Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soupiska

Francie

ZeměFrancie
Rok založení1919
Barvymodrá a bílá
Největší úspěchvítěz MS 1998, 3. na MS 1986 a 1958, 4. na MS 1982, mistr Evropy 1984 a 2000, vítěz OH 1984
Domovská stránkawww
brankář
ČJménoMužstvoNarozenZG
1Hugo LlorisTottenham (Anglie)26.12.19861040
16Steve MandandaMarseille (Francie)28.3.1985280
23Alphonse AréolaPaříž SG (Francie)27.2.199300
obránce
ČJménoMužstvoNarozenZG
2Benjamin PavardStuttgart (Německo)28.3.1996121
3Presnel KimpembePaříž SG (Francie)13.8.199530
4Raphaël VaraneReal Madrid (Španělsko)25.4.1993493
5Samuel UmtitiBarcelona (Španělsko)14.11.1993253
17Adil RamiMarseille (Francie)27.12.1985351
19Djibril SidibéMonako (Francie)29.7.1992181
21Lucas HernandezAtlético Madrid (Španělsko)14.2.1996120
22Benjamin MendyManchester City (Anglie)17.7.199480
záložník
ČJménoMužstvoNarozenZG
6Paul PogbaManchester U. (Anglie)15.3.19936010
8Thomas LemarAtlético Madrid (Španělsko)12.11.1995133
11Ousmane DembéléBarcelona (Španělsko)15.5.1997162
12Corentin TolissoBayern Mnichov (Německo)3.8.1994140
13N'Golo KantéChelsea (Anglie)29.3.1991311
14Blaise MatuidiJuventus (Itálie)9.4.1987729
15Steven N'ZonziSevilla (Španělsko)15.12.198890
18Nabil FekirOlympique Lyon (Francie)18.7.1993182
20Florian ThauvinMarseille (Francie)26.1.199350
útočník
ČJménoMužstvoNarozenZG
7Antoine GriezmannAtlético Madrid (Španělsko)21.3.19916124
9Olivier GiroudChelsea (Anglie)30.9.19868131
10Kylian MbappéPaříž SG (Francie)20.12.1998228
hlavní trenér
JménoNarozen
Didier Deschamps15.10.1968
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.Bohemians Praha 190500000:00
Dukla Praha00000:00
FK Jablonec00000:00
MFK Karviná00000:00
FC Slovan Liberec00000:00
FK Mladá Boleslav00000:00
SK Sigma Olomouc00000:00
Slezský FC Opava00000:00
FC Baník Ostrava00000:00
FC Viktoria Plzeň00000:00
1. FK Příbram00000:00
SK Slavia Praha00000:00
1. FC Slovácko00000:00
AC Sparta Praha00000:00
FK Teplice00000:00
Fastav Zlín00000:00


Najdete na iDNES.cz