Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Trest za kritiku sudích šéfa klubu neumlčí

Kazatel fotbalových pořádků Rudolf Baránek, majitel třetiligového Tatranu Poštorná, si nedá pokoj. V neděli přijel na zápas svého celku do Kyjova, a hned se sháněl po rozhodčích. Minutu před přestávkou jeho týmu neuznali zřejmě regulérní branku a o přestávce už je Baránek navštívil v kabině. "Jenom jsem je slušně pozdravil, aby věděli, že tady jsem," vysvětlil Baránek, který patří k největším kritikům práce sudích v českém fotbale.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jan

za vsechno muzou prasata rozhodci
nebudem si nic namlouvat,podplaci se a bude se podplacet.podivejte se na bohemku
0/0
12.4.2003 13:01

figura

Jako člověk ze stejné branže...
...Vám pane Baránek fandím. Máte pravdu, určitá část rozhodčích jsou skuteční lotři. jenže oni berou co jiní dávají. A tak prvním původcem viny je funkcionář. Bohužel. Ale brát si to nemají a mají pískat co vidí.
0/0
10.4.2003 12:29

Vítězslav Sobolčík

Za všechno mohou paranoindní funkcionáři!!!
Vážený pane Baránku , jste naprosto klasickým příkladem ubohosti funkcionářů českého fotbalu, jejichž každovíkednovým koníčkem je vymýšlet nesmysly vůči fotbalovým rozhodčím. Ve většině civilizovaných fotbalových zemí se vrcholní funkcionáři chovají na úrovni a jsou v těžkém nadhledu, protože ví, že i rozhodčí jsou obyčejní smrtelníci a mají nárok udělat chybu. Nebo vaši hráči snad nekazí přihrávky nebo z každé střely dávají góly? A když přihrávku zkazí nebo gól nedají, obviňujete je, že to udělali schválně nebo snad za úplatu? Věřím tomu, že vy byste toho byl schopen, neboť objektivnost a nadhled jsou pro Vás zjevně cizí slova. Měl byste se rychle probudit, naši rozhodčí jsou jedni z nejlepších. Vy jste ale bohužel postižen zvláštním druhem slepoty a omezenosti. Upřímně vás za to lituji, neboť je to choroba těžko lečitelná.
Vítězslav Sobolčík Key West, USA
0/0
10.4.2003 2:16

Diaz

Re: Za všechno mohou paranoindní funkcionáři!!!
Léčba by prospěla spíše tobě, moulo. Kolik jsi viděl u nás zápasů od třetí ligy dolů, ha?? Tipuju, že ani jeden.... Takže, běž líbat zadeček tatínkovi Bushovi.
0/0
10.4.2003 7:02

Vítězslav Sobolčík

Re: Re: Za všechno mohou paranoindní funkcionáři!!!
  Bravo, bravo, velmi jste mě pane Diaz pobavil a mám upřímnou radost z toho, že už je internet přístupný i jednincům mdlé inteligence Vašeho typu - soudě podle vynikajícího písemného projevu. Akorát si nemohu vzpomenout, kde jsme si potykali, protože jsem v Moulově, tedy ve Vašem pravděpodobném bydlišti, nikdy nebyl. Pro Vaši informaci, jestli to ovšem Vaše osamocená mozková buňka pochopí, jsem fotbalové zápasy 15 let rozhodoval, a to až na několik málo výjimek vynikajícím způsobem. S panem Bushem nemám nic společného, ale velmi dobře chápu Vaši závist, že já jsem v Americe a Vy pořád ve svém Řepákově. Doporučuji konzumovat méně syrového masa, uvidíte, že Vám to moc pomůže a že se Vám vrátí do krví zalitých očí zase přirozená bílá barva.
0/0
11.4.2003 1:32

nestraný

Re: Re: Re: Za všechno mohou paranoindní funkcionáři!!!
Pane Sobolčíku pohybuji se na úrovni krajské kopané a již zde se kupují výsledky.  (P.S. Jaké máte krycí jméno.)            
 
0/0
12.4.2003 19:46

Diaz

Re: Re: Re: Za všechno mohou paranoindní funkcionáři!!!
Tak to budeš pěkná svině, když jsi 15 let pískal.
0/0
25.4.2003 10:12

Typ

Měl sem zato,
že je pan Baránek trochu soudnější. Asi už je starej.
0/0
9.4.2003 15:43

Poštorná

Ať se daří, pane Baránek!
Peníze rozhodčím lítají jen se práší! To je stará věc. Jestli se Baránek rozhodl nezaplatit odměny rozhodčím za zápas, měl k tomu určitě nějaký důvod. Za sporný ofsajd by to neudělal. Nejlepší je, když rozhodčí, který bere, potom dělá třeba předsedu komise rozhodčích. A sám potom třeba ještě mluví o domluvených zápasech. A když se to začne řešit, couvne. Proč nevydrží? Protože je sám zkorumpovaný. Třeba takový Severýn. Zahnojil liberecký fotbal a hnojí i celostátní.
0/0
9.4.2003 15:27

fanousek

tatran!
Myslím, že odebrání 6 bodů za týdenní pozdržení výplaty rozhodčímu je hodně přísné. Kdyby měl ČMFS ke každému stejný metr, tak by fotbalové tabulky vypadaly úplně jinak. Nehledě na to, že rozhodčí, tak jako hráči Poštorné, evidntně zápas nezvládli.
0/0
9.4.2003 13:50

Pe-Pe Lopez

Kdyby to tak mělo aspoň nějaký význam!
Baranek sice není svatý - ale v tomhle mu fandím
0/0
9.4.2003 12:53

Najdete na iDNES.czmobilní verze