Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Mexiko

ZeměMexiko
Rok založení1927
Barvyzelená a bílá
Největší úspěchčtvrtfinále MS 1970 a 1986, olympijské zlato 2012
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1José CoronaCruz Azul (Mexiko)26.1.1981520
12Alfredo TalaveraToluca (Mexiko)18.9.1982270
13Guillermo OchoaStandard Lutych (Belgie)13.7.1985980
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Hugo AyalaTigres de la UANL (Mexiko)31.3.1987451
3Carlos SalcedoFrankfurt (Německo)29.9.1993250
4Rafael MárquezGuadalajara (Mexiko)13.2.197914819
5Érick GutiérrezPachuca (Mexiko)15.6.199590
7Miguel LayúnSevilla (Španělsko)25.6.1988686
15Héctor MorenoSan Sebastian (Španělsko)17.1.1988953
21Edson ÁlvarezAmérica (Mexiko)24.10.1997171
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Jonathan Dos SantosLA Galaxy (USA)26.4.1990330
8Marco FabiánCruz Azul (Mexiko)26.7.1989409
10Giovani Dos SantosLA Galaxy (USA)11.5.198910619
16Héctor HerreraFC Porto (Portugalsko)19.4.1990705
17Jesús CoronaFC Porto (Portugalsko)6.1.1993377
18Andrés GuardadoBetis Sevilla (Španělsko)28.9.198614925
20Javier AquinoTigres de la UANL (Mexiko)11.2.1990530
22Hirving LozanoEindhoven (Nizozemsko)30.7.1995328
23Jesús GallardoUNAM Pumas (Mexiko)15.8.1994270
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Raúl JiménezWolverhampton (Anglie)5.5.19916513
11Carlos VelaLos Angeles FC (USA)1.3.19897219
14Javier HernándezWest Ham (Anglie)1.6.198810650
19Oribe PeraltaAmérica (Mexiko)12.1.19846826
hlavní trenér
JménoNarozen
Juan Carlos Osorio8.6.1961
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz