Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Japonsko

ZeměJaponsko
Rok založení1921
Barvymodrá a bílá
Největší úspěchúčast v osmifinále MS 2002 a 2010, mistr Asie (1992, 2000, 2004, 2011)
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Eidži KawašimaMéty (Francie)20.3.1983850
12Masaki HigašigučiGamba Osaka (Japonsko)12.5.198650
23Kosuke NakamuraKashiwa Reysol (Korea)27.2.199540
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Naomiči UedaKashima Antlers (Japonsko)24.10.199440
3Gen ŠodžiKashima Antlers (Japonsko)11.12.1992131
5Juto NagatomoGalatasaray (Turecko)12.9.19861063
6Wataru EndoUrawa (Japonsko)9.2.1993120
19Hiroki SakaiMarseille (Francie)12.4.1990440
20Tomoaki MakinoUrawa (Japonsko)11.5.1987324
21Gotoku SakaiHamburk (Německo)14.3.1991410
22Maja JošidaSouthampton (Anglie)24.8.19888310
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
4Keisuke HondaPachuca (Mexiko)13.6.19869636
7Gaku ŠibasakiGetafe (Španělsko)28.5.1992193
8Genki HaragučiDüsseldorf (Německo)9.5.1991346
10Šindži KagawaDortmund (Německo)17.3.19899331
11Takaši UsamiDüsseldorf (Německo)6.5.1992243
14Takaši InuiEibar (Španělsko)2.6.1988284
16Hotaru JamagučiCerezo Osaka (Japonsko)6.10.1990432
17Makoto HasebeFrankfurt (Německo)18.1.19841112
18Rjota ÓšimaKawasaki (Japonsko)23.1.199350
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Šindži OkazakiLeicester (Anglie)16.4.198611450
13Jošinori MutoMohuč (Německo)15.7.1992242
15Juja OsakoKöln (Německo)18.5.1990308
hlavní trenér
JménoNarozen
Akira Nišino7.4.1955

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz