Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Belgie

ZeměBelgie
Rok založení1895
Barvyčervená
Největší úspěch4. na MS 1986, vítěz OH 1920
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Thibaut CourtoisChelsea (Anglie)11.5.1992590
12Simon MignoletLiverpool (Anglie)6.3.1988210
13Koen CasteelsWolfsburg (Německo)25.6.199200
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Toby AlderweireldTottenham (Anglie)2.3.1989783
3Thomas VermaelenBarcelona (Španělsko)14.11.1985661
4Vincent KompanyManchester City (Anglie)10.4.1986774
5Jan VertonghenTottenham (Anglie)24.4.19871038
15Thomas MeunierPaříž SG (Francie)12.9.1991265
20Dedryck BoyataCeltic (Skotsko)28.11.199080
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Axel WitselQuanjian Tianjin (Čína)12.1.1989919
7Kevin De BruyneManchester City (Anglie)28.6.19916314
8Marouane FellainiManchester U. (Anglie)22.11.19878217
10Eden HazardChelsea (Anglie)7.1.19918722
11Yannick CarrascoDalian Yifang (Čína)4.9.1993275
16Thorgan HazardMönchengladbach (Německo)29.3.1993121
17Youri TielemansMonako (Francie)7.5.199790
18Adnan JanuzajSan Sebastian (Španělsko)5.2.199580
19Moussa DembéléTottenham (Anglie)16.7.1987775
23Leander DendonckerAnderlecht (Belgie)15.4.199550
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Romelu LukakuManchester U. (Anglie)13.5.19937038
14Dries MertensNeapol (Itálie)6.5.19877015
21Michy BatshuayiDortmund (Německo)2.10.1993167
22Nacer ChadliWest Bromwich (Anglie)2.8.1989465
hlavní trenér
JménoNarozen
Roberto Martínez13.7.1973

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz