Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Panama

ZeměPanama
Největší úspěchpostup na MS 2018 do Ruska
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Jaime PenedoDinamo Bukurešť (Rumunsko)26.9.19811320
12José CalderónChorrillo (Panama)14.8.1985310
22Álex RodríguezSan Francisco (Panama)5.8.199060
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Michael Amir MurilloNew York Red Bulls (USA)5.8.1990232
3Hárold CummingsSan Jose (USA)1.3.1992520
4Fidel EscobarNew York Red Bulls (USA)9.1.1995241
5Román TorresSeattle Sounders (USA)20.3.198611210
13Adolfo MachadoHouston (USA)14.2.1985761
15Éric DavisDunajská Streda (Slovensko)31.3.1991390
17Luis OvalleOlimpia (Honduras)7.9.1988250
23Felipe BaloyCSD Municipal (Guatemala)24.2.19811023
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Gabriel GómezAtlético Bucaramanga (Kolumbie)29.5.198414512
8Édgar BárcenasCafetaleros de Tapachula (Mexiko)23.10.1993300
10Ismael DíazLa Coruňa (Španělsko)12.5.1997132
11Armando CooperUniversidad de Chile (Chile)26.11.1987997
14Valentín PimentelCD Plaza Amador (Panama)30.5.1991231
19Ricardo ÁvilaGent (Belgie)4.2.199750
20Aníbal GodoySan Jose (USA)10.2.1990902
21José Luis RodríguezGent (Belgie)19.6.199830
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Blas PérezCSD Municipal (Guatemala)13.3.198111943
9Gabriel TorresHuachipato (Chile)31.10.19887315
16Abdiel ArroyoAlajuelense (Kostarika)13.12.1993335
18Luis TejadaSport Boys (Peru)28.3.198210643
hlavní trenér
JménoNarozen
Hernán Gómez3.2.1956

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz