Divácké statistiky

Gambrinus liga 2005/2006

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem31404980633
Průměr na zápas39254085
Zápas s nejvyšší návštěvou850020318
Zápas s nejnižší návštěvou626580
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2060746869203182100
2FK Teplice1488864962156201412
3FC Slovan Liberec1484404948146761420
4SK Slavia Praha1434434781203181590
5FC Baník Ostrava1402114673122851955
6Baník Most1341484471117291880
7FK Mladá Boleslav126965423286501280
81. FC Slovácko123260410868281535
9SK Sigma Olomouc119620398784041427
10FC Viktoria Plzeň109888366279681640
111. FK Příbram100888336272621268
12Zbrojovka Brno9876432926792580
13FK Baumit Jablonec9545731816088735
14Tescoma Zlín9454431517007626
15FC Vysočina Jihlava8575928586672580
16FK Chmel Blšany8491928306758626
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1081677211203183039
2FC Slovan Liberec83723558185004220
3Baník Most809785398117292492
4FK Teplice769835132156201427
51. FC Slovácko74699497968283270
6FK Mladá Boleslav69313462086503176
7FC Baník Ostrava68838458974362590
8SK Sigma Olomouc67607450784043353
9FC Viktoria Plzeň61766411779682632
10SK Slavia Praha573563823145421590
111. FK Příbram52040346972621268
12FK Baumit Jablonec44212294736902150
13Zbrojovka Brno41743278245251520
14Tescoma Zlín36508243340591420
15FC Vysočina Jihlava3054420363859580
16FK Chmel Blšany2615617432300626
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha979076527156202100
2SK Slavia Praha860875739203182148
3FK Teplice719034793117291412
4FC Baník Ostrava713734758122851955
5FC Slovan Liberec647174314146761420
6FK Chmel Blšany58763391767581268
7Tescoma Zlín5803638697007626
8FK Mladá Boleslav57652384385001280
9Zbrojovka Brno5702138016792580
10FC Vysočina Jihlava55215368166721735
11Baník Most53170354477821880
12SK Sigma Olomouc52013346761271427
13FK Baumit Jablonec5124534166088735
141. FK Příbram48848325657701707
151. FC Slovácko48561323750531535
16FC Viktoria Plzeň48122320855691640
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Liberec301611343:2259
2.M.Boles.30166850:3654
3.Slavia30159656:3454
4.Teplice301216238:2452
5.Sparta301361143:3945
6.Ostrava3010101035:3240
7.Slovácko309111029:2838
8.Jablonec301071335:3937
9.Olomouc301071334:4437
10.Most301061434:4136
11.Zlín308111127:3335
12.Brno30714935:3635
13.Příbram308101236:3634
14.Plzeň307101330:4331
15.Jihlava306111320:3629
16.Blšany305111422:4426


Najdete na iDNES.cz