Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Soupiska

Německo

ZeměNěmecko
Rok založení1900
Barvybílá a černá
Největší úspěchvítěz MS 1954, 1974, 1990 a 2014
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Kevin TrappPaříž SG (Francie)8.7.199000
12Bernd LenoLeverkusen (Německo)4.3.199250
22Marc-André Ter StegenBarcelona (Španělsko)30.4.1992150
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Benjamin HenrichsLeverkusen (Německo)23.2.199730
3Jonas HectorKöln (Německo)27.5.1990343
4Matthias GinterMönchengladbach (Německo)19.1.1994150
5Mats HummelsBayern Mnichov (Německo)16.12.1988585
16Antonio RüdigerChelsea (Anglie)3.3.1993180
17Nicklas SüleBayern Mnichov (Německo)3.9.199560
18Joshua KimmichBayern Mnichov (Německo)8.2.1995212
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Sami KhediraJuventus (Itálie)4.4.1987707
7Julian DraxlerPaříž SG (Francie)20.9.1993365
8Toni KroosReal Madrid (Španělsko)4.1.19907712
10Mesut ÖzilArsenal (Anglie)15.10.19888521
13Thomas MüllerBayern Mnichov (Německo)13.9.19898637
14Emre CanLiverpool (Anglie)12.1.1994160
15Amin YounesAjax (Nizozemsko)6.8.199342
20Julian BrandtLeverkusen (Německo)2.5.1996111
21Sebastian RudyBayern Mnichov (Německo)28.2.1990220
Leon GoretzkaSchalke 04 (Německo)6.2.199593
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Lars StindlMönchengladbach (Německo)26.8.198873
11Timo WernerRB Lipsko (Německo)6.3.199674
23Mario GomezWolfsburg (Německo)10.7.19857030
hlavní trenér
JménoNarozen
Joachim Löw3.2.1960
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň10100021:330
2.SK Slavia Praha1064015:222
3.SK Sigma Olomouc1164118:822
4.AC Sparta Praha1153312:718
5.FK Jablonec1145217:1117
6.FC Slovan Liberec1052314:1017
7.Bohemians Praha 19051144311:1016
8.FK Teplice1144315:1516
9.Fastav Zlín1042411:1114
10.Dukla Praha1133511:1912
11.1. FC Slovácko111649:109
12.MFK Karviná112279:168
13.FC Baník Ostrava1115515:238
14.FK Mladá Boleslav102269:188
15.Zbrojovka Brno102178:187
16.FC Vysočina Jihlava1121810:247


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze