Divácké statistiky

Gambrinus liga 2008/2009

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem369701119410
Průměr na zápas46214664
Zápas s nejvyšší návštěvou1756920500
Zápas s nejnižší návštěvou853853
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha2850589501205003752
2AC Sparta Praha2366947889205002022
3FC Baník Ostrava1982066606166022150
4FC Slovan Liberec1421994739175691600
5Zbrojovka Brno1314604382135401150
6FK Mladá Boleslav1304424348155211428
7FC Viktoria Plzeň127595425313068853
8SK Sigma Olomouc124896416394161653
9Dynamo České Budějovice1234574115114251046
10FK Teplice118113393782121622
111. FK Příbram113054376813168986
12FK Viktoria Žižkov112283374211384853
13FK Jablonec10574835247402870
14SK Kladno1001513338112851420
15Fastav Zlín98967329812603930
16FK Bohemians Praha (Střížkov)90497301610523870
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha17901511934201567243
2AC Sparta Praha1295718638205004410
3FC Baník Ostrava1173217821166022460
4SK Sigma Olomouc73552490391563532
5FC Slovan Liberec69401462687002500
6FK Mladá Boleslav61075407150003010
7FC Viktoria Plzeň60085400574252135
8FK Teplice57712384770542020
9Zbrojovka Brno57625384185501150
101. FK Příbram55237368271342120
11FK Viktoria Žižkov5095633975404853
12Dynamo České Budějovice49714331461152341
13FK Jablonec48040320251252022
14Fastav Zlín45155301046582014
15SK Kladno36378242540001570
16FK Bohemians Praha (Střížkov)2857319044500870
Gambrinus liga
MužstvoZVRPSB
1.SK Slavia Praha30188457:2562
2.AC Sparta Praha30168648:2556
3.FC Slovan Liberec301410641:2852
4.SK Sigma Olomouc30139839:3648
5.FK Baumit Jablonec301441243:3746
6.FK Mladá Boleslav301210839:3846
7.FK Teplice301271133:2543
8.FC Viktoria Plzeň301110945:3843
9.FC Baník Ostrava301161338:3639
10.Dynamo České Budějovice30715830:3736
11.Zbrojovka Brno30981332:3635
12.1. FK Příbram30971430:4034
13.FK Bohemians Praha (Střížkov)301041633:4634
14.SK Kladno30871521:4131
15.Fastav Zlín30781526:4929
16.FK Viktoria Žižkov30571827:4522

Najdete na iDNES.cz