Los soutěže

Kvalifikace Euro 2020

1. kolo
RakouskoPolskoSkupina G0:1 (21.3. 20:45)
NizozemskoBěloruskoSkupina C4:0 (21.3. 20:45)
KazachstánSkotskoSkupina I3:0 (21.3. 20:45)
ChorvatskoÁzerbájdžánSkupina E2:1 (21.3. 20:45)
Severní IrskoEstonskoSkupina C2:0 (21.3. 20:45)
SlovenskoMaďarskoSkupina E2:0 (21.3. 20:45)
MakedonieLotyšskoSkupina G3:1 (21.3. 20:45)
BelgieRuskoSkupina I3:1 (21.3. 20:45)
IzraelSlovinskoSkupina G1:1 (21.3. 20:45)
KyprSan MarinoSkupina I5:0 (21.3. 20:45)
BulharskoČerná HoraSkupina A1:1 (22.3. 18:00)
LucemburskoLitvaSkupina B2:1 (22.3. 20:45)
AlbánieTureckoSkupina H0:2 (22.3. 20:45)
AnglieČeskoSkupina A5:0 (22.3. 20:45)
AndorraIslandSkupina H0:2 (22.3. 20:45)
PortugalskoUkrajinaSkupina B0:0 (22.3. 20:45)
MoldavskoFrancieSkupina H1:4 (22.3. 20:45)
GruzieŠvýcarskoSkupina D0:2 (23.3. 15:00)
GibraltarIrskoSkupina D0:1 (23.3. 15:00)
MaltaFaerské ost.Skupina F2:1 (23.3. 18:00)
ŠvédskoRumunskoSkupina F2:1 (23.3. 18:00)
ŠpanělskoNorskoSkupina F2:1 (23.3. 18:00)
BosnaArménieSkupina J2:1 (23.3. 20:45)
ItálieFinskoSkupina J2:0 (23.3. 20:45)
LichtenštejnskoŘeckoSkupina J0:2 (23.3. 20:45)
2. kolo
WalesSlovenskoSkupina E1:0 (24.3. 15:00)
KazachstánRuskoSkupina I0:4 (24.3. 15:00)
MaďarskoChorvatskoSkupina E2:1 (24.3. 15:00)
San MarinoSkotskoSkupina I0:2 (24.3. 15:00)
KyprBelgieSkupina I0:2 (24.3. 15:00)
IzraelRakouskoSkupina G4:2 (24.3. 18:00)
PolskoLotyšskoSkupina G2:0 (24.3. 18:00)
SlovinskoMakedonieSkupina G1:1 (24.3. 18:00)
NizozemskoNěmeckoSkupina C2:3 (24.3. 20:45)
Severní IrskoBěloruskoSkupina C2:1 (24.3. 20:45)
TureckoMoldavskoSkupina H25.3. 18:00
AndorraAlbánieSkupina H25.3. 18:00
FrancieIslandSkupina H25.3. 18:00
KosovoBulharskoSkupina A25.3. 20:45
PortugalskoSrbskoSkupina B25.3. 20:45
Černá HoraAnglieSkupina A25.3. 20:45
LucemburskoUkrajinaSkupina B25.3. 20:45
ArménieFinskoSkupina J26.3. 20:45
IrskoGruzieSkupina D26.3. 20:45
MaltaŠpanělskoSkupina F26.3. 20:45
ŠvýcarskoDánskoSkupina D26.3. 20:45
NorskoŠvédskoSkupina F26.3. 20:45
BosnaŘeckoSkupina J26.3. 20:45
RumunskoFaerské ost.Skupina F26.3. 20:45
ItálieLichtenštejnskoSkupina J26.3. 20:45
3. kolo
GruzieGibraltarSkupina D7.6. 18:00
DánskoIrskoSkupina D7.6. 18:00
Faerské ost.ŠpanělskoSkupina F7.6. 20:45
RakouskoSlovinskoSkupina G7.6. 20:45
LitvaLucemburskoSkupina B7.6. 20:45
ČeskoBulharskoSkupina A7.6. 20:45
Černá HoraKosovoSkupina A7.6. 20:45
NorskoRumunskoSkupina F7.6. 20:45
UkrajinaSrbskoSkupina B7.6. 20:45
MakedoniePolskoSkupina G7.6. 20:45
LotyšskoIzraelSkupina G7.6. 20:45
ŠvédskoMaltaSkupina F7.6. 20:45
ChorvatskoWalesSkupina E8.6. 15:00
IslandAlbánieSkupina H8.6. 15:00
MoldavskoAndorraSkupina H8.6. 15:00
ÁzerbájdžánMaďarskoSkupina E8.6. 15:00
TureckoFrancieSkupina H8.6. 15:00
ArménieLichtenštejnskoSkupina J8.6. 18:00
EstonskoSeverní IrskoSkupina C8.6. 18:00
RuskoSan MarinoSkupina I8.6. 18:00
BelgieKazachstánSkupina I8.6. 18:00
BěloruskoNěmeckoSkupina C8.6. 18:00
FinskoBosnaSkupina J8.6. 18:00
SkotskoKyprSkupina I8.6. 18:00
ŘeckoItálieSkupina J8.6. 18:00
4. kolo
Faerské ost.NorskoSkupina F10.6. 20:45
MakedonieRakouskoSkupina G10.6. 20:45
DánskoGruzieSkupina D10.6. 20:45
BulharskoKosovoSkupina A10.6. 20:45
SrbskoLitvaSkupina B10.6. 20:45
IrskoGibraltarSkupina D10.6. 20:45
ČeskoČerná HoraSkupina A10.6. 20:45
MaltaRumunskoSkupina F10.6. 20:45
UkrajinaLucemburskoSkupina B10.6. 20:45
LotyšskoSlovinskoSkupina G10.6. 20:45
ŠpanělskoŠvédskoSkupina F10.6. 20:45
PolskoIzraelSkupina G10.6. 20:45
KazachstánSan MarinoSkupina I11.6. 16:00
BelgieSkotskoSkupina I11.6. 16:00
RuskoKyprSkupina I11.6. 16:00
ÁzerbájdžánSlovenskoSkupina E11.6. 18:00
MaďarskoWalesSkupina E11.6. 18:00
ŘeckoArménieSkupina J11.6. 20:45
NěmeckoEstonskoSkupina C11.6. 20:45
AlbánieMoldavskoSkupina H11.6. 20:45
ItálieBosnaSkupina J11.6. 20:45
AndorraFrancieSkupina H11.6. 20:45
BěloruskoSeverní IrskoSkupina C11.6. 20:45
LichtenštejnskoFinskoSkupina J11.6. 20:45
IslandTureckoSkupina H11.6. 20:45
5. kolo
GibraltarDánskoSkupina D5.9. 20:45
ArménieItálieSkupina J5.9. 20:45
NorskoMaltaSkupina F5.9. 20:45
IzraelMakedonieSkupina G5.9. 20:45
BosnaLichtenštejnskoSkupina J5.9. 20:45
IrskoŠvýcarskoSkupina D5.9. 20:45
RakouskoLotyšskoSkupina G5.9. 20:45
RumunskoŠpanělskoSkupina F5.9. 20:45
SlovinskoPolskoSkupina G5.9. 20:45
Faerské ost.ŠvédskoSkupina F5.9. 20:45
FinskoŘeckoSkupina J5.9. 20:45
KyprKazachstánSkupina I6.9. 20:45
SlovenskoChorvatskoSkupina E6.9. 20:45
EstonskoBěloruskoSkupina C6.9. 20:45
NěmeckoNizozemskoSkupina C6.9. 20:45
San MarinoBelgieSkupina I6.9. 20:45
WalesÁzerbájdžánSkupina E6.9. 20:45
SkotskoRuskoSkupina I6.9. 20:45
KosovoČeskoSkupina A7.9. 15:00
LitvaUkrajinaSkupina B7.9. 15:00
AnglieBulharskoSkupina A7.9. 15:00
SrbskoPortugalskoSkupina B7.9. 15:00
IslandMoldavskoSkupina H7.9. 18:00
FrancieAlbánieSkupina H7.9. 18:00
TureckoAndorraSkupina H7.9. 18:00
6. kolo
ŠpanělskoFaerské ost.Skupina F8.9. 15:00
RumunskoMaltaSkupina F8.9. 15:00
ŠvédskoNorskoSkupina F8.9. 15:00
ArménieBosnaSkupina J8.9. 18:00
GruzieDánskoSkupina D8.9. 18:00
FinskoItálieSkupina J8.9. 18:00
ŠvýcarskoGibraltarSkupina D8.9. 18:00
ŘeckoLichtenštejnskoSkupina J8.9. 18:00
ÁzerbájdžánChorvatskoSkupina E9.9. 18:00
MaďarskoSlovenskoSkupina E9.9. 18:00
LotyšskoMakedonieSkupina G9.9. 20:45
RuskoKazachstánSkupina I9.9. 20:45
EstonskoNizozemskoSkupina C9.9. 20:45
San MarinoKyprSkupina I9.9. 20:45
PolskoRakouskoSkupina G9.9. 20:45
Severní IrskoNěmeckoSkupina C9.9. 20:45
SlovinskoIzraelSkupina G9.9. 20:45
SkotskoBelgieSkupina I9.9. 20:45
LitvaPortugalskoSkupina B10.9. 20:45
AlbánieIslandSkupina H10.9. 20:45
FrancieAndorraSkupina H10.9. 20:45
LucemburskoSrbskoSkupina B10.9. 20:45
MoldavskoTureckoSkupina H10.9. 20:45
AnglieKosovoSkupina A11.9. 20:45
Černá HoraČeskoSkupina A11.9. 20:45
7. kolo
KazachstánKyprSkupina I10.10. 16:00
BelgieSan MarinoSkupina I10.10. 16:00
RuskoSkotskoSkupina I10.10. 16:00
BěloruskoEstonskoSkupina C10.10. 20:45
ChorvatskoMaďarskoSkupina E10.10. 20:45
RakouskoIzraelSkupina G10.10. 20:45
MakedonieSlovinskoSkupina G10.10. 20:45
NizozemskoSeverní IrskoSkupina C10.10. 20:45
SlovenskoWalesSkupina E10.10. 20:45
LotyšskoPolskoSkupina G10.10. 20:45
ČeskoAnglieSkupina A11.10. 20:45
AndorraMoldavskoSkupina H11.10. 20:45
PortugalskoLucemburskoSkupina B11.10. 20:45
IslandFrancieSkupina H11.10. 20:45
Černá HoraBulharskoSkupina A11.10. 20:45
UkrajinaLitvaSkupina B11.10. 20:45
TureckoAlbánieSkupina H11.10. 20:45
BosnaFinskoSkupina J12.10. 18:00
Faerské ost.RumunskoSkupina F12.10. 18:00
MaltaŠvédskoSkupina F12.10. 18:00
ItálieŘeckoSkupina J12.10. 18:00
LichtenštejnskoArménieSkupina J12.10. 18:00
NorskoŠpanělskoSkupina F12.10. 18:00
GruzieIrskoSkupina D12.10. 20:45
DánskoŠvýcarskoSkupina D12.10. 20:45
8. kolo
KazachstánBelgieSkupina I13.10. 15:00
KyprRuskoSkupina I13.10. 15:00
SkotskoSan MarinoSkupina I13.10. 15:00
MaďarskoÁzerbájdžánSkupina E13.10. 18:00
WalesChorvatskoSkupina E13.10. 18:00
BěloruskoNizozemskoSkupina C13.10. 20:45
PolskoMakedonieSkupina G13.10. 20:45
SlovinskoRakouskoSkupina G13.10. 20:45
EstonskoNěmeckoSkupina C13.10. 20:45
IzraelLotyšskoSkupina G13.10. 20:45
LitvaSrbskoSkupina B14.10. 20:45
BulharskoAnglieSkupina A14.10. 20:45
FrancieTureckoSkupina H14.10. 20:45
UkrajinaPortugalskoSkupina B14.10. 20:45
IslandAndorraSkupina H14.10. 20:45
KosovoČerná HoraSkupina A14.10. 20:45
MoldavskoAlbánieSkupina H14.10. 20:45
GibraltarGruzieSkupina D15.10. 20:45
FinskoArménieSkupina J15.10. 20:45
Faerské ost.MaltaSkupina F15.10. 20:45
RumunskoNorskoSkupina F15.10. 20:45
ŘeckoBosnaSkupina J15.10. 20:45
ŠvýcarskoIrskoSkupina D15.10. 20:45
LichtenštejnskoItálieSkupina J15.10. 20:45
ŠvédskoŠpanělskoSkupina F15.10. 20:45
9. kolo
TureckoIslandSkupina H14.11. 20:45
PortugalskoLitvaSkupina B14.11. 20:45
ČeskoKosovoSkupina A14.11. 20:45
AnglieČerná HoraSkupina A14.11. 20:45
AlbánieAndorraSkupina H14.11. 20:45
SrbskoLucemburskoSkupina B14.11. 20:45
FrancieMoldavskoSkupina H14.11. 20:45
ArménieŘeckoSkupina J15.11. 18:00
FinskoLichtenštejnskoSkupina J15.11. 18:00
BosnaItálieSkupina J15.11. 18:00
NorskoFaerské ost.Skupina F15.11. 20:45
DánskoGibraltarSkupina D15.11. 20:45
ŠvýcarskoGruzieSkupina D15.11. 20:45
RumunskoŠvédskoSkupina F15.11. 20:45
ŠpanělskoMaltaSkupina F15.11. 20:45
KyprSkotskoSkupina I16.11. 15:00
ÁzerbájdžánWalesSkupina E16.11. 18:00
SlovinskoLotyšskoSkupina G16.11. 18:00
RuskoBelgieSkupina I16.11. 18:00
RakouskoMakedonieSkupina G16.11. 18:00
ChorvatskoSlovenskoSkupina E16.11. 18:00
San MarinoKazachstánSkupina I16.11. 18:00
IzraelPolskoSkupina G16.11. 18:00
NěmeckoBěloruskoSkupina C16.11. 20:45
Severní IrskoNizozemskoSkupina C16.11. 20:45
10. kolo
LucemburskoPortugalskoSkupina B17.11. 15:00
SrbskoUkrajinaSkupina B17.11. 15:00
KosovoAnglieSkupina A17.11. 18:00
BulharskoČeskoSkupina A17.11. 18:00
AlbánieFrancieSkupina H17.11. 20:45
AndorraTureckoSkupina H17.11. 20:45
MoldavskoIslandSkupina H17.11. 20:45
ŘeckoFinskoSkupina J18.11. 20:45
GibraltarŠvýcarskoSkupina D18.11. 20:45
MaltaNorskoSkupina F18.11. 20:45
ŠpanělskoRumunskoSkupina F18.11. 20:45
IrskoDánskoSkupina D18.11. 20:45
ItálieArménieSkupina J18.11. 20:45
ŠvédskoFaerské ost.Skupina F18.11. 20:45
LichtenštejnskoBosnaSkupina J18.11. 20:45
MakedonieIzraelSkupina G19.11. 20:45
BelgieKyprSkupina I19.11. 20:45
NěmeckoSeverní IrskoSkupina C19.11. 20:45
SlovenskoÁzerbájdžánSkupina E19.11. 20:45
NizozemskoEstonskoSkupina C19.11. 20:45
LotyšskoRakouskoSkupina G19.11. 20:45
WalesMaďarskoSkupina E19.11. 20:45
San MarinoRuskoSkupina I19.11. 20:45
PolskoSlovinskoSkupina G19.11. 20:45
SkotskoKazachstánSkupina I19.11. 20:45

Kvalifikace Euro 2020

Skupina A
1.Anglie15:03
2.Bulhar.11:11
3.Č. Hora11:11
4.Kosovo00:00
5.Česko10:50
Skupina B
1.Lucemb.12:13
2.Portug.10:01
3.Ukrajina10:01
4.Srbsko00:00
5.Litva11:20
Skupina C
1.S. Irsko24:16
2.Nizozem.26:33
3.Německo13:23
4.Estonsko10:20
5.Bělorus.21:60
Skupina D
1.Švýcar.12:03
2.Irsko11:03
3.Dánsko00:00
4.Gibralta10:10
5.Gruzie10:20
Skupina E
1.SR22:13
2.Wales11:03
3.Chorvat.23:33
4.Maďarsko22:33
5.Ázerbáj.11:20
Skupina F
1.Malta12:13
2.Španěl.12:13
3.Švédsko12:13
4.Faery11:20
5.Norsko11:20
6.Rumunsko11:20
Skupina G
1.Polsko23:06
2.Izrael25:34
3.Makedon.24:24
4.Slovin.22:22
5.Rakousko22:50
6.Lotyšsko21:50
Skupina H
1.Francie14:13
2.Island12:03
3.Turecko12:03
4.Albánie10:20
5.Andorra10:20
6.Moldav.11:40
Skupina I
1.Belgie25:16
2.Kypr25:23
3.Rusko25:33
4.Kazachst23:43
5.Skotsko22:33
6.S.Marino20:70
Skupina J
1.Itálie12:03
2.Řecko12:03
3.Bosna12:13
4.Arménie11:20
5.Finsko10:20
6.Lichtenš10:20

Najdete na iDNES.cz