Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Kolumbie

ZeměKolumbie
Rok založení1925
Barvyžlutá a modrá
Největší úspěchosmifinále MS 1990, 1x mistr Jižní Ameriky (2001)
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1David OspinaArsenal (Anglie)31.8.1988870
12Camilo VargasAtlético Nacional (Kolumbie)9.1.198950
22José Fernando CuadradoOnce Caldas (Kolumbie)1.6.198510
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Cristián ZapataAC Milán (Itálie)30.9.1986552
3Óscar MurilloPachuca (Mexiko)18.4.1988140
4Santiago AriasEindhoven (Nizozemsko)13.1.1992420
13Yerry MinaBarcelona (Španělsko)23.9.1994123
17Johan MojicaRayo Vallecano (Španělsko)21.8.199251
18Farid DíazOlimpia Asunción (Paraguay)20.7.1983130
23Davinson SánchezTottenham (Anglie)12.6.1996100
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
5Willmar BarriosBoca Juniors (Argentina)16.10.1993110
6Carlos SánchezFiorentina (Itálie)6.2.1986860
8Abel AguilarDeportivo Cali (Uruguay)6.1.1985707
10James RodríguezBayern Mnichov (Německo)12.7.19916421
11Juan Guillermo CuadradoJuventus (Itálie)26.5.1988717
15Mateus UribeAmérica (Mexiko)21.3.199180
16Jefferson LermaGetafe (Španělsko)25.10.199460
20Juan Fernando QuinteroFC Porto (Portugalsko)19.1.1993163
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Carlos BaccaAC Milán (Itálie)8.9.19864614
9Radamel FalcaoMonako (Francie)10.2.19867429
14Luis MurielSevilla (Španělsko)18.4.1991182
19Miguel BorjaPalmeiras (Brazílie)26.1.199372
21José IzquierdoBrighton (Anglie)7.7.199261
hlavní trenér
JménoNarozen
José Pekerman3.9.1949

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz