Červené karty:
86. A. Vanden Borre

Střely na branku: :; Střely mimo: :; Rohové kopy: :
Počet diváků: 12 500 (25 % z kapacity 50 093)

Hezký večer, vítáme Vás u sledování on-line reportáže z prvního utkání české reprezentace v roce 2007.

Trenér Brückner vysílá do přípravného utkání v Bruselu nejsilnější sestavu. V základní jedenáctce není ani jeden z nováčků, v útoku dostala pro začátek přednost osvědčená dvojice Baroš - Koller.

Čeští fotbalisté nastoupí v této sestavě: Čech - Ujfaluši, Jiránek, Rozehnal, Jankulovski - Sionko, Galásek, Rosický, Polák - Koller, Baroš.

Hráči obou týmů nastoupili na hrací plochu, bruselským stadionem zní národní hymny.

BelgieBelgie(4-4-2)

Stijnen
68. min Vandenbussche o hráči
Hoefkens
46. min Vanden Borre o hráči
Van Buyten
Van der Heyden
46. min Van Damme o hráči
Vermaelen
35. min Simons o hráči
Martens
73. min Vandenbergh o hráči
Pieroni
61. min Dembélé o hráči

Rozehnal
46. min Kováč o hráči
Jankulovski
7 Sionko
Sionko
46. min Plašil o hráči
Galásek
68. min Matějovský o hráči
Rosický
46. min Pudil o hráči
3 Polák
Polák
15 Baroš
Baroš
56. min Kulič o hráči
9 Koller
Koller
87. min Lafata o hráči
11 Lafata
Lafata

Rozhodčí: Granat - Szymanik, Sadczuk
Počet diváků: 12 500

1

Začal první poločas utkání Belgie - Česko
Výkop měli domácí, nastupující v červených dresech a černých trenkách, Češi jsou celí v bílém.

2

Hned v prvním útoku utekl po levém křídle Polák, který se snažil odcentrovat ne nabíhajícího Kollera. Ten byl ale zblokován.

3

Ujfalušiho centr z pravé strany přeletěl jak Kollera, tak i Baroše. K míči se dostali Belgičané.

6

Jan Koller (Česko) vstřelil gól. Belgie - Česko 0:1
Při Jankulovského rohovém kopu byl český střelec držen, nastavil ale míči levou nohu, kterou ho usměrnil do brány.

8

Od levé postranní čáry vhazoval míč Jiránek, se spoluhráči si ale nerozumněl a míč poslal za brankovou čáru.

11

Ukázkovou kolmici vyslal Daerden na Pieroniho, ten se ocitl tváří v tvář českému brankáři, který míč bravurně vykopnul.

13

Rychlé kombinaci po zemi vadí nepříliš kvalitní terén, proto jsou diváci na bruselském stadionu svědky spíše nakopávaných míčů.

15

Z levé strany centroval Daerden, před nabíhajícím Martensem nedoskočil Rozehnal. Češi měli štěstí, že belgický útočník hlavičkoval hodně nepřesně.

16

Přímý kop z pětadvaceti metrů rozehrál Rosický, jeho centr do vápna ale odvrátila obrana domácího celku.

18

Na pravé straně šikovně podržel míč Ujfaluši, jeho následná přihrávka ale zastihla Baroše v ofsajdovém postavení.

19

Van Buytenův dlouhý nákop zpracoval Jankulovski. Češi se zmocnili míče.

21

Belgičané se pokusili o kombinaci po zemi, Pieroni si narazil s Defourem, mezi české stopery se však s míčem do vápna neprotlačil.

23

Podívejte se na první fotografii z utkání. Pokud se vám fotogalerie neobjevila automaticky, obnovte stránku tlačítkem F5.

23

Další nákop Belgičanů do pokutového území pohlídal Rozehnal.

26

Z pravé strany běžel směrem k belgické bráně Baroš, před pokutovým územím udělal několik kroků do hřiště a přihrál nabíhajícímu Sionkovi, jemu rána ale nesedla, český záložník mířil nad.

28

Po souboji s Jankulovským se za nohu držel Martens. Český obránce mu přišlápl kotník.

30

Po pěkné kombinaci se míč přes Baroše a Rosického dostal až k Ujfalušimu, ten z voleje dobře vystřelil, belgický brankář Stinjen jeho ránu vytáhl nad břevno.

33

Jankulovski přetáhl svůj centr z levé strany až na Sionka, který vrátil míč před bránu na hlavu Kollera, ten ale hlavou mířil přímo do belgického brankáře.

35

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Thomas Vermaelen, nahradil ho Timmy Simons

37

Centr před vápno, na který nedosáhl Jiránek zpracoval Pieroni, jeho střelu z patnácti metrů opět skvěle vytěsnil Čech.

38

Odvrácený rohový kop dokázali Belgičané vrátit zpět do vápna, v akrobatické pozici se pěkně pokoušel zakončit opět Pieroni. Český gólman jeho pokus chytil.

41

V posledních minutách jsou aktivnější domácí fotbalisté, mají míč častěji na svých kopačkách a dokázali si vytvořit nebezpečné příležitosti.

43

Po dalším Jankulovského centru se míč odrazil opět k Ujfalušimu, jeho střela ale mířila tentokrát vedle vzdálenější tyče Stinjenovy brány.

45

Polský rozhodčí Granat nastaví jednu minutu.

46

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Carl Hoefkens, nahradil ho Anthony Vanden Borre

46

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Peter Van der Heyden, nahradil ho Jelle Van Damme

48

Dlouhý pas vyslal dopředu Jankulovski, Baroš byl ale v ofsajdu.

50

Český útok skončil u Kollera, který fauloval Fellainiho.

52

Milan Baroš ukázal svoji rychlost, utekl dvěma obráncům, nakonec se mu ale tváří v tvář gólmanovi nepodařilo vystřelit.

54

Z osmnácti metrů se snažil vystřelit Polák, míč mu ale sjel po noze a zmocnila se ho domácí obrana.

56

Střídání Česko: ze hřiště odešel Milan Baroš, nahradil ho Marek Kulič

58

Pudil poslal přihrávku do vápna Polákovi, tomu ale střela vůbec nesedla a míč skončil kdesi na tribuně.

60

K míči se pětadvacet metrů před bránou dostal Plašil a vystřelil. Jeho rána ale vůbec nebyla přesná a navíc byla slabá.

61

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Luigi Pieroni, nahradil ho Moussa Dembélé

62

Němečtí fotbalisté v generálce na kvalifikační zápas v Praze porazili Švýcarsko 3:1. Branky: 7. Kuranyi, 30. Gomez, 66. Frings - 71. Streller.

64

Na trávníku je k vidění několik nepřesností, na težkém terénu míč odskakuje.

67

Z pravé strany centroval Ujfaluši, míč vrátil před bránu Pudil a Kolloer ho zády k brance poslal těsně vedle levé tyče Stinjenovy brány!

68

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Stijn Stijnen, nahradil ho Brian Vandenbussche

68

Střídání Česko: ze hřiště odešel Tomáš Galásek, nahradil ho Marek Matějovský

70

Počet diváků 12 500 (25 % z kapacity 50 093)

71

Žlutou kartu dostal Radoslav Kováč (Česko)

72

Do rychlého brejku se dostal Kulič, brankář Vandenbussche mu však včasným vyběhnutím skazil útočnou akci.

73

Střídání Belgie: ze hřiště odešel Maarten Martens, nahradil ho Kevin Vandenbergh

74

Žlutou kartu dostal Koen Daerden (Belgie)

75

Marek Kulič (Česko) vstřelil gól. Belgie - Česko 0:2
Na spolupráci z Mladé Boleslavi si vzpomněli Matějovský s Kuličem. Prvně jmenovaný vyslal na hranici ofsajdu pěknou kolmici, Kulič pak vše zakončil tvrdou ránou k bližší tyči.

78

Na nerovném terénu teď Van Damme nezpracoval jednoduchý balon, utekl mu za postranní čáru.

80

Z levé strany poslal po zemi míč před bránu Pudil. Tam číhal Koller, ale v tísni míč mezi tři tyče nedostal.

82

Zahraje se i David Lafata, který se už připravuje u postranní čáry.

84

Známkujte výkony českých hráčů ZDE.

85

Z pravé centry dokázal odcentrovat Defour, u zadní tyče odhlavičkoval Ujfaluši.

86
Červená karta

Červenou kartu dostal Anthony Vanden Borre (Belgie)
Za stažení Kuliče, který by postupoval sám na bránu.

87

Střídání Česko: ze hřiště odešel Jan Koller, nahradil ho David Lafata

89

Z levé strany poslal centr přímo na Plašilovu nohu Jankulovski, rána z voleje českého záložníka však byla zblokována.

90

Nastavují se dvě minuty.

90

Centr z pravé strany vracel před bránu Pudil, Kulič byl však v tísni a dokázal vyslat pouze slabou střelu. Tu Vandenbussche chytil.