Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Rusko

ZeměRusko
Rok založení1918
Barvybílá
Největší úspěchčtvrté na MS 1966, mistr Evropy 1960, vítěz OH 1956 a 1988
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Igor AkinfejevCSKA Moskva (Rusko)8.4.19861080
12Andrej LuňovZenit Petrohrad (Rusko)13.11.199530
20Vladimir GabulovBruggy (Belgie)19.10.1983100
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Mário FernandesCSKA Moskva (Rusko)19.9.199070
3Ilja KutěpovSpartak Moskva (Rusko)29.7.199370
4Sergej IgnaševičCSKA Moskva (Rusko)14.7.19791248
5Andrej SemjonovAchmat Groznyj (Rusko)24.3.198960
13Fjodor KudrjašovRubin Kazaň (Rusko)5.4.1987200
14Vladimir GranatRubin Kazaň (Rusko)22.5.1987121
23Igor SmolnikovZenit Petrohrad (Rusko)8.8.1988270
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Denis ČeryševVillarreal (Španělsko)26.12.1990133
7Daler KuzjajevZenit Petrohrad (Rusko)15.1.199380
8Jurij GazinskijFK Krasnodar (Rusko)20.7.198981
9Alan DzagojevCSKA Moskva (Rusko)17.6.1990589
11Roman ZobninSpartak Moskva (Rusko)11.2.1994140
16Anton MirančukLokomotiv Moskva (Rusko)17.10.199560
17Aleksandr GolovinCSKA Moskva (Rusko)30.5.1996213
18Jurij ŽirkovZenit Petrohrad (Rusko)20.8.1983862
19Alexandr SamedovSpartak Moskva (Rusko)19.7.1984507
21Alexander JerochinZenit Petrohrad (Rusko)13.10.1989170
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
10Fjodor SmolovFK Krasnodar (Rusko)9.2.19903412
15Alexej MirančukLokomotiv Moskva (Rusko)17.10.1995184
22Arťom DzjubaArsenal Tula (Rusko)22.8.19882513
hlavní trenér
JménoNarozen
Stanislav Čerčesov2.9.1963

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz