Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Uruguay

ZeměUruguay
Rok založení1900
Barvybleděmodrá a černá
Největší úspěchmistr světa 1930 a 1950
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Fernando MusleraGalatasaray (Turecko)16.6.19861020
12Martín CampaňaIndependiente (Argentina)29.5.198910
23Martín SilvaVasco da Gama (Brazílie)25.3.1983110
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2José María GiménezAtlético Madrid (Španělsko)20.1.1995466
3Diego GodínAtlético Madrid (Španělsko)16.2.19861218
4Guillermo VarelaPeňarol (Uruguay)24.3.199350
13Gastón SilvaIndependiente (Argentina)5.3.1994170
16Maximiliano PereiraFC Porto (Portugalsko)8.6.19841253
19Sebastián CoatesSporting Lisabon (Portugalsko)7.10.1990311
22Martín CáceresLazio Řím (Itálie)7.4.1987814
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
5Carlos SánchezMonterrey (Mexiko)2.12.1984391
6Rodrigo BentancurJuventus (Itálie)25.6.1997120
7Cristian RodríguezPeňarol (Uruguay)30.9.198511011
8Nahitan NándezBoca Juniors (Argentina)28.12.1995170
10Giorgian De ArrascaetaCruzeiro (Brazílie)1.6.1994162
14Lucas TorreiraArsenal (Anglie)11.2.199680
15Matías VecinoInter Milán (Itálie)24.8.1991271
17Diego LaxaltFC Janov (Itálie)7.2.1993100
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
9Luis SuárezBarcelona (Španělsko)24.1.198710353
11Cristhian StuaniFC Girona (Španělsko)12.10.1986435
18Maxi GómezCelta Vigo (Španělsko)14.8.199670
20Jonathan UrretaMonterrey (Mexiko)19.3.199050
21Edinson CavaniPaříž SG (Francie)14.2.198710545
hlavní trenér
JménoNarozen
Oscar Tabárez3.3.1947

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Uruguay35:09
2.Rusko38:46
3.S.Arábie32:73
4.Egypt32:60
Skupina B
1.Španěl.36:55
2.Portug.35:45
3.Írán32:24
4.Maroko32:41
Skupina C
1.Francie33:17
2.Dánsko32:15
3.Peru32:23
4.Austr.32:51
Skupina D
1.Chorvat.37:19
2.Argent.33:54
3.Nigérie33:43
4.Island32:51
Skupina E
1.Brazílie35:17
2.Švýcar.35:45
3.Srbsko32:43
4.Kostar.32:51
Skupina F
1.Švédsko35:26
2.Mexiko33:46
3.J.Korea33:33
4.Německo32:43
Skupina G
1.Belgie39:29
2.Anglie38:36
3.Tunisko35:83
4.Panama32:110
Skupina H
1.Kolumbie35:26
2.Japon.34:44
3.Senegal34:44
4.Polsko32:53


Najdete na iDNES.cz