Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Nigérie

ZeměNigérie
Rok založení1945
Největší úspěchosmifinále MS 1994, 1998 a 2014, vítěz OH 1996
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Ikechukwu EzenwaEnyimba Aba (Nigérie)16.10.1988240
16Daniel AkpeyiChippa United (JAR)3.8.198670
23Francis Odinaka UzohoLa Coruňa (Španělsko)28.10.199890
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Bryan Iladapo IdowuPerm (Rusko)18.5.199281
3Elderson Uwa EchiéjiléMonako (Francie)20.1.1998623
5William Troost-EkongBursaspor (Turecko)1.9.1993251
6Leon Aderemi BalogunBrighton (Anglie)28.6.1988220
12Shehu AbdullahiBursaspor (Turecko)12.3.1993260
20Chidozie Collins AwaziemFC Porto (Portugalsko)1.1.199740
21Tyronne EbuehiBenfica (Portugalsko)16.12.199580
22Kenneth OmeruoChelsea (Anglie)17.10.1993410
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
4Onyinye Wilfred NdidiLeicester (Anglie)16.12.1996200
8Oghenekaro Peter EteboFeirense (Portugalsko)9.11.1995171
10John Obi MikelTchien-ťin Teda (Čína)22.4.1987886
11Victor MosesChelsea (Anglie)12.12.19903712
15Joel Chukwuma ObiFC Turín (Itálie)22.5.1991170
17Ogenyi OnaziTrabzonspor (Turecko)25.12.1992521
19John OguHapoel Beer Ševa (Izrael)20.4.1988202
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Ahmed MusaLeicester (Anglie)14.10.19927515
9Odion IghaloChangchun Yatai (Čína)16.6.1989224
13Simeon Simy NwankwoCrotone (Itálie)7.5.199240
14Kelechi IheanachoLeicester (Anglie)3.10.1996218
18Alex IwobiArsenal (Anglie)3.5.1996225
hlavní trenér
JménoNarozen
Gernot Rohr28.6.1953
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz