Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divácké statistiky

HET liga 2017/2018

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem439171331111
Průměr na zápas54895546
Zápas s nejvyšší návštěvou1327719084
Zápas s nejnižší návštěvou2841827
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2967349891190844500
2SK Slavia Praha2956829856190843038
3FC Viktoria Plzeň2396557988171342841
4FC Baník Ostrava2086996956150202072
5SK Sigma Olomouc1630125433142971761
6FC Slovan Liberec1606665355140672063
7Bohemians Praha 19051497834992167241905
8Zbrojovka Brno1456634855132772083
91. FC Slovácko1439574798131181017
10Fastav Zlín1388334627134772102
11FK Teplice1365074550110971322
12FK Jablonec125892419612473827
13MFK Karviná121527405096231626
14FK Mladá Boleslav1138413794109111017
15Dukla Praha111982373211123827
16FC Vysočina Jihlava1097893659101121154
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha18646012430190849623
2AC Sparta Praha17087611391171346234
3FC Viktoria Plzeň1436439576116404138
4FC Baník Ostrava1183447889150203916
5SK Sigma Olomouc800525336110282456
6FC Slovan Liberec74892499299002446
71. FC Slovácko67425449561273594
8FK Teplice665624437101422072
9Zbrojovka Brno65021433480262216
10Fastav Zlín62774418458982102
11Bohemians Praha 190561755411750001905
12MFK Karviná53306355348332245
13FK Jablonec48457323054261710
14FC Vysočina Jihlava45995306645002063
15FK Mladá Boleslav43256288350001017
16Dukla Praha4229328197324827
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1258588390190844500
2SK Slavia Praha1092227281170343038
3FC Viktoria Plzeň960126400171342841
4FC Baník Ostrava903556023110872072
5Bohemians Praha 1905880285868167242752
6FC Slovan Liberec857745718140672063
7SK Sigma Olomouc829605530142971761
8Zbrojovka Brno806425376132772083
9FK Jablonec77435516212473827
101. FC Slovácko765325102131181017
11Fastav Zlín760595070134772156
12FK Mladá Boleslav705854705109111391
13FK Teplice699454663110971322
14Dukla Praha696894645111231905
15MFK Karviná68221454896231626
16FC Vysočina Jihlava637944252101121154
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň30206455:2366
2.SK Slavia Praha30178550:1959
3.FK Jablonec30168649:2756
4.SK Sigma Olomouc301510541:2255
5.AC Sparta Praha301411543:2553
6.FC Slovan Liberec301371037:3546
7.Bohemians Praha 1905309111030:2938
8.FK Teplice308101232:4034
9.FK Mladá Boleslav30971431:4334
10.Fastav Zlín30891331:4833
11.Dukla Praha30951632:5532
12.1. FC Slovácko306131123:3231
13.FC Baník Ostrava307101336:4331
14.MFK Karviná30791432:4030
15.FC Vysočina Jihlava30861630:4830
16.Zbrojovka Brno30661820:4324


Najdete na iDNES.cz