Divácké statistiky

Gambrinus liga 2006/2007

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem419631173869
Průměr na zápas52454891
Zápas s nejvyšší návštěvou1910220565
Zápas s nejnižší návštěvou16201620
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2953209844205653455
2FC Slovan Liberec1802026006185572018
3FC Baník Ostrava1785975953170531808
4SK Slavia Praha1698985663205652008
5FK SIAD Most1470404901191021790
6SK Sigma Olomouc1397914659111232267
7FK Mladá Boleslav1386184620141161808
81. FC Brno137831459486211620
9FC Viktoria Plzeň133697445678251758
101. FC Slovácko128253427565052102
11Dynamo České Budějovice127026423494021948
12FK Teplice1257274190121021810
13FK Jablonec 971171093903117411670
14FK Marila Příbram116300387694371620
15SK Kladno1084743615148052040
16Tescoma Zlín103855346185211670
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha17772211848205654405
2FC Slovan Liberec95415636187005180
3FC Baník Ostrava942296281170531808
4SK Sigma Olomouc804235361111233405
5FK SIAD Most74076493875012562
6FC Viktoria Plzeň72518483478253037
71. FC Brno70922472872152550
8SK Slavia Praha707814718143732008
91. FC Slovácko67642450965053003
10FK Mladá Boleslav66019440150002390
11Dynamo České Budějovice59913399466781948
12FK Jablonec 9755950373062151800
13FK Teplice55467369770602290
14FK Marila Příbram54165361173651620
15SK Kladno40840272240002040
16Tescoma Zlín37787251946721670
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1175987839170533455
2SK Slavia Praha991176607205652276
3FC Slovan Liberec847875652185572018
4FC Baník Ostrava843685624148142305
5FK SIAD Most729644864191021790
6FK Mladá Boleslav725994839141161808
7FK Teplice702604684121021810
8SK Kladno676344508148052435
9Dynamo České Budějovice67113447494022008
101. FC Brno66909446086211620
11Tescoma Zlín66068440485212200
12FK Marila Příbram62135414294371775
13FC Viktoria Plzeň61179407868921758
14FK Jablonec 97611594077117411670
151. FC Slovácko60611404061922102
16SK Sigma Olomouc59368395755302267
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Sparta30188444:2062
2.Slavia30177644:2358
3.M.Boles.30177648:2758
4.Liberec301610444:2258
5.Brno301371034:3246
6.Plzeň301210835:2946
7.Ostrava301210843:3346
8.Teplice301191044:3942
9.Jablonec309111031:3238
10.Č.Buděj.30971428:4634
11.Kladno307101323:3731
12.Most30516931:4131
13.Zlín305121321:3427
14.Olomouc30681629:4326
15.Příbram303121515:3721
16.Slovácko303101720:3919


Najdete na iDNES.cz