Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Nigérie

ZeměNigérie
Rok založení1945
Největší úspěchosmifinále MS 1994, 1998 a 2014, vítěz OH 1996
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Ikechukwu EzenwaEnyimba Aba (Nigérie)16.10.1988240
16Daniel AkpeyiChippa United (JAR)3.8.198670
23Francis Odinaka UzohoLa Coruňa (Španělsko)28.10.199870
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Bryan Iladapo IdowuPerm (Rusko)18.5.199261
3Elderson Uwa EchiéjiléMonako (Francie)20.1.1998623
5William Troost-EkongBursaspor (Turecko)1.9.1993231
6Leon Aderemi BalogunBrighton (Anglie)28.6.1988200
12Shehu AbdullahiBursaspor (Turecko)12.3.1993260
20Chidozie Collins AwaziemFC Porto (Portugalsko)1.1.199740
21Tyronne EbuehiBenfica (Portugalsko)16.12.199570
22Kenneth OmeruoChelsea (Anglie)17.10.1993390
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
4Onyinye Wilfred NdidiLeicester (Anglie)16.12.1996180
8Oghenekaro Peter EteboFeirense (Portugalsko)9.11.1995151
10John Obi MikelTchien-ťin Teda (Čína)22.4.1987866
11Victor MosesChelsea (Anglie)12.12.19903511
15Joel Chukwuma ObiFC Turín (Itálie)22.5.1991170
17Ogenyi OnaziTrabzonspor (Turecko)25.12.1992521
19John OguHapoel Beer Ševa (Izrael)20.4.1988202
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Ahmed MusaLeicester (Anglie)14.10.19927313
9Odion IghaloChangchun Yatai (Čína)16.6.1989204
13Simeon Simy NwankwoCrotone (Itálie)7.5.199230
14Kelechi IheanachoLeicester (Anglie)3.10.1996198
18Alex IwobiArsenal (Anglie)3.5.1996205
hlavní trenér
JménoNarozen
Gernot Rohr28.6.1953

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz