Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Divácké statistiky

HET liga 2017/2018

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium11. koloCelá sezóna
Diváci celkem47881488039
Průměr na zápas59855809
Zápas s nejvyšší návštěvou1406719084
Zápas s nejnižší návštěvou13321332
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha10973110973190844883
2SK Slavia Praha10246010246190844586
3FC Viktoria Plzeň953918671171343098
4FC Baník Ostrava725006590130563359
5Bohemians Praha 1905646975881167243360
6FC Slovan Liberec593575396140672813
7FK Teplice569175174110972477
8SK Sigma Olomouc511555115101353043
91. FC Slovácko501504559116961332
10Fastav Zlín49871498791282950
11Zbrojovka Brno482075356107402831
12MFK Karviná46774425293202813
13FK Mladá Boleslav455744143109112477
14FC Vysočina Jihlava436773970101122215
15FK Jablonec43064391462152215
16Dukla Praha36553406196241332
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha65271130541908410112
2AC Sparta Praha6284812569171347974
3FC Viktoria Plzeň6074610124107409128
4FC Baník Ostrava372737454130565617
5FC Slovan Liberec29148582999003895
6Fastav Zlín26526442155643846
7Zbrojovka Brno26346526980263018
8FK Teplice25139418946523746
91. FC Slovácko22487449761153895
10MFK Karviná21406356745862813
11Bohemians Praha 190521155423148123872
12SK Sigma Olomouc21102527591713657
13FK Mladá Boleslav19817330250002477
14FK Jablonec19738328948832215
15FC Vysočina Jihlava19219320340132462
16Dukla Praha9818327251271332
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha468839376190844883
2Bohemians Praha 1905435427257167243360
3SK Slavia Praha371897437130564586
4FC Baník Ostrava352275871104073359
5FC Viktoria Plzeň346456929171343098
6FK Teplice317786355110972477
7FC Slovan Liberec302095034140672813
8SK Sigma Olomouc300535008101353043
91. FC Slovácko276634610116961332
10Dukla Praha26735445596242462
11FK Mladá Boleslav257575151109113008
12MFK Karviná25368507393203895
13FC Vysočina Jihlava244584891101122215
14Fastav Zlín23345583691282950
15FK Jablonec23326466562154015
16Zbrojovka Brno218615465107402831
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň11110024:333
2.SK Slavia Praha1164116:422
3.SK Sigma Olomouc1164118:822
4.FC Slovan Liberec1162316:1120
5.AC Sparta Praha1153312:718
6.FK Jablonec1145217:1117
7.Bohemians Praha 19051144311:1016
8.FK Teplice1144315:1516
9.Fastav Zlín1142512:1614
10.Dukla Praha1133511:1912
11.FK Mladá Boleslav1132614:1911
12.1. FC Slovácko111649:109
13.MFK Karviná112279:168
14.FC Baník Ostrava1115515:238
15.Zbrojovka Brno112188:217
16.FC Vysočina Jihlava1121810:247


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze