Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Dánsko

ZeměDánsko
Rok založení1889
Barvyčervená a bílá
Největší úspěchčtvrtfinále na MS 1998, mistr Evropy 1992
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Kasper SchmeichelLeicester (Anglie)5.11.1986370
16Jonas LösslHuddersfield Town (Anglie)1.2.198910
22Frederik RönnowBröndby Kodaň (Dánsko)4.8.199270
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
3Jannik VestergaardMönchengladbach (Německo)3.8.1992161
4Simon KjaerSevilla (Španělsko)26.3.1989803
5Jonas KnudsenIpswich (Anglie)16.9.199230
6Andreas ChristensenChelsea (Anglie)10.4.1996181
13Mathias Jörgensen ZankaHuddersfield Town (Anglie)23.4.1990130
14Henrik DalsgaardBrentford (Anglie)27.7.1989130
17Jens Stryger LarsenUdinese Calcio (Itálie)21.2.1991151
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Michael Krohn-DehliLa Coruňa (Španělsko)6.6.1983596
7William KvistFC Kodaň (Dánsko)24.2.1985812
8Thomas DelaneyWerder Brémy (Německo)3.9.1991294
10Christian EriksenTottenham (Anglie)14.2.19928023
15Viktor FischerFC Kodaň (Dánsko)9.6.1994193
18Lukas LeragerBordeaux (Francie)12.7.199340
19Lasse SchöneAjax (Nizozemsko)27.5.1986383
23Pione SistoCelta Vigo (Španělsko)4.2.1995161
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Nicolai JörgensenFeyenoord Rotterdam (Nizozemsko)15.1.1991338
11Martin BraithwaiteBordeaux (Francie)5.6.1991221
12Kasper DolbergAjax (Nizozemsko)6.10.199761
20Yussuf PoulsenRB Lipsko (Německo)15.6.1994305
21Andreas CorneliusBergamo (Itálie)16.3.1993194
hlavní trenér
JménoNarozen
Aage Hareide23.9.1953

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz