Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Francie

ZeměFrancie
Rok založení1919
Barvymodrá a bílá
Největší úspěchvítěz MS 1998, 3. na MS 1986 a 1958, 4. na MS 1982, mistr Evropy 1984 a 2000, vítěz OH 1984
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Hugo LlorisTottenham (Anglie)26.12.1986990
16Steve MandandaMarseille (Francie)28.3.1985270
23Alphonse AréolaPaříž SG (Francie)27.2.199300
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Benjamin PavardStuttgart (Německo)28.3.199670
3Presnel KimpembePaříž SG (Francie)13.8.199520
4Raphaël VaraneReal Madrid (Španělsko)25.4.1993432
5Samuel UmtitiBarcelona (Španělsko)14.11.1993202
17Adil RamiMarseille (Francie)27.12.1985351
19Djibril SidibéMonako (Francie)29.7.1992171
21Lucas HernandezAtlético Madrid (Španělsko)14.2.199660
22Benjamin MendyManchester City (Anglie)17.7.199470
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Paul PogbaManchester U. (Anglie)15.3.19935510
8Thomas LemarMonako (Francie)12.11.1995123
11Ousmane DembéléBarcelona (Španělsko)15.5.1997132
12Corentin TolissoBayern Mnichov (Německo)3.8.1994100
13N'Golo KantéChelsea (Anglie)29.3.1991251
14Blaise MatuidiJuventus (Itálie)9.4.1987689
15Steven N'ZonziSevilla (Španělsko)15.12.198840
18Nabil FekirOlympique Lyon (Francie)18.7.1993132
20Florian ThauvinMarseille (Francie)26.1.199340
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Antoine GriezmannAtlético Madrid (Španělsko)21.3.19915521
9Olivier GiroudChelsea (Anglie)30.9.19867531
10Kylian MbappéPaříž SG (Francie)20.12.1998164
hlavní trenér
JménoNarozen
Didier Deschamps15.10.1968

Mistrovství světa 2018

Skupina A
1.Rusko28:16
2.Uruguay22:06
3.Egypt21:40
4.S.Arábie20:60
Skupina B
1.Portug.24:34
2.Španěl.24:34
3.Írán21:13
4.Maroko20:20
Skupina C
1.Dánsko22:14
2.Francie12:13
3.Austr.22:31
4.Peru10:10
Skupina D
1.Chorvat.12:03
2.Argent.11:11
3.Island11:11
4.Nigérie10:20
Skupina E
1.Srbsko11:03
2.Brazílie11:11
3.Švýcar.11:11
4.Kostar.10:10
Skupina F
1.Mexiko11:03
2.Švédsko11:03
3.J.Korea10:10
4.Německo10:10
Skupina G
1.Belgie13:03
2.Anglie12:13
3.Tunisko11:20
4.Panama10:30
Skupina H
1.Japon.12:13
2.Senegal12:13
3.Kolumbie11:20
4.Polsko11:20


Najdete na iDNES.cz