Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Peru

ZeměPeru
Rok založení1922
Barvybílá a červená
Největší úspěchčtvrtfinále MS 1970
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Pedro GalleseVeracruz (Mexiko)23.4.1990390
12Carlos CácedaDeportivo Municipal (Peru)27.9.199160
21José CarvalloUTC Cajamarca (Peru)1.3.198660
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Alberto RodríguezFC Junior (Kolumbie)31.3.1984750
3Aldo CorzoUniversitario de Deportes (Peru)20.5.1989260
4Anderson SantamaríaPuebla (Mexiko)10.1.199260
5Miguel AraujoAlianza Lima (Peru)24.10.199480
6Miguel TraucoFlamengo (Brazílie)25.8.1992280
15Christian RamosVeracruz (Mexiko)4.11.1988693
17Luis AdvínculaLobos (Mexiko)2.3.1990680
22Nilson LoyolaFBC Melgar (Peru)26.10.199430
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Paolo HurtadoGuimaraes (Portugalsko)27.7.1990333
8Christian CuevaSao Paulo (Brazílie)23.11.1991478
13Renato TapiaFeyenoord Rotterdam (Nizozemsko)28.7.1995343
16Wilder CartagenaVeracruz (Mexiko)23.9.199430
19Yosimar YotúnOrlando Pirates (JAR)7.4.1990732
23Pedro AquinoLobos (Mexiko)13.4.1995150
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9José Paulo GuerreroFlamengo (Brazílie)1.1.19848934
10Jefferson FarfánLokomotiv Moskva (Rusko)26.10.19848525
11Raúl RuidíazMonacras (Mexiko)25.7.1990314
14Andy PoloPortland Timbers (USA)29.9.1994171
18André CarrilloWatford (Anglie)14.6.1991475
20Edison FloresAalborg (Dánsko)14.5.1994319
hlavní trenér
JménoNarozen
Ricardo Gareca10.2.1958

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz