Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Kolumbie

ZeměKolumbie
Rok založení1925
Barvyžlutá a modrá
Největší úspěchosmifinále MS 1990, 1x mistr Jižní Ameriky (2001)
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1David OspinaArsenal (Anglie)31.8.1988900
12Camilo VargasAtlético Nacional (Kolumbie)9.1.198950
22José Fernando CuadradoOnce Caldas (Kolumbie)1.6.198510
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Cristián ZapataAC Milán (Itálie)30.9.1986562
3Óscar MurilloPachuca (Mexiko)18.4.1988140
4Santiago AriasEindhoven (Nizozemsko)13.1.1992450
13Yerry MinaBarcelona (Španělsko)23.9.1994156
17Johan MojicaRayo Vallecano (Španělsko)21.8.199281
18Farid DíazOlimpia Asunción (Paraguay)20.7.1983130
23Davinson SánchezTottenham (Anglie)12.6.1996130
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
5Willmar BarriosBoca Juniors (Argentina)16.10.1993130
6Carlos SánchezFiorentina (Itálie)6.2.1986880
8Abel AguilarDeportivo Cali (Uruguay)6.1.1985717
10James RodríguezBayern Mnichov (Německo)12.7.19916621
11Juan Guillermo CuadradoJuventus (Itálie)26.5.1988748
15Mateus UribeAmérica (Mexiko)21.3.1991110
16Jefferson LermaGetafe (Španělsko)25.10.199490
20Juan Fernando QuinteroFC Porto (Portugalsko)19.1.1993193
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Carlos BaccaAC Milán (Itálie)8.9.19864814
9Radamel FalcaoMonako (Francie)10.2.19867730
14Luis MurielSevilla (Španělsko)18.4.1991202
19Miguel BorjaPalmeiras (Brazílie)26.1.199382
21José IzquierdoBrighton (Anglie)7.7.199261
hlavní trenér
JménoNarozen
José Pekerman3.9.1949

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Uruguay35:09
2.Rusko38:46
3.S.Arábie32:73
4.Egypt32:60
Skupina B
1.Španěl.36:55
2.Portug.35:45
3.Írán32:24
4.Maroko32:41
Skupina C
1.Francie33:17
2.Dánsko32:15
3.Peru32:23
4.Austr.32:51
Skupina D
1.Chorvat.37:19
2.Argent.33:54
3.Nigérie33:43
4.Island32:51
Skupina E
1.Brazílie35:17
2.Švýcar.35:45
3.Srbsko32:43
4.Kostar.32:51
Skupina F
1.Švédsko35:26
2.Mexiko33:46
3.J.Korea33:33
4.Německo32:43
Skupina G
1.Belgie39:29
2.Anglie38:36
3.Tunisko35:83
4.Panama32:110
Skupina H
1.Kolumbie35:26
2.Japon.34:44
3.Senegal34:44
4.Polsko32:53


Najdete na iDNES.cz