Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Mexiko

ZeměMexiko
Rok založení1927
Barvyzelená a bílá
Největší úspěchčtvrtfinále MS 1970 a 1986, olympijské zlato 2012
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1José CoronaCruz Azul (Mexiko)26.1.1981520
12Alfredo TalaveraToluca (Mexiko)18.9.1982270
13Guillermo OchoaStandard Lutych (Belgie)13.7.1985950
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Hugo AyalaTigres de la UANL (Mexiko)31.3.1987441
3Carlos SalcedoFrankfurt (Německo)29.9.1993220
4Rafael MárquezGuadalajara (Mexiko)13.2.197914619
5Érick GutiérrezPachuca (Mexiko)15.6.199590
7Miguel LayúnSevilla (Španělsko)25.6.1988656
15Héctor MorenoSan Sebastian (Španělsko)17.1.1988933
21Edson ÁlvarezAmérica (Mexiko)24.10.1997141
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Jonathan Dos SantosLA Galaxy (USA)26.4.1990320
8Marco FabiánCruz Azul (Mexiko)26.7.1989399
10Giovani Dos SantosLA Galaxy (USA)11.5.198910519
16Héctor HerreraFC Porto (Portugalsko)19.4.1990675
17Jesús CoronaFC Porto (Portugalsko)6.1.1993357
18Andrés GuardadoBetis Sevilla (Španělsko)28.9.198614625
20Javier AquinoTigres de la UANL (Mexiko)11.2.1990530
22Hirving LozanoEindhoven (Nizozemsko)30.7.1995298
23Jesús GallardoUNAM Pumas (Mexiko)15.8.1994240
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Raúl JiménezBenfica (Portugalsko)5.5.19916413
11Carlos VelaLos Angeles FC (USA)1.3.19896918
14Javier HernándezWest Ham (Anglie)1.6.198810349
19Oribe PeraltaAmérica (Mexiko)12.1.19846726
hlavní trenér
JménoNarozen
Juan Carlos Osorio8.6.1961

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz