Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Německo

ZeměNěmecko
Rok založení1900
Barvybílá a černá
Největší úspěchvítěz MS 1954, 1974, 1990 a 2014
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Manuel NeuerBayern Mnichov (Německo)27.3.1986790
12Kevin TrappPaříž SG (Francie)8.7.199030
22Marc-André Ter StegenBarcelona (Španělsko)30.4.1992200
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Marvin PlattenhardtHertha (Německo)26.1.199270
3Jonas HectorKöln (Německo)27.5.1990403
4Matthias GinterMönchengladbach (Německo)19.1.1994180
5Mats HummelsBayern Mnichov (Německo)16.12.1988665
15Niklas SüleBayern Mnichov (Německo)3.9.1995120
16Antonio RüdigerChelsea (Anglie)3.3.1993251
17Jerome BoatengBayern Mnichov (Německo)3.9.1988731
18Joshua KimmichBayern Mnichov (Německo)8.2.1995323
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Sami KhediraJuventus (Itálie)4.4.1987777
7Julian DraxlerPaříž SG (Francie)20.9.1993466
8Toni KroosReal Madrid (Španělsko)4.1.19908613
10Mesut ÖzilArsenal (Anglie)15.10.19889223
11Marco ReusDortmund (Německo)31.5.19893410
14Leon GoretzkaBayern Mnichov (Německo)6.2.1995166
19Sebastian RudyBayern Mnichov (Německo)28.2.1990261
20Julian BrandtLeverkusen (Německo)2.5.1996191
21Ilkay GündoganManchester City (Anglie)24.10.1990274
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Timo WernerRB Lipsko (Německo)6.3.1996178
13Thomas MüllerBayern Mnichov (Německo)13.9.19899438
23Mario GomezWolfsburg (Německo)10.7.19857831
hlavní trenér
JménoNarozen
Joachim Löw3.2.1960
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz