Divácké statistiky

Gambrinus liga 2001/2002

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem305311133325
Průměr na zápas38164722
Zápas s nejvyšší návštěvou932116300
Zápas s nejnižší návštěvou19571200
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2048576828138143115
2FC Baník Ostrava1881186270131261200
31. FC Brno1711375704163001800
4FC Slovan Liberec153578511993212320
5Bohemians 19051528205094102452320
6SK Sigma Olomouc1421024736114262238
7SK Slavia Praha1410014700126861665
8FK Marila Příbram1380084600112001200
9FK Viktoria Žižkov1360964536163001527
10FK Teplice135587451985511665
11FC Hradec Králové1346784489131261837
12Slezský FC Opava1276354254138141734
13FK Jablonec 971242264140122441527
141. FC Slovácko1105103683101141753
151.FK Drnovice104504348372411832
16FK Chmel Blšany1017933393102511800
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Baník Ostrava1201088007131263893
21. FC Brno978906526163001957
3AC Sparta Praha912046080126863115
4SK Sigma Olomouc843965626114263776
5Slezský FC Opava793995293138142220
6FK Teplice78317522183252829
7FC Slovan Liberec76962513076003637
8Bohemians 1905743064953102452320
9FC Hradec Králové674474496118273068
10FK Marila Příbram67193447998201200
11FK Viktoria Žižkov57830385578561527
12FK Jablonec 9757510383478202110
13SK Slavia Praha549003660101231665
141.FK Drnovice46299308658691832
151. FC Slovácko40514270035281753
16FK Chmel Blšany39050260347001800
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1136537576138143148
2SK Slavia Praha861015740126862490
3Bohemians 1905785145234101062509
4FK Viktoria Žižkov782665217163002395
5FC Slovan Liberec76616510793212320
61. FC Brno732474883114261800
7FK Marila Příbram708154721112001832
81. FC Slovácko699964666101142514
9FC Baník Ostrava68010453488341200
10FC Hradec Králové672314482131261837
11FK Jablonec 97667164447122441527
12FK Chmel Blšany627434182102512279
131.FK Drnovice58205388072412110
14SK Sigma Olomouc57706384783252238
15FK Teplice57270381885511665
16Slezský FC Opava48236321552141734
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Liberec30197455:2664
2.Sparta30203755:1963
3.Žižkov30196542:2063
4.Bohem.301461040:3548
5.Slavia301211745:3447
6.Ostrava301281043:3644
7.Teplice301251337:4141
8.Brno3010101034:4240
9.Jablonec3010101035:3340
10.Olomouc309101129:3137
11.Slovácko301061431:3836
12.Hradec30981328:4235
13.Příbram30971427:3934
14.Blšany30851735:5129
15.Drnovice30751831:4526
16.Opava30532223:5818


Najdete na iDNES.cz