě jedna věc, existuje-li ten, kdo prý bere úplatek, musí být však nejdříve ten, kdo ho nabízí. to je také trestný čin. když tedy jako připustím, že v lize lítají úplatky, nemyslím si, že by přišel rozhodčí za funkcionářemi s tím, že když mu dají x korun, on to zařídí. to je nesmysl. musí to být podle mě tedy naopak. když není impuls, není světlo, to ví i malé dítě. ale špatní jsou tedy rozhodčí. jak říkám, nebudu polemizovat o tom, zda úplatky existují či nikoli, protože to nevím. možná mám smůlu nebo štěstí, protože se mě ještě nikdo uplatit nepokusil. ale jestli víš ty, tak to dej k soudu. není nic jednoduššího.
0/0
15.5.2003 16:10

Kule

je tam plno šmejdu
Pokud se nepletu, tak pan "nejlepší rozhodčí" pískal zápas Bohemky s Blšanama a svým rádobyobjektivním rozhodováním prakticky zachránil v lize Chvalovského velkoklub. Tlustej potkan má ještě furt dlouhý prsty a vazby na UEFA, takže je možný, že za tohoto génia s píšťalkou ztratil slovo. Ale jsou to jen moje spekulace a fakt si nejsem úplně jistej, jestli to pískal. Každopádně o úrovni našich sudích svědčí jejich "časté" nasazování do přrestižních zápasů řízených UEFA a FIFA. 
0/0
15.5.2003 14:07

Širokko

Jak přijít k penězům
VŠEM SÁZKAŘŮM (nad 18 let): Pokud si chcete něco vydělat, napište mi na ales.kijonka@seznam.cz. Pošlu vám podrobný návod, jak přijít k několika stovkám a případně svou další aktivitou k ještě daleko vyšším částkám. Kdo má peněz dost a další už nechce, nepište.
0/0
15.5.2003 12:19

Krížeček

Re: Jak přijít k penězům
Nefušuj mi do řemesla, šmejde! Rady jak sázet dávam jenom já. Od otevření sázkových kanceláří v centru Ostravy až do uzavírací doby. I krátce po ní, než vynesu holkám za pětikačku smetí. Večer mě najdete pod Sýkorovým mostem. Váš Milan Krížeček. Nemá někdo volné vyšlápnuté boty?
0/0
15.5.2003 15:34

jirik22@atlas.cz

Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
nebo tlačil Slávii v podzimním derby a daroval jí jednu standardku za druhou, byl oslavován jako nejlepší rozhodčí a v bulvárním Sportu ho pochválili. Teď když už je Sparta jasným mistrem, tak ho hodili přes palubu a Leška si bude muset hledat nového koně (jsem zvědav jestli ho pozve na chatě na BBQ). Je jedno jakou si našli záminku, jestli je to Koloušek nebo Vachoušek (stejný simulanti jen Kolouch je trochu větší křivák), hlavně že dostal flastr a zmizí ze hřiště (doufejme, že na stálo).
0/0
15.5.2003 9:38

ZdendaLbc

Re: Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
Jestli chceš vědět, jak vypadá vymyšlená penalta, tak si přehraj některé zápasy Slovanu na Spartě. Nesmíš tomu Kotrbovi všechno tak žrát, když si vymyslí, že Spartu v Liberci poškodil rozhodčí. Koneckonců jste u nás díky z prdele klice vyhráli, tak nevim co to tady meleš!
0/0
15.5.2003 10:41

jirik22@atlas.cz

Re: Re: Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
Víš hrozně se mi "líbí", když někdo mele a nemá jediný argument. Na rozdíl od Libe (hlavně doma), nekopala Sparta dlouho žádnou penaltu, až proti Brnu nedávno první a tu stejně neproměnila. A proti Liberci nekope penalty vůbec, tak se zklidni. Sparta na rozdíl od Vás vyhrává i bez penalt a bez pomoci rozhodčího a v Liberci Vás porazila, i když se jí Beneš pokusil zaříznout. Já na to Kotrbu nepotřebuji (není to žádný můj oblíbenec i když je lepší než ten chytrolín Čaplár, co u Vás teď bude končit), já to vidím sám, protože chodím na každý zápas. Takže jestli někdo mele tak jsi to Ty.
0/0
15.5.2003 11:44

pan Feroslav

Re: Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
Hele, Beneš je...no nevim jak to říct slušně, ale to je jedno. Zajímalo by mě, jakpak si hodnotil rozhodčí, který si v nedávný minulosti vvymýšleli penalty ve prospěch Sparty.
0/0
15.5.2003 12:49

Al Honza

Re: Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
Vidím, že už si nepleteš BBQ s BBC, ale demagog, psychopat, paranoik a oligofrenik jsi pořád stejný.
0/0
15.5.2003 13:07

jirik22@atlas.cz

Re: Re: Když si vymyslel penaltu proti Spartě v Liberci,
Spletl jsem se, chtěl jsem napsat TBC, ale teď už je to jedno. Hlavně, že si slávista Beneš nepískne a pokud jde o rozhodčí z nedávné minulosti Ferdoslave, tak si na žádné připískávání Spartě už nevzpomínám, protože teď je v módě, protlačit na mistra někoho mimo Letnou. Ale hodnotil bych ho stejně jako Beneše, vyhrávat z vymyšlenejch penalt jako v Liberci nebo na Žižkově by mě žádnou radost neudělalo!
0/0
16.5.2003 9:53

Klouda

Kde nic není, ani smrt nebere
Bohužel úroveň fotbalových ligových rozhodčí má v posledních letech stále setsupnou tendenci. Vždyť na minulém MS působil pouze Amler, a to ještě jako čárový. Posledním, opravdu dobrým rozhodčím, byl podle mého soudu Krondl.
Vím, že rozhodčí nemůže vidět všechno, ale některé verdikty sudích (Járy, Beneše a především Pučka), to je opravdu vrchol arogance. Hráči i trenéři mají zákaz rozhodčí po zápase kritizovat, někteří delegáti zase zřejmě zápas prospí, poněvadž prachbídný výkon rozhodčího ocení jako "solidní". Co na to říct?
Pan Macela a celá jeho parta by se nad sebou měli zamyslet. Jinak to půjde s celou naší "slavnou" ligou "někam". Doufejme, že snad ne
0/0
15.5.2003 8:27

Tomáš

Beneš byl udělanej od obou stran
Podle mě ho udělal Liberec i Žižkov,tak to upískal na remízu. Potom co nevyloučil Kolouška to začal drobnejma faulama kompenzovat na druhý straně.
0/0
15.5.2003 8:01

Josef

Koloušek měl určitě jít ven.
Ovšem byla to jen třešnička na dortu Benešova řádění. Liberec byl poškozován prakticky po celý zápas. Ještě není konec ligy, ale na takovém rozhodčím si pak tým stejně už nic nevezme, i kdyby ho ta slavná komice ztrestala nevímjak, což smyslem soutěže není.   
 
0/0
15.5.2003 7:50

Jan

Vyloučit rozhodčí
Jak můžete  říct nejlepší rozhodčí naší ligy???? Neumí pískat rovinu.
0/0
15.5.2003 5:49

Najdete na iDNES.czmobilní verze