Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Rusko

ZeměRusko
Rok založení1918
Barvybílá
Největší úspěchčtvrté na MS 1966, mistr Evropy 1960, vítěz OH 1956 a 1988
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Igor AkinfejevCSKA Moskva (Rusko)8.4.19861110
12Andrej LuňovZenit Petrohrad (Rusko)13.11.199530
20Vladimir GabulovBruggy (Belgie)19.10.1983100
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Mário FernandesCSKA Moskva (Rusko)19.9.1990101
3Ilja KutěpovSpartak Moskva (Rusko)29.7.199370
4Sergej IgnaševičCSKA Moskva (Rusko)14.7.19791278
5Andrej SemjonovAchmat Groznyj (Rusko)24.3.198960
13Fjodor KudrjašovRubin Kazaň (Rusko)5.4.1987230
14Vladimir GranatRubin Kazaň (Rusko)22.5.1987131
23Igor SmolnikovZenit Petrohrad (Rusko)8.8.1988280
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Denis ČeryševVillarreal (Španělsko)26.12.1990164
7Daler KuzjajevZenit Petrohrad (Rusko)15.1.1993110
8Jurij GazinskijFK Krasnodar (Rusko)20.7.1989101
9Alan DzagojevCSKA Moskva (Rusko)17.6.1990599
11Roman ZobninSpartak Moskva (Rusko)11.2.1994170
16Anton MirančukLokomotiv Moskva (Rusko)17.10.199560
17Aleksandr GolovinCSKA Moskva (Rusko)30.5.1996233
18Jurij ŽirkovZenit Petrohrad (Rusko)20.8.1983872
19Alexandr SamedovSpartak Moskva (Rusko)19.7.1984537
21Alexander JerochinZenit Petrohrad (Rusko)13.10.1989190
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
10Fjodor SmolovFK Krasnodar (Rusko)9.2.19903712
15Alexej MirančukLokomotiv Moskva (Rusko)17.10.1995194
22Arťom DzjubaArsenal Tula (Rusko)22.8.19882814
hlavní trenér
JménoNarozen
Stanislav Čerčesov2.9.1963
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz