Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte ze stadionu v Mladé Boleslavi, kde od 16.00 domácí fotbalisté hostí ligového nováčka z pražského Střížkova, tým Bohemians Praha.

1

Začal první poločas utkání Ml. Boleslav - Bohemians / Střížkov

3

Domácí fotbalisté nebezpečně kombinovali kolem šestnáctky hostí, ale Kalina poté střelou ze střední vzdálenosti branku hostů netrefil.

6

Mladoboleslavský Pecka vystihl rozehrávku soupeře a ocitl se sám před brankou, hostujícího brankáře Beláně ale nepřekonal. Placírkou vystřelil těsně vedle.

9

Další šance domácích: v pokutovém území si na Mendyho centr vyskočil Papadopulos, hlavičkoval ale nad branku.

12

Boleslav se pokouší rozhodnout zápas počátečním tlakem. Ale nedaří se jí v koncovce. Sylvestre teď vymyslel krásnou uličku, jenže Papadopulos příhrávku nestihl zpracovat.

14
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Pavel Grznár (Bohemians / Střížkov)

17

Poprvé zahrozili i hosté. Pěknou akci předvedl na pravé straně Dobeš, na jeho přízemní přihrávku si však počíhal gólman Müller.

20

Obrovská šance Bohemians. Po zmatku v boleslavské obraně mířila rána Dobeše do sítě, ale trefila rameno domácího Kaliny. Jinak to by gól.

24

Hosté vyrovnali hru a dostali se do další nebezpečné situace. Po rohu si však Jeslínek pomohl útočným faulem.

27

Hosté si málem způsobili velký problém sami. Brankář Belaň šel najisto pro vysoký míč, jenže spoluhráč Horáček ho neviděl a srazil ho tělem. Domácí Mendy volný míč nedoběhl.

30

Domácí Pecka se jako první v utkání trefil mezi tyče. Belaň jeho ránu z dálky chytil.

33

Hosté rozehrávali třetí roh, boleslavská obrana neměla problém.

35

Po chybě boleslavského Poláčka sprintoval kupředu bek hostů Macháček. Zkusil střelu bodlem a brankář Müller musel ukázat kvalitní zákrok.

37

Domácí Rajnoch zkoušel vrátit míč na bránu pohotově z otočky, střela byla zblokována.

38

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Tomáš Poláček, nahradil ho Jan Kysela

39

Domácí Mendy byl v dobré šanci, jenže míč zbytečně zasekl. Byl faulován, Boleslav dostala možnost trestného kopu z hranice vápna, Sylvestre rozehrál bídně.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Ml. Boleslav - Bohemians / Střížkov

48

Boleslav stejně jako v první půli začíná náporem. Ovšem kalina teď pálil hodně nepřesně.

52

Lehkost Boleslavi z úvodu sezony je pryč. Mužstvo sice útočí, ale snaha je bezradná. Řada hráčů je z formy.

56
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Tomáš Fenyk (Bohemians / Střížkov)

57

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Luboš Pecka, nahradil ho Jakub Řezníček

60

Brankář Belaň výborně přečetl hru, vyběhl a chytil míč před rozběhnutým Řezníčkem.

62
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Pavel Macháček (Bohemians / Střížkov)

65

Hostující Zoubek vystrašil Müllera vydařenou ranou ze 25 metrů.

70

Střídání Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Tomáš Fenyk, nahradil ho Josef Galbavý

73

Střídání Ml. Boleslav: ze hřiště odešel Alexandre Noël Mendy, nahradil ho Radim Nečas

75

Počet diváků 3 160 (63 % z kapacity 5 000)

76

Domácí Kalina po souboji upadl v pokutovém území, penalta se nepíská.

77

Obrázek z Mladé Boleslavi: domácí se snaží útočit, jenže kazí i snadné přihrávky a hrají špatně. Hosté zdržují a zdržují.

77
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Papadopulos (Ml. Boleslav)

78
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Václav Procházka (Ml. Boleslav)

80

Největší možnost druhé půle. Rána domácího náhradníka Nečase o pár centimetrů minula šibenici.

81
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jan Rajnoch (Ml. Boleslav)

81

Střídání Bohemians / Střížkov: ze hřiště odešel Roman Dobeš, nahradil ho Jan Vošahlík

86

Jakub Řezníček (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ml. Boleslav - Bohemians / Střížkov 1:0
Boleslav se vysvobodila. Řezníček jen lehce tečoval centr z pravé strany a míč zaplul do sítě.