Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Peru

ZeměPeru
Rok založení1922
Barvybílá a červená
Největší úspěchčtvrtfinále MS 1970
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Pedro GalleseVeracruz (Mexiko)23.4.1990410
12Carlos CácedaDeportivo Municipal (Peru)27.9.199160
21José CarvalloUTC Cajamarca (Peru)1.3.198660
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Alberto RodríguezFC Junior (Kolumbie)31.3.1984760
3Aldo CorzoUniversitario de Deportes (Peru)20.5.1989260
4Anderson SantamaríaPuebla (Mexiko)10.1.199280
5Miguel AraujoAlianza Lima (Peru)24.10.199480
6Miguel TraucoFlamengo (Brazílie)25.8.1992300
15Christian RamosVeracruz (Mexiko)4.11.1988713
17Luis AdvínculaLobos (Mexiko)2.3.1990700
22Nilson LoyolaFBC Melgar (Peru)26.10.199430
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Paolo HurtadoGuimaraes (Portugalsko)27.7.1990343
8Christian CuevaSao Paulo (Brazílie)23.11.1991498
13Renato TapiaFeyenoord Rotterdam (Nizozemsko)28.7.1995353
16Wilder CartagenaVeracruz (Mexiko)23.9.199440
19Yosimar YotúnOrlando Pirates (JAR)7.4.1990752
23Pedro AquinoLobos (Mexiko)13.4.1995170
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9José Paulo GuerreroFlamengo (Brazílie)1.1.19849135
10Jefferson FarfánLokomotiv Moskva (Rusko)26.10.19848625
11Raúl RuidíazMonacras (Mexiko)25.7.1990324
14Andy PoloPortland Timbers (USA)29.9.1994171
18André CarrilloWatford (Anglie)14.6.1991496
20Edison FloresAalborg (Dánsko)14.5.1994339
hlavní trenér
JménoNarozen
Ricardo Gareca10.2.1958
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz