Program první fotbalové ligy:
1. kolo (30. července):
FK Drnovice - Chmel Blšany
FC Synot - Slavia Praha
Viktoria Plzeň - České Budějovice
Bohemians Praha - FK Jablonec
Slovan Liberec - Viktoria Žižkov
Baník Ostrava - Stavo Artikel Brno
Sparta Praha - FC Marila Příbram
FK Teplice - Sigma Olomouc
2. kolo (6. srpna):
Chmel Blšany - Sigma Olomouc
FC Marila Příbram - FK Teplice
Stavo Artikel Brno - Sparta Praha
Viktoria Žižkov - Baník Ostrava
FK Jablonec - Slovan Liberec
České Budějovice - Bohemians Praha
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
FK Drnovice - FC Synot
3. kolo (12. srpna):
FC Synot - Chmel Blšany
Viktoria Plzeň - FK Drnovice
Bohemians Praha - Slavia Praha
Slovan Liberec - České Budějovice
Baník Ostrava - FK Jablonec
Sparta Praha - Viktoria Žižkov
FK Teplice - Stavo Artikel Brno
Sigma Olomouc - FC Marila Příbram
4. kolo (20. srpna):
Chmel Blšany - FC Marila Příbram
Stavo Artikel Brno - Sigma Olomouc
Viktoria Žižkov - FK Teplice
FK Jablonec - Sparta Praha
České Budějovice - Baník Ostrava
Slavia Praha - Slovan Liberec
FK Drnovice - Bohemians Praha
FC Synot - Viktoria Plzeň
5. kolo (27. srpna):
Viktoria Plzeň - Chmel Blšany
Bohemians Praha - FC Synot
Slovan Liberec - FK Drnovice
Baník Ostrava - Slavia Praha
Sparta Praha - České Budějovice
FK Teplice - FK Jablonec
Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov
FC Marila Příbram - Stavo Artikel Brno
6. kolo (10. září):
Chmel Blšany - Stavo Artikel Brno
Viktoria Žižkov - FC Marila Příbram
FK Jablonec - Sigma Olomouc
České Budějovice - FK Teplice
Slavia Praha - Sparta Praha
FK Drnovice - Baník Ostrava
FC Synot - Slovan Liberec
Viktoria Plzeň - Bohemians Praha
7. kolo (17. září):
Bohemians Praha - Chmel Blšany
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
Baník Ostrava - FC Synot
Sparta Praha - FK Drnovice
FK Teplice - Slavia Praha
Sigma Olomouc - České Budějovice
FC Marila Příbram - FK Jablonec
Stavo Artikel Brno - Viktoria Žižkov
8. kolo (24. září):
Chmel Blšany - Viktoria Žižkov
FK Jablonec - Stavo Artikel Brno
České Budějovice - FC Marila Příbram
Slavia Praha - Sigma Olomouc
FK Drnovice - FK Teplice
FC Synot - Sparta Praha
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
Bohemians Praha - Slovan Liberec
9. kolo (1. října):
Slovan Liberec - Chmel Blšany
Baník Ostrava - Bohemians Praha
Sparta Praha - Viktoria Plzeň
FK Teplice - FC Synot
Sigma Olomouc - FK Drnovice
FC Marila Příbram - Slavia Praha
Stavo Artikel Brno - České Budějovice
Viktoria Žižkov - FK Jablonec
10. kolo (15. října):
Chmel Blšany - FK Jablonec
České Budějovice - Viktoria Žižkov
Slavia Praha - Stavo Artikel Brno
FK Drnovice - FC Marila Příbram
FC Synot - Sigma Olomouc
Viktoria Plzeň - FK Teplice
Bohemians Praha - Sparta Praha
Slovan Liberec - Baník Ostrava
11. kolo (22. října):
Baník Ostrava - Chmel Blšany
Sparta Praha - Slovan Liberec
FK Teplice - Bohemians Praha
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
FC Marila Příbram - FC Synot
Stavo Artikel Brno - FK Drnovice
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
FK Jablonec - České Budějovice
12. kolo (29. října):
Chmel Blšany - České Budějovice
Slavia Praha - FK Jablonec
FK Drnovice - Viktoria Žižkov
FC Synot - Stavo Artikel Brno
Viktoria Plzeň - FC Marila Příbram
Bohemians Praha - Sigma Olomouc
Slovan Liberec - FK Teplice
Baník Ostrava - Sparta Praha
13. kolo (5. listopadu):
Sparta Praha - Chmel Blšany
FK Teplice - Baník Ostrava
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
FC Marila Příbram - Bohemians Praha
Stavo Artikel Brno - Viktoria Plzeň
Viktoria Žižkov - FC Synot
FK Jablonec - FK Drnovice
České Budějovice - Slavia Praha
14. kolo (11. listopadu):
Chmel Blšany - Slavia Praha
FK Drnovice - České Budějovice
FC Synot - FK Jablonec
Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov
Bohemians Praha - Stavo Artikel Brno
Slovan Liberec - FC Marila Příbram
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Sparta Praha - FK Teplice
15. kolo (19. listopadu):
FK Teplice - Chmel Blšany
Sigma Olomouc - Sparta Praha
FC Marila Příbram - Baník Ostrava
Stavo Artikel Brno - Slovan Liberec
Viktoria Žižkov - Bohemians Praha
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
České Budějovice - FC Synot
Slavia Praha - FK Drnovice