Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Německo

ZeměNěmecko
Rok založení1900
Barvybílá a černá
Největší úspěchvítěz MS 1954, 1974, 1990 a 2014
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Manuel NeuerBayern Mnichov (Německo)27.3.1986770
12Kevin TrappPaříž SG (Francie)8.7.199030
22Marc-André Ter StegenBarcelona (Španělsko)30.4.1992200
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Marvin PlattenhardtHertha (Německo)26.1.199270
3Jonas HectorKöln (Německo)27.5.1990383
4Matthias GinterMönchengladbach (Německo)19.1.1994180
5Mats HummelsBayern Mnichov (Německo)16.12.1988655
15Niklas SüleBayern Mnichov (Německo)3.9.1995110
16Antonio RüdigerChelsea (Anglie)3.3.1993241
17Jerome BoatengBayern Mnichov (Německo)3.9.1988721
18Joshua KimmichBayern Mnichov (Německo)8.2.1995303
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Sami KhediraJuventus (Itálie)4.4.1987767
7Julian DraxlerPaříž SG (Francie)20.9.1993456
8Toni KroosReal Madrid (Španělsko)4.1.19908412
10Mesut ÖzilArsenal (Anglie)15.10.19889123
11Marco ReusDortmund (Německo)31.5.1989329
14Leon GoretzkaSchalke 04 (Německo)6.2.1995156
19Sebastian RudyBayern Mnichov (Německo)28.2.1990251
20Julian BrandtLeverkusen (Německo)2.5.1996171
21Ilkay GündoganManchester City (Anglie)24.10.1990264
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Timo WernerRB Lipsko (Německo)6.3.1996158
13Thomas MüllerBayern Mnichov (Německo)13.9.19899238
23Mario GomezWolfsburg (Německo)10.7.19857631
hlavní trenér
JménoNarozen
Joachim Löw3.2.1960

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz